reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lenka - nie bo nie... lubię takie rozmowy. ajj nie wiem co Ci poradzić skoro on się boi, a w żaden racjonalny sposób nie można jego obawy zlikwidować no bo przecież nie dasz mu gwarancji że wszystko będzie dobrze. ja bym jakoś tak spróbowała z nim porozmawiać że Ty też się boisz ale że jednak to pragnienie jest silniejsze niż strach i że bardziej się boisz tego że stracisz część siebie jeśli się nie zdecydujesz.
 
reklama
na razie nie zamierzam z nim rozmawiać na ten temat, widzę ze go to męczy, niech trochę odpocznie, może zrozumie, zreszta z nim ciązko się rozmawia na takie tematy, wylewny to on nie jest , ale takiego go pokochałam. Jeszcze dwa lata temu mówiłam żadnych więcej dzieci, a teraz tak mi brakuję takiego maluszka, i żeby była córeczka.
 
Lenka ja ze swoim nie poruszalam tematu Sary... on to bardzo mocno przezyl. Zapytalam tylko czy chcialby zobaczyc zdjecie, nie chcial wiec wiecej nienalegalam. Wszedzie gdzie pokazuje to zdjecie najpierw prosze moje slonce zeby sie odwrocil... moze to smiesznie wygladac, ale mam to w d... gleboko. Szanuje jego uczucia i jego decyzje. Jesli kiedys bedzie gotowy to sam poprosi o zdjecie. Musisz dac mu czas, wiem ze to trudne i wlasciwie sama siebie poswiecasz w ten sposob, ale wierz mi ze warto jak nie za miesiac to za dwa i zmieni myslenie. Naciski moge go bardziej zablokowac.
Moj teraz zaglada do wozkow i sie cieszy do maluchow :-)... a od dwoch dni cos taki naburmuszony chodzil, a dzis stwierdzil ze on juz stary jest... no jak nie urok to przemarsz wojsk ;-) i znow robie za domowego psychologa :-D. Moj syn pojechal dzis z klasa na wycieczke wiec mam niecne plany wzgledem mojego slonca ;-) ale csiiiii :-D
nie w roli prokreacji, bo czekamy do terminu @... czysto rozrywkowo ;-) a co chata wolna to trzeba korzystac;-)
 
Martusia...wiem, przykro mi z Twojego powodu...mimo wszystko dziękuję również za mile słowa...ja bardzo się boję...

Butterfly mi gin polecił Matruelle i jak twierdził tylko to zarówno przed jak i w trakcie ciazy...ale jak zobaczyłam cenę to się przerazilam i nie wykupiłam, a ciąża pojawiła sie po chwili)

Lenka u nas też tak było...przynajmniej podobnie, bo mój męzuś powiedział, że jak będzie to będzie, ale raczej on starał się zebym nie zaszła...a było tak: okazało się, ze jestem troche uczulona na gumki, tzn po pierwszym razie nic mi nie było ale jak często się kochaliśmy to juz infekcja murowana...ja powiedziałam że nie chcę gumek, hormonom stanowczo krzyknełam nie bo miałam po nich taaaakie problemy że hoho i oznajmiłam, że jak meżuś nie chce dziecka to niech sam stara się o to by go nie było bo ja chce:) no i tak wyszło jakoś na moje...i strasznie mi z tym dobrze...Tobie tez tego życzę...

Zjola przykro mi kochana...może jak wrzucicie na luz to sytuacja się zmieni...czasem wszystko o czym marzymy przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie...u mnie tak jest...trzymam kciuki nadal za waszą rodzinkę...
 
pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie i tak musze czekać, a później kupię seksi bieliznę i będę kusić

Myszka cały czas trzymam kciuki za powodzenie no i jak chata wolna to trzeba korzystać , tylko łóżka nie zarwijcie chociaż są jeszcze inne fajne miejsca:-p
anii fajnie że się Wam udało, mam nadzieję że moj M zmądrzeje

no to idę prasować, :crazy:
 
Ostatnia edycja:
Boże
baffled5wh.gif
ale miałam przygodę! pisałam z 3h temu,że mnie boli jajnik - a później cały brzuch tak że nie mogłam oddychać
shocked.gif
shocked.gif
myślałam że się przekręce - :( aż wysłałam G do apteki po no-spe bo nie wyrabiałam ... 4 tabletki i spałam jak zabita
 
anunnia - a na co chorujesz jeśli chodzi o tarczycę? Bo ja mam Hashimoto i moja pani doktor mówi, że jod u mnie nie wskazany, a w ciąży to nawet zakazany, nawet witaminy brałam bez jodu.

butterfly21
- mi gin zawsze mówił że kwas foliowy wystarczy dla starających się. I skoro masz masakryczny wynik hormonów tarczycy, to lepiej się teraz o dzidzie nie starać.Bo to zapewne tarczyca jest powodem Twojej straty. ALe to oczywiście Twoja decyzja. Taj jak kiedyś pisałam mogę polecić super panią doktor z Poznania.
 
Lenka moj ojciec mawial, "ze jak baba dobrze posmyra, to nie ma bata" plan iscie szatanski ;-) no ale na darmo sie nie mowi, ze gdzie diabel nie wlezie to babe posle :-D

Zjolka a ja nadal wierze, ze nie wszystko stracone... &&&&&&&&&
Gatto patrzylas na wykres na straconej?? od danutaski?? ona tez zalapala spadek i plamienia miala... a ciaza byla i sie utrzymala :-) dlatego ja bym sie nie poddawala tak szybko, jeszcze jest czas do testowania u Zjolki (o ile dobrze pamietam to roznica byla cos 2-3 dni po mnie) a jak Klaczus pisala czasem i w terminie @-piszona wychodza negatywy falszywe. Mam nadzieje, ze i tym razem sie nie myle
 
reklama
Witajcie myślę o Was dziś myślałam cały dzień żeby wejść byłam trzeci dzień w pracy i idzie mi coraz lepiej także cieszę się ,że się dostałam teraz czekam na umowę nie nadrobię Was dziś bo nie jestem w stanie wypiłam piwko z M na mieście i zaraz usnę więc do jutra jutro pracuję do 16 to będę z Wami buziam.
 
Do góry