reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gatto mi sie też nie otwiera.
martusia skopiuj adres strony cały
Zjola słyszałam że co niektorzy tak jeżdzą własnie że w razie czego wiesz klik i po wszystkim, ale to chyba nie temat na cpp.
 
Kłaczku, tak sobie z niemca zajrzałam i co tu widzę! Gratulacje. Ty to agentka jesteś. Takie tempo :-) Super. Ja też bym chciała w miarę szybko mieć drugie do pary, ale po 5-ciu miesiącach to nie wiem czy będę chciałam mojego TZ tam wpuścić w ogóle. Narazie moja wizja tego co będzie się działo u mnie "tam" po porodzie, jest nie do opanowania. Czarna rozpacz mnie ogarnia. Wydaje mi się, ze życie seksualne po porodzie to długo nie wróci do normy. Obym się myliła. Strasznie się cieszę :-)
 
Anulka - No właśnie bo zaraz ochrzantus dostaniemy!

Gatto - mnie się otwiera tylko ogólna strona, jak skopiuję jej adres ale nie wykres Martusi.
 
Anulka polecam zumbę, chodzę od prawie roku i ją uwielbiam, potrafi naładować pozytywną energią a do tego spalasz sporo kalorii i jest przy tym świetna zabawa. A przestać myśleć maniakalnie o ciąży musiałam, bo po prostu bym zwariowała niedługo. I o wiele mi lepiej z tym nastawieniem, które mam teraz:tak:

Butterfly też polecam wiesiołka - ja sluz mam po nim idealny. I kwas. Myśle ze tyle wystarczy. Tylko pamiętaj, ze wiesiołka tylko można brać od 1dc do owulki. Potem przerwa do @.
 
heja laseczki:-)zjolka cholernie mi przyrko:-:)-( byłam pewna ze teraz bedziemy sie cieszyc twoją ciążą.Co do prawka to na pewno sie uda trzymam kciukasy abys zdala i smigala na nowej maszynce od M.anulka jak tam w pracy?jestes zadowolona?:-)
trzymam kciuki za staraczki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&pozdrawiam brzucholki
;-)
 
Martussia możliwe że jest tak jak napisała Gatto że owulka już była, Ja w tej swojej ksiązce wyczytałam o krwawieniach sródcyklicznych i był wykres dla przykładu. I ta babka najpierw miała różne skoki temp, póżniej pojawił się śluz rozcoągliwy a za chwilę przez 5 dni śluz podbarwiony krwią, potem znowu śluz rozciągliwy , temp spadła, pojawił sie śluz rożciągliwy i przeźroczysty, i dopiero wtedy temp ładnie skoczyła i była owulka, bym to wkleiła a le nie umiem. bo ja ciemna w tych sprawach. W taj ksiązce był też wykres gdzie za bardzo nie było wyraźnego wzrosty temp a owulacja była, sama nie wiem , ekspertem nie jestem
 
aniunia,a lekarz kazał ci brac jesio jakies witaminy jak juz masz to zelazo??? no,bo ogolnie witaminy w ciazy sa wskazane wiec zalecajac ci zelazo chyba powiedzialby ci,zebys odstawila witaminy bo moze byc za duzo...a kiedy masz wizyte??? co do jodu,tarczycy to nie pomoge,bo nie wiem...ja sie bardzo ciesze,ze w szpitalu mi polecili ten syrop.nie szkodzi-moga go brac tez niemowlaki jak wyczytalam na ulotce,jest bezpieczny,a skuteczny.nie przeczyszcza cie tak jak np nie wiem xenna czy cos...ze tak gwałtownie tylko tak delikatnie i po cichu.wiesz za dlugo z takimi zaparciami tez sie meczyc nie wolno jesli inne skladniki nie pomagaja tak jak bylo w moim przypadku.jeslita masz wypełnione,jestes wiecznie ociezala,masz takie bole w roznych miejscach i sie martwisz...ja jak czuje,ze cos jest nie tak,a sama nie moge to łyk syropiku albo dwa i czekam.martusia aha no to dobrze.skoro lekarz tak zalecił to widocznie tak ma byc.to mierz ja i idz do niego zobaczymy co powie.ja kiedys probowałam mirzyc,ale braklo mi cierpliwosci:baffled: mart witaj.czytam twoj post i sie usmiecham.jesio jednego nie urodzilas,a juz o nastepnym myslisz:szok::-D nio ja generalnie chciala bym miec 3,ale narazie jestem tak juz wyczerpana psychicznie o to jak to wszystko sie zakonczy biorac pod uwage,ze im blizej konca tym wiecej lekow biore,ze narazie chce juz tylko mala trzymac w ramionach,a kiedys przyjdzie czas na myslenie o kolejnym.a jak sie czujesz???
 
reklama
plenitude trzymam kciuki,żeby "okolice owu" zmieniły się w II;-)
kłaczek no niech rośnie zdrowo ta betka:tak:
sandy ty łobuzie;-)tak męża załatwisz?:-D
bett a mogę zapytać co było powodem strat twoich Aniołków?Bo ja też mam taką cichutką nadzieję jak ty miałaś,że drugim razem będzie ok.Nie chciałabym się gorzko rozczarować...M kupuje różne,ale ja tam jakoś nie zauważyłam żadnej różnicy:zawstydzona/y:
anii to dla twojego maluszka,wiec przetrzymasz wszystko nawet te nadprogramowe nudności
zjola tak strasznie mi przykro:-(,choć przecież nie jest jeszcze do końca przesądzone...Trzymaj się dzielnie i nie zapominaj o nas,choć rozumiem twoją decyzję.
onaxxx wcale nie musi być tak jak w przypadku twojej koleżanki!!! Ale rozumiem twoją postawę,to nie jest łatwa decyzja...
aniołkowa.mama to dobrze,że "odpuściłaś",już niejedno takie "odpuszczone" dziecko biega po świecie;-):-DJa też chcę szczeniaczka!!!!
butterfly czemu tak piszesz o @?Już wcześniej miałaś jakies problemy z cyklami?

Ja właśnie męczę się z drugą @ po zabiegu,a złośliwe to tym razem,że szok:szok:Od tygodnia czułam już pierwsze objawy,a teraz jakoś dziwnie kłuje mnie z lewej strony podbrzusza.W czwartek poszliśmy sobie z m na spacer po lesie i spokojnie porozmawialiśmy o kolejnych próbach,a dokładnie czy ich w ogóle chcemy.M jak zwykle na dzidzię napalony,ale powiedział,ze to ja muszę zdecydować,bo on nie chce,żebym znowu cierpiała.Stwierdził również,że jemu przede wszystkim zależy na mnie i jeśli zdecyduję,że nie chcę dzieci to on nie będzie mnie do niczego namawiał.tylko że mnie nie bardzo trzeba namawiać...Jakoś nie umiem przestać o tym myśleć,a to że do zielonego światełka pozostał 1 cykl jednocześnie sprawia,że jestem podekscytowana i coraz bardziej przerażona.Wyjaśniłam i m jakie zagrożenia są związane z ewentualną ciążą,chciałam żeby wiedział co i jak.
 
Do góry