reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

myszka no u nas narazie czeresnie sa po 14zł,a truskawki po 6zł...wczoraj kupilam kg truskawek,ale widac ze juz niektore sie nie nadaja,bo sa takie juz blazy...nawet srednio przyjemne w smaku i trzeba je odrazu jesc...buterfly nie tylko ty masz taki problem.u nas tez jest duze bezrobocie...nawet bardzo...ja to nawet nie chce myslec co bedzie jak ja bede chciala isc do pracy...martusia pytam o cytomegalie,bo wlasnie najczesciej mozna zlapac ja w przedszkolach zlobkach itp...ja zlapałam przed ciaza i balam sie,ze poronie,ale na szczescie zdazyły sie przeciw ciała wytworzyc...a nie wiele brakowalo...hehehe seansik????? no to &&&&&&&&&&&&&&&:-) myszka no ja tez jeste straszny nerwus i pewnie tez bym im ładna wiazanke pusciła jakby mi wrzucili,ze jestem niska-a jestem,bo mam 163cm...sylwia witaj...:-( swiatełko *...co do bolow brzucha to mysle,ze moga wystepowac nawet po tylu dniach...majra:-D:-D:-D:-D dziekuje.odrazu mi lepiej:-D a co do skurczy to spoko...nio ja na szczescie nie mam nic co by moglo bolec,a nawet teraz jak tak o tym nie mysle po tej wizycie i usg to nawet nie zwracam za bardzo uwagi czy mi sie napina czy nie:eek: ile psychika czlowieka potrafi zdzialac.wystarczy,ze usłyszy sie dobra wiadomosc i lekarz uspokoi,a mysli sa kierowane na inne tory...to teraz jeszcze musi mnie lekarz uspokoic co do ruchow małej...bo pisałam juz na odskoczni,ze wczoraj sie baaardzo mało ruszala i dzis tylko o 3 w nocy mnie obudzila to przez 1h naliczyłam 25 ruchow,a teraz cisza...lenka witaj.ludzie z twojego otoczenia beda tak reagowac...dla nich to jeszcze nie było dziecko:-( wiem,wiem,ze to strasznie brzmi,ale tak jest...druga czesc osob woli sie nie odzywac zeby poprostu nie rozdrapywac rany...u mnie tez tak było...rozumiala mnie tylko mama i siostra...chociaz mamie raz tez sie zdazylo powiedziec,ze " bylo wczesnie i jesio nic nie zdazylo sie rozwinac"...no jak nie???? zdazyło...:no: z czasem troche inaczej bedziesz do tego podchodzic...bedzie dobrze.uwierz mi...ja w ciagu 2 miesiecy poronilam 2 razy i myslalam,ze sie nie podniose..musialy minac 4 lata,musialam poznac mojego obecnego meza zeby uwierzyc,ze moze jeszcze bede mama...i mam nadzieje,ze wszystko skonczy sie dobrze,ale strach towarzyszy mi kazdego dnia.

a ja sie dzis czuje masakrycznie:no: biore ten fenoterol od wyjscia ze szpitala i czasem mnie tak straznie po nim telepie,ze szok...w szpitalu jak dostalam go w kroplowce to myslalam,ze serce mi wyskoczy,a rece tak mi sie trzesły,ze szok...pozniej jak dostawalam doustnie to tez tak bylo,ale po wyjsciu ze szpitala juz rzadziej myslalam,ze organizm zaczyna sie przyzwyczajac a dzis znowu...w glowie mi sie kreci,wyrżła bym jak długa dzis,rece mi sie telepia, w srodku tez mnie trzesie no masakra...z łozka wstac nie moge.moze jak wyjde troche na balkon i powietrza złape to bedzie lepiej...i pewnie jesio do tego cisnienie jest kijowe...pozdrawiam was kochane.
 
reklama
Hej Karola, wydaje mi sie, ze As tez brala fenoterol i tez ja telepalo:-(trzymaj sie slonce i pomysl, ze to wszystko dla fasolinki. Bedzie dobrze!!
 
Martussia, za efekty!
Kobietko, spokojnie to opykasz i dasz rade. Najnizsza krajowa to tez kaska, zarobiona przez Ciebie wiec istotna.
Sylwia, przykro mi... Skoro nie bylo malenstwa, a wczesniej nie krwawilas, moze to byla ciaza bezzarodkowa. Mialas wczesniej usg potwierdzajace obecnosc zarodka? Czasem w macicy nie rozwija sie dzieciatko, tylko puste lozysko i taka ciaze organizm matki w pewnym momencie odrzuca. Tak kombinuje bo mi nic innego do glowy nie przychodzi. Z bolem brzucha nie podpowiem... 2 dni po zabiegu nie odczuwalam juz kompletnie nic. Poza pustka...

U nas dzien seksu minal.. bez seksu. Wczoraj mielismy ciezki dzien oboje - rano do Bawtry podpisac papiery kredytowe. Niedaleko, ledwie 40 minut jazdy, ale tam spedzilismy ponad 2h w pokoju zdecydowanie zbyt goracym jak na mozliwosci Karola. Chlopak zdazyl zglodniec, posikac sie i w koncu wsciec bo mimo rozebrania do bodziaka splywal potem, a od zawsze nie znosi przegrzania. Po powrocie niemal na stojaco jakies zarcie na wynos (nie bylo kiedy ugotowac nawet) i galop na wazenie, bo maly dzis 5 miesiecy konczy i wczorajszy czwrtek byl najblizej 08. danego miesiaca. Oczywiscie znow mnie zrypali.. Maly wazy 9,720kg, czyli za duzo, czyli "wez go matka odchudzaj, ile on je, jak czesto itp." Przyznalam sie ze podaje owoce i warzywa i... "Very good!", Cholera, jeszcze 2 miesiace temu darli ryj ze do pol roku WYLACZNIE mleko! I zeby mu wiecej warzyw i owocow dawac bo one sa mniej energetyczne. Jaasne! Taki banan to wrecz odchudza, co nie?:-D Panci kazala mi przyjsc za 2 miechy, powiedzialam ze chodze co miesiac bo zdaje sobie sprawe z zagrozenia otyloscia (g... prawda, ale niech sie cieszy), pancia jakby ja miodem smarowali. Kurcze, maly jest DUZY! Nie jest tlusty, jest duzy. Porownalam go z 10-cio miesieczny dzieckiem z w jego wadze - ma inne proporcje, wieksza glowe, jest masywniejszy, ale na dlugosc nie usteluje. Niech sie cmokna. Tyle ze nie bede musiala ukrywac ze karmie go czyms innym niz mleko.
Po wazeniu jeszcze galop do agencji zostawic kopie papierow od kredytu i informacje ze rzeczoznawca banku bedzie sie z nimi kontaktowal, biuro prawnika i ta sama polka i... padlam jak kon po westernie.
Generalnie mamy cholernie napiete ostatnie dni, duzo emocji zwiazanych z kredytem i formalnosciami, ale na koncu tej jazdy widnieje perspektywa wlasnej chatki... Rajmund wczoraj opowiadal malemu ze kupimy mu domek i bedzie ogrodek i trawnik i podjazd na ktorym bedzie mogl sie uczyc jezdzic na rowerze i hustawke w ogrodzie postawi i piaskownice zrobi... Mlody sluchal na spokojnie, Rajmund mial wilgotne oczy.

Przed chwila zrobilam sikanca - niecierpliwosc. Jest 24d.c, na tescie pojawila sie druga, blada, ale widoczna kreska. Dziewczyny, niech to bedzie TO!
 
Ostatnia edycja:
Kłączku - no to macie zwariowane podwórko :szok: U mnie podobnie ale mam nadzieję, że jajka się przyjęły albo chociaż jedno z nich :tak: Jak na razie tempka 36,95, jajnik kłuje i cyc lekko boli oby tak dalej :tak:. M codziennie gada do jajka, żeby ładnie rosło :-D
 
Kłaczku och Kłaczku :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-Doszaleję i zaciskam mooooocno &&&&&&&& z całych sił, doceń bo z zaciśniętymi kciukami cięzko rwać czereśnie:-)

Zjolu oczywiście dla Ciebie też &&&&&&&&&&
 
reklama
Zaraz, zaraz Kłaczku jaki test :szok:, bo ja nie w temacie. Czy mam rozumieć, że zobaczyłaś dwie krechy?
24d.c. Druga kreska blada, ale czytelna.

Gatto, dzieki. Niedowierzam, poczekam, ze 2 dni, powtorze. Byle sie utrzymala, byle donosic, byle zdrowe... Boze, pliiissss...

Lenka, czeresnie?? Mniaaammm... Ryja otwieram jak rekin wielorybi - rzucaj!
 
Do góry