reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lenka - niestety dla naszego otoczenia jest to temat trudny, z którym niekoniecznie chce się stykać. oni nie zapomnieli tylko nie wiedzą jak z Tobą o tym rozmawiać, nie chcą o tym rozmawiać, boją się Twoich łez. ja po poronieniu oparcie znalazłam w jednej koleżance i w końcu tylko jej się wypłakiwałam, nawet mężowi tyle nie marudziłam co jej. pamiętaj że masz nas, my o Twoim Aniołku nie zapomnimy
Karola - kochana to się połóż lepiej jak Cię tak telepie i pamiętaj, że cel uświęca środki
Kłaczek - trzymam kciuki żeby to było TO &&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Gatto - coś się dzisiaj nieśmiało odzywają :tak:

Kłaczku - To jeszcze czwórka do kompletu potrzebna :-D. Ja też mam zapas testów owu, podpach i wiesiołka już od jakiegoś czasu ale na razie na nic to nie wskazywało, może tym razem?
 
ech......trzeba nam poczekac. Zjola jestes teraz ty w kolejce.....ja sie cudow nie spodziewam, bo raczej owu byla z lewego jajnika, tego z zamknietym kanalikiem.....a buuuu
 
No ja w kółko tylko gonię, kiedy ja złapię tego berka, wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Kłaczku czy ty możesz troszkę zwolnić, żeby kuternóżka mogła Cię dogonić:sorry:
 
Jasny gwint Klaczku ja tez kupilam zapas podpachow i ovutesty (uzylam 2), moze mnie tez dobrze wrozy?????

Ja jade 2 cykl na ovutestach - poprzenim razem mimo "inzynierii" nie wyszlo. Ale przy Karolu tez mialam zapas podpasek, wiec...:-D Spoko, nie marudz o braku szans. Zaszlam w ciaze z Karolem, w cyklu, ktory na wykresie wygladal jak nalesnik - na bank bezowulacyjny, a Karol normalny, pelnojajeczny gosc jest.
Bett, dzieki... Jeszcze sie boje wierzyc, jeszcze chodzi za mna slowo "biochemiczna"... Boje sie. I az mnie roznosi radosc.
Zjolka, zeby bylo smieszniej, to znow 4 cykl po... Wczesniej po poronieniu, teraz po porodzie. Pasuje!

Jesli to prawda,jesli utrzymam, to zrobilismy sobie nowe dziecko na nowy dom!:-D
 
Kłaczku - ale fajnie :)
Kurczę a ja ani nowego domu, ani żadne po, bo po porodzie, to ja już jestem prawie 20 lat a po poronieniu półtora. Żadna matematyka z tego nie wychodzi. Ale mam pomysł! 15-tego mam imieniny, to może prezent dostanę :)
 
Zjola tobie przyjdzie bez ladu i skladu, w koncu abstrakcja tez jakas matematyczna, nie?????a potem na twoja fasole bedziemy mowic vel Pablo:-D:-D:-D

Klaczku dajesz mi sile i wiare!! Co ty pleciesz o biochemicznej??? biochemiczna to jest pralnia i tego sie trzymajmy!!:laugh2:
 
reklama
Do góry