reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej.
Termin mam na 30 kwietnia ,a mnie od kilku godzin skurcze męczą....
Ja jeszcze nie chcę !!!!!!!!
Na razie jestem na patologii a co będzie później to się okaże...
Trzymajcie kciuki byśmy wytrzymały do zaplanowanego terminu CC.
pozdrawiam
Aneta z Karolcią
 
reklama
bardzo boje sie pierwszej @ ja zawsze mam bolesna bo mam tylozgiecie macicy i bez silnych przeciwbolowych to bym chyba nie przezyla
więc to jest przyczyna moich cierpień?Mnie też lekarz przy pierwszym badaniu powiedział o tyłozgięciu,bo do tej pory w nieświadomości żyłam.A przy @ to tylko ketonal pomaga...
 
Karola gratuluję córeczki...
A usg super widać główkę i kręgosłup :)))
Też miałam przeczucie na chłopca i wyszła dziewczynka ;)

Prija nawet nie wiem co napisać tak mi przykro. Przytulam i ocieram łezki. Przynajmniej wiesz w czym tkwi problem. Teraz musisz zadbać o siebie, aby przygotować się na kolejne maleństwo.

Emka bądź silna i nie dawaj się depresji!!!

Karolcia81 GRATULUJĘ. Też chciałam takie imię - jakby wyszedł chłopaczek na usg ;)

Kwiatuszek trzymam kciuki &&&

Zjola gdzieś Ty zakupiła taki żyrandol, że nie odpadnie :D
Próbuj na czym się tylko da ;)

Angelo zdrówka dla Alanka życzę :)))))))))

Kobietka zabarykaduj się i chrzań sąsiadów. Że też niektórzy muszą mieć zawsze pretensje o wszystko. Nie przeżywaj tak wszystkiego. CHyba, że mają to być same pozytywy ;)

Beata gratuluję syneczka - piękne imię. Też może zapisałabym się do takiej grupy wsparcia, ale nie wiem czy odważyłabym się no i nie wiem czy u mnie takie coś istnieje :D

As trzymamy kciuki baaaardzo mocno &&&&&&&&&&


Kobietki cierpliwości. Nam się udało zajść w ciąże po 9 latach starań. Nie życzę Wam, żebyście musiały tak długo czekać...


Za staraczki trzymamy z dzidzią kciuki &&& &&&
 
Do Ti ja gdzieś znalazłam strone internetową takiej grupy, nazywa się By iść dalej, te grupy są w różnych miastach, w Wawie dopiero sie tworzy. Poszukaj tego w necie i tam można sprawdzic w jakich miastach już jest a w jakich będzie, i dalsze instrukcje. Ja poprsotu napisalam tam email i odpisala mi psycholog.

Karola też tak myślę i mam nadzieje że obie wytrzymamy do września!!!!!!!
 
hej Babolki;-)))
Karolcia81 gratulacje , niech Szymonek zdrowo rośnie:tak:
Karola1388 gratki na synka!
Kobietko jak tam ??podaj no przepis na tą zupke czosnkową,
As &&&&&czy to dzis czy jutro czy 30 mocno trzymam za was.
Przepraszam ale nie doczytam dzis wszystkiego , skrobiecie szybciutko
Któras pytała o diete , więc ja moge polecić dietke Aniunni , smaczna i działa!!!A ze teraz pogoda sprzyja więc ja polecam taki zestaw; serek wiejski (mało fetu) , do tego pomidor , ogórek zielony, kiszony, rzodkiewka i duzio pieprzu, niebo w gębie a zawsze to lepsze od parówek:-pa i to wszystko oczywiscie w kosteczke pokroic, byłabym nie sobą gdybym o żarciu nie napisała:-p
pozdrawiam wszystkie !!!!

AAAA teraz doczytałam ze Karola to jednak córe będziesz mieć , gratulacje na córcie oczywiscie!
Anty ja tez mam tyłozgięcie , bez tablet na ból nie wyrabiam po prostu jak mam @, chce mi kręgosłup dolny odcinek rozerwać

. Łażę po górach, pływam kajakiem i nawet drugiego męża dorobiłam się po drodze
laugh.gif
:-Dcała Zjolka.
 
Ostatnia edycja:
As oczywiscie podpinam sie i mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&

No tak to wlasnie ta specyficzna maciczna tylozgieta uroda doprowadza mnie to zgonu podczas @ i tez tylko ketonal utrzymuje minie przy zyciu i moze jeszcze gorace oklady...

Babki znow nadrukowalyscie tyle stron ze szok:szok::szok::szok:i jak tu nadrobic:-p
 
Gosiulek gratulacje !!!!

Karola super że będziesz miała dziewuszkę!!! I też Alicję jak ja:-) Mówię Ci imię super!!! Ja też jestem przeszczęśliwa, bo jeśli mam mieć tylko ją to cieszę się że to córeczka;-)

Dziewczyny ja wiem że z tym moim Konradem jest ciężko, tym bardziej że mój tata po moim pierwszym poronieniu płakał razem ze mną i wiem że nie wszyscy faceci tacy są. Ale z drugiej strony ja mojego męża trochę tłumaczę - miał ciężkie życie - ojciec był alkoholikiem, nieraz od niego oberwał i raz kiedy o tym mówił popłakał się (ogólnie temat tabu), rodzice się rozwiedli, wychowywali go dziadkowie, od 8rż był zdany tylko na siebie, nikt mu nie pomagał ani w nauce.....Później tułał się po wynajmowanych mieszkaniach - kiedy się pobraliśmy na raka zmarła jego mama. Kochał ją bardzo, ale nie umiał tego okazywać. Bardzo się nią opiekował, spał z nią w jednym pokoju, woził na wizyty i to była jego miłość. Nie płakał, nie rozpaczał tylko taki metodyczny był...Dlatego ja po prostu wiem że on taki jest. A najlepsze jest to że psychiatra stwierdził u niego nerwicę żołądka.....I lęki. On się boi i przeżywa ale po swojemu. Napisałam to aby uświadomić tym dziewczynom które czują się nie zrozumiane że tak po prostu czasami jest że facet nie rozumie i nie umie przezywać rozpaczy tak jak my. Kocham mimo wszystko mojego męża, bo jest dobrym ojcem dla naszej córki i wiem że on mimo wszystko też mnie kocha chociaż nie umie tego okazać i zachowuje się czasami jak totalny głupek:-)
 
As oczywiscie podpinam sie i mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&

No tak to wlasnie ta specyficzna maciczna tylozgieta uroda doprowadza mnie to zgonu podczas @ i tez tylko ketonal utrzymuje minie przy zyciu i moze jeszcze gorace oklady...

Babki znow nadrukowalyscie tyle stron ze szok:szok::szok::szok:i jak tu nadrobic:-p

Kurcze ja też mam tyłozgięcie o którym dowiedziałam się po poronieniu w wieku 30 lat - heh!!! :-) I nigdy nie miałam bolesnych @ ani długich. Nie musiałam łykać żadnych prochów. Współczuję strasznie tego bólu:-(
 
as &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.anulka16 hehehehe cała ty:-D dziekuje dziekuje.

pierwszy dzien ciepła takiego konkretnego,a ja juz zblazowana.mialam dzis takie uderzenia goraca,ze myslalam,ze spłone...wszystie okna pootwieralam,balkon zeby byl przeciag i nic...u mnie na 4p jak slonce zacznie grzac od 12ej w salonie do do zachodu.teraz przeniosłam sie do sypialni,okno na oscierz otworzyłam i nieco lepiej...ale nie co...w glowie mi sie kreci i o...dziewczyny czy macie jakies sposoby na to zeby robale tzn osy,baki nie wlatywaly do mieszkania??? bo ja sie cholernie boje takich stworów,a dzis to myslalam,ze zawału dostane.2 osy zabiłam w mieszkaniu i baka i wciaz czuwałam...:angry: uwielbiam jak jest ciepło,ale tego aspektu nie znosze.moze macie jakies sposoby??? ja jutro drałuje do lekarza rodzinnego zapytac kiedy robi sie testy alergologiczne,bo chyba mam z czyms problem,bo oczy mnie łzawia,szczypia i wiecznie leci mi taka woda z nosa...:wściekła/y: meczace jak cholerka...no i zapytam lekarki czy mi przepisze z 1 opakowanie luteiny,bo mi sie konczy...pozdrawiam was moje kochane.


ps elka nio imie ładne moj maz wybierał tak mu sie jakos podoba...a co do twojego meza to hmmm....wiesz no ja tez mialam ojca alkocholika,tez mnie lał,a mama sie z nim rozwiodla dopiero jak ja mialam jakies 18,19 lat...a mam 24...moze twoj maz faktycznie ma problemy z okazywaniem uczuc...moze boi sie otworzyc zeby nikt go nie skrzywdzil??? nie wiem...mimo wszystko sadze,ze powinien bardziej wspierac cie psychicznie,bo ty cyborgiem nie jestes i tez kiedys pekniesz...a jak u niego z rozmowami??? tzn wiesz czy rozmwiacie o tym co cie boli albo jego???
 
Ostatnia edycja:
reklama
eyna super ze to napisalas:-)jestes bardzo silna babka,mozesz gory przenosic.Ja to zrozumialam wazne jest to ze jestes z nim szczesliwa i sama wiesz co czuje i dlaczego jest tak a nie inaczej.To jest najwazniejsze reszta nie wazna;-)
As &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kciuki zaciśnięte ;-)
 
Do góry