reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Moje dziecko nie żyje... A ja umarłam razem z nim :-:)-:)-:)-(
bardzo mi przykro kochana, ale niestety nie umarłas.. to nie takie proste. będziesz się budzic kazdego dnia i myslec jak to się dzieje, ze wydaje ci się ze swiat się zatrzymał a on pędzi i nawet na chwilę nie przystanie przy twoim obolalym serduchu... poza tym potrafimy zniesc duzo więcej niz nam się wydaje
przytulam
dla maluszka
[*]

Dziewczynki jestem
Było pięknie! Jerozolima przepiękna, Palestyna jeszcze bardziej... szkoda ze nie zostalam dluzej, wydawalo mi się ze jeden dzien w zupelnosci wystarczy

Zapalilam w waszych intencjach swiece w Bazylice Narodzenia, w kazdej intencji jakie mi napisalyscie i w jednej ogólnej za spełnienie dla was wszystkich

onaxxx w twojej intencji również, za twoją przyszłą rodzinkę, wspaniałego męża i gromadkę dzieci. spełni się na pewno, ale pod jednym warunkiem; musisz w to uwierzyc, bez tego niestety kochana nic sie nie spełni

uciekam na wiesci gratulowac Ewelince!
 
witaj EMY.bardzo ci zazdroszcze ze ujrzalas te wszystkie piekne miejsca:tak:.dziekuje za modlitwe.to wiele dla mnie znaczy.mam nadzieje kochana,ze i modlitwy za ciebie beda wysłuchane:tak: :tak:
takiej ciszy na bb to jesio nie widzialam
 
Ostatnia edycja:
CZARNA76 nio mnie tak serce urosło,ze az sie pomyliłam i Lilijanie gratulowałam wycieczki zamiast Emy:-D:-D no,ale poraz kolejny kłania sie moje roztrzepanie ehh...:-p
 
Dzisiaj zmierzyłam tempkę - trochę wzrosła:-)Ale nie podoba mi sie ten wykres, obawiam się że mimo wszytsko nie było owu, chyba że mam do d....termometr bez dwóch miejsc po przecinku....Jejku tak bardzo bym chciała żeby się udało, a tu jeszcze prawie 12 dni do testowania...Żeby @ nie przyszła trzymajcie kciuki!!! Wczoraj była u mnie koleżanka - jest w 6 mc i o*******iła mnie że jedynym, celem w moim życiu jest teraz dziecko i że tak nie można. Ale to prawda i nic na to nie poradzę!!! Tylko Wy mnie rozumiecie:-)
 
Prija - przeczytałam Twój wpis, bardzo mi przykro z powodu Twojego maleństwa. Wiem, ze to co napiszę może wydaje Ci sie teraz zbędne, ale gdy ja byłam w podobnej sytuacji moja siostra myślała za mnie, wiec ja czuję sie w obowiązku Ci powiedzieć, co wiem w sprawach formalnych. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Będę pamietała o Tobie w modlitwie.

Kochcna staraj się o zaświadczenie ze szpitala o urodzeniu martwego dzieciątka. Potem do USC z tym papierkiem. A następnie do ubezpieczyciela o odszkodowanie ( jeśli jestes ubezpieczona dodatkowo lub Twój mąż w zakładzie pracy) - pieniądze napewno przydadzą się na badania itp.
Jesli masz takei życzenie, pochowaj swoje maleństwo. (szpitale robią to samo, ale Ty możesz odebrać maleństwo i pochować sama) Wtedy z dokumentami do ZUS i zwrot kosztów pochówku.
Jesli pracujesz na umowę o prae przysługuje Ci 56 dni urlopu macierzyńskiego. ( Nie ważne w którym tygodniu serduszko przestało bić - nie daj się zbyć 2 czy 4 tygodniami zwolnienia chorobowego)

Wiem ,ze w tej chwili to przyziemne sprawy i mało istotne w ogromie smutku jaki przeżywasz, ale czasem trzeźwe spojrzenie tez się przydaje.
Dobrze, że napisałaś, ze trochę przerwy i znów będziecie sie starać.
juzto keidyś pisałam tu na formu, że ktoś mądry kiedyś powiedział " Czy zrzuci Cię życie czy koń zawsze wsiadaj z powrotem" ... Bądź dzielna kochana i trzymaj się.


Ani@k
- witamy w naszym gronie, będziemy wszystkie z tobą i będziemy Cię wspierać

Hona, ja też od dziś zaczynam brac bromergon, więc możemy porównywać objawy i skutki uboczne. W czwartek robiłam kontrolnie prolaktyne przed rozpoczęciem promergonu i norma jest do 25 a ja mam 56... ech... Wiem, ze nie wolno się denerwować przy tym badaniu, ale sam fakt że mam się nie denerwować sprawił, ze pół nocy nie spałam z nerwów...

Ewelina moje gratulacje! :)

Jutro mija pół roku od czasu śmierci Florianka... Dziś byłam na cmentarzu. POzostało mi tylko odsnieżanie jego grobu... Ale się poryczałam jak bóbr dziś. Juz pół roku ...
Wciąż pamętam wzrok lekarki, gdy nerwowo szuka bicia serca...
a potem już tylko pogrzeb.
 
Dziewczyny u mnie coś się dzieje .
brzuch twardy jak kamień i nawet na chwilę nie odpuszcza.
Idą skurcze czasem bolesne ,a czasem nie ,ale po 5-6 na godzinę .
Na razie Nospa w maksymalnej dawce i czekam czy przejdzie .
Jak nie przejdzie w ciągu 3-4 godzin .
Jadę do szpitala .
Trzymajcie kciuki ...
 
reklama
Dziewczyny u mnie coś się dzieje .

brzuch twardy jak kamień i nawet na chwilę nie odpuszcza.
Idą skurcze czasem bolesne ,a czasem nie ,ale po 5-6 na godzinę .
Na razie Nospa w maksymalnej dawce i czekam czy przejdzie .
Jak nie przejdzie w ciągu 3-4 godzin .
Jadę do szpitala .
Trzymajcie kciuki ...

as &&&&&&&&&& będzie dobrze, musi

Dziewczynki jutro po 3,5 miesiącach przyjeżdża mój J.:-):-):-):-)
 
Do góry