reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

as76 dziekuje za pomoc:tak: no wlasnie kazdy przypadek jest inny.nio luteine mam barc w takiej dawce jak napisałam,a duphaston po 1...no i dwoch lekarzy wyrazilo ta sama decyzje.osobiscie dawki i tak bym sobie nie zwiekszyla sama,bo od tego jest lekarz,ale chcialam tez zasiegnac waszych opinii i ewentualnie zapytac ginki.ale mysle,ze lekarze lepiej wiedza niz ja:-)
 
reklama
Karola, no widzisz, As pisze jeszcze co innego, więc trzeba zaufać lekarzowi. Właśnie napisałam że bierzesz Luteinę, więc to jest inna sytuacja niż moja. Każdy lekarz ma też swoje zwyczaje, doświadczenia.
 
Karola1388: To naturalne że się boisz. Ja też niestety. Ty masz jutro wizytę, ja dziś, o 17.20. I umieram ze strachu.:-( To, że masz jakieś kłucia, ciągnięcia to normalne. U mnie też się zdarzają raz na jakiś czas. Wiem, że łatwo wtedy panikować.
Ostatnio tak sobie pomyślałam, że za dużo czytam na temat ciąży i jakiś złych wydarzeń w niej. To mnie później rozstraja. Musimy zacząć myśleć pozytywnie. Bo jeżeli ma się coś wydarzyć to czy będziemy się stresować czy myśleć pozytywnie i tak będzie bolało. Piszę to bo sama chcę się przekonać do tego. Bo każdy dzień to stres. Kocham moje Maleństwo i czekam na Nie z utęsknieniem. Wierzę, że nam wszystkim się uda :tak:
 
Kochane moje własnie wróciłam od lekarza bardzo was proszę Pomódlcie się za mnie i Szymona jedziemy do szpitala przepływy na usg są nieciekawe i mam natychmiast jechać do szpitala będą wywoływać poród jakby co a jak nie urodze do jutra to jutro cesarka Boje się okropne Jak by co będę pisać sms do LILI Trzymajcie kochane kciuki mi łzy już lecą po policzku ale musi być ok bo ja zaczynam mieć jakieś czarne myśli niby rozwarcie mam na 2 cm ale szyjka jeszcze zamknięta także KOCHANE MOJE TRZYMAJCIE KCIUKI I PROSZĘ O MODLITWĘ Z GÓRY DZIĘKUJE JAKOŚ MI LEPIEJ ŻE JESTEŚCIE
 
witaj prija dawno sie nie odzywalas.nio to powodzonka na wizycie.bedzie oki.no ja mam wizyte taka wiesz zeby zobaczyc co tam w moczu,w glukozie moze juz toxo bedzie i dalej zw do up przedłuzyc.wiesz ja wierze w to ze bedzie dobrze.uwierzylam w szpitalu jak serce uslyszalam,ale to,ze jest strach to naturalne zawsze juz bedzie...ewelinka26 trzymam &&.dacie rade.badz dzielna
 
Witam

EweilnaK26 kciuki mocno zacisniete,pomodle sie wieczorem,bedzie dobrze,musi byc.

Duncus mozna powiedziec,ze jestesmy na tym samym etapie.Ja wlasnie od weekendu zamierzam zaczac brac tabletki na ta prolaktyne.Stwierdzilam ,ze koniec z tabsami anty,po torbieli ani sladu,chociaz lekarz powiedzial,zeby jeszcze z miesiac pobrac.Ale ja juz nie chce,chce sie nastawic na to,ze powoli przygotowuje sie do kolejnej ciazy,chce zaczac cieszyc sie tym oczekiwaniem.Troche bilam sie z myslami,ale od kiedy podjelam decyzje,to jakby mi ktos kamien z serca zdjal.Z reszta napewno przez conajmniej 2 miesiace i tak nie bedziemy sie starac,najpierw te tabletki a potem maz prawdopodobnie wyjedzie do rodziny,pewnie na miesiac.:-(
Mam nadzieje,ze czas szybko zleci.Wychodzi na to,ze ja dopiero pod koniec marca zaczne starania,ehh jak dluuuuugo.
 
witam
troche tu nie zaglądałam i oooo prosze co tu sie dzieje
witam nowe Aniołkowe mamy i zapalam dla Aniołków (*)

Karolku co u Ciebie????halooo
As jak sie czujesz???

bobo a Ty po weselichu tez tu zajrzyj ;)

Malami a Ty czasami z tą temperaturą nie zafasolkowałaś???Hmmm:biggrin2: Proszę powiedz mi jak mam wyedytować mój wykres w sygnaturze - tak technicznie....Bo jak próbuję skopiować link do strony to krzyczy mi ,że plik nieprawidłowy...
 
reklama
Kochane moje własnie wróciłam od lekarza bardzo was proszę Pomódlcie się za mnie i Szymona jedziemy do szpitala przepływy na usg są nieciekawe i mam natychmiast jechać do szpitala będą wywoływać poród jakby co a jak nie urodze do jutra to jutro cesarka Boje się okropne Jak by co będę pisać sms do LILI Trzymajcie kochane kciuki mi łzy już lecą po policzku ale musi być ok bo ja zaczynam mieć jakieś czarne myśli niby rozwarcie mam na 2 cm ale szyjka jeszcze zamknięta także KOCHANE MOJE TRZYMAJCIE KCIUKI I PROSZĘ O MODLITWĘ Z GÓRY DZIĘKUJE JAKOŚ MI LEPIEJ ŻE JESTEŚCIE

Ewelinka lepiej się nie stresuj niepotrzebnie!!! Dzieciątko od 38 tyg ciąży już jest uznawane za donoszone więc nic się nie dzieje kochana - a przepływy???Może się gdzieś zaplątał w pępowinę i jest mu źle??? Ale na pewno nic poważnego - trzymam kciuki - będzie dobrze!!:-D:-D
 
Do góry