reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

zjola rzeczywiscie ten kwas większy a cena spoko, te inne to masakra jakas , jakby jeszcze chciec jakies witaminki inne przyjmowac to stówka lekko idzie na to.
Co do tego dzieciaczka moze to jakis znak ??warto w to wierzyć.

Miłego dnia dziewczynki.
 
reklama
Anulka - ja ten kwas znalazłam najpierw w internecie a potem zapytałam o niego w aptece i okazało się, że jest dostępny, chociaż pani na wstępie wymieniła Folik, który jest o wiele droższy. Nie można się poddawać koncernom farmaceutycznym!
 
Zapalam światełka dla nowych aniołków (*) (*) (*)

Zafasolkowanym serdecznie gratuluję !!!!
Zjola jak miło Cię znów czytać .
Jakiś czas siedziałaś cichutko ;-)

Witam się .
Od rana mi się nudziło.
Powstała więc taka oto opaska na główkę dla Karolinki .
A butki prezentują się tak :tak::-):-)
 
As śliczne.
Zjola no ja wlasnie pojde i poprosze o ten ciekawe co powie pani w aptece
Kurcze a jakie ja mam talenty?:-Djedna z drugą dziergają cos , inne cos tam projektuja :-D
 
Anulka - szukaj, może odkryjesz coś w sobie :) Są babeczki, co robią katrki albo biżuterię. Chwalimy się tym na wątku "utalentowane staraczki"

As - pochwal się tym na "utalentowanych staraczkach", bo to całkiem, całkiem :)
 
Zjola nie wchodzę na "utalentowane staraczki" bo zaraz wpadnę po uszy :-D:-D:-D:-D:-D
Mam już dość wątków do odczytywania codziennie .;-):-):-)
D się śmieje ,że go z forum zdradzam ,bo na nie zdecydowanie więcej poświęcam czasu niż dla Niego .
On taki biedny,niedopieszczony ;-):szok::-D:-D:-D:-D
A co do opaski i butków to pewnie dziś zacznę następną część do kompletu .;-)
 
ha ha patrzcie je i jeszcze sie tym chwalą!:-D:-D

nie no żartuje , ja to raczej lubie tylko(moja pasja) komus cos zrobić aby ten ktos był zadowolony:-D:-DPOPRAWIAC URODE!
 
Anulka - a co robisz makijaże, czy fryzurki?

As - to prawda, że można się w tych wątkach pogubić. Ja mam 5 ulubionych, na których się odzywam a to dlatego, że mi koleżanki zaciążone pouciekały i jak już je znalazłam, to tam zaglądam ;-)
 
reklama
No widzisz, do tego też trzeba mieć zdolności, żeby z kogoś upiora nie zrobić :) A masz swój własny zakład, czy u kogoś pracujesz?
 
Do góry