reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kobietka22 dziękuję za wsparcie;) ja jeszcze ze staraniami muszę poczekać, nawet nie miałam jeszcze @ po zabiegu. Zobaczymy co mi lekarz powie;) Teraz jest troche lepiej o staranie się o dzidzie bo przekonałam męża żeby już nie wyjeżdżał do pracy za granice;) jest mi teraz cholernie potrzebny... Siostra cały czas mi tłumaczy że wszystko bedzie dobrze:) i musi być;)
 
reklama
Kwiatuszek- a robiłaś jakieś badania już?Ja tutaj znalazłam ogromne wsparcie po stracie i ty też się tutaj u bas szybko odnajdziesz:tak:
Karolcia- my Cię rozumiemy , podczytuję co tam u Was na wieściach i już nie mogę się doczekać kiedy do Was dołączę, na pewno będziesz już wtedy pełnoprawną rozpakowaną
:tak:
 
Tak robiłam. WZW typu C, Cytomegalie IgM, Toxoplazmoze IgM IgG, TSH, FT4, HBs-Ag i jeszcze jedno badanie przeciwciała kardiolipidowe czy coś w tym stylu. Nie pamiętam tamtej nazwy. jeszcze tylko tego wyniku nie mam, pod koniec tygodnia kazali mi dzwonić i pytać. Boje się tego wyniku bo podobno to jest choroba dziedziczna a dwie moje kuzynki ją mają. Pocieszam sie tym że obie mają dziecko:) ale przez swoje też przeszły...
 
Kwiatuszek- no to trzymam kciuki za dobre wyniki ,żebyś jednak tego nie miała:tak:
ja też muszę jeszcze wykonać kilka badań ,ale puki co zbieram bo na refundacje nie mam co liczyć.
 
Hmm zobaczymy jak to będzie. Ja za swoje badania zapłaciłam 250 zł + wizyta 100 + lekarstwo 100. Pójdzie na to trochę kasy ale nic nie jest ważniejsze od dziecka. U mnie w mieście dostać się do lekarza na NFZ to jest prawdziwy cud. Nawet na to nie liczę... Więc musimy z mężem zacisnąć pasa. mam jeszcze takie pytanie... Jak myślicie poczekać z zajściem w ciążę aż skończę szkołę? Jestem teraz na 3 roku i w czerwcu będę sie bronić. Boję się żeby dzidzi nie zaszkodził ten stres...
 
reklama
Hej dziewczyny!!!

Dostałam @ :)) po 33 dniach od por. I chyba zaczynamy się starać:rofl2: choć czeka mnie jeszcze wizyta w szpitalu po skończeniu @.
 
Do góry