reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kwiatuszku Witaj gorąco. Wierzę, że przed Tobą wiele dobrego i niechybnie zostaniesz mamą. Ja w obecną ciążę zaszłam 2 tygodnie po obronie pracy mgr, był to dla mnie straszny stres, chyba lepiej że stało się to po całym zamieszaniu.
Historia siostry mrozi krew w żyłach. Tak sobie pomyślałam że u mnie martwą ciążę stwierdzono na jednym USG, i od razu na zabieg. Nikt tego nie powtórzył. Nie chcę nawet myśleć dalej na ten temat.

Aga pewnie mamunia już po operacji, wysyłam dużo ciepła i dobrej energii.

As Superowo, fajosko, cieszę się bardzo.

Dziewczyno będzie dobrze, musi. Trzymam kciuki. Przede mną też najcięższe 2 tygodnie, 2 lutego USG genetyczne, poprzednio właśnie wtedy mi się wszystko sypnęło.

Prija Detektor tętna płodu Sonoline B z LCD!!! (2057837536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja kupiłam ten co polecały dziewczyny na sierpniówkach, służy od 10 tygodnia. jutro spodziewam się kuriera. Chyba w pracy będę wypróbowywać, choć w biurze nie wiedzą o ciąży, zamknę się w kiblu, heh

Emy kochana. Jak dobrze, że się odzywasz. Bardzo często o Tobie (o Was) myślę.

Ilona odpoczywaj, leż i nie zamartwiaj się. Choć wiem, że masz trudny etap. Ściskam mocno.

Ja dzisiaj dzień wymiotów. Nie byłam nawet w stanie isć do pracy, więc zrobiłam sobie relaks i dzień wolny. W ogóle fatalnie sypiam, kręce się, wiercę. wstaję na siku po 3 razy, potem nie mogę usnąć, to potem nie mogę wstać. A przed snem chce mi się pić, więc dużo piję, i tak w koło macieju.
Dobrej nocki
 
reklama
Witam wszystkie dziewczynki
As- bardzo się cieszę ,że z małą wszystko ok , to sportsmenka jedna :-D
buciki śliczniuchne:tak:.
a ja szykuję sobie właśnie śniadanko , muszę najpierw je upiec.
 
dzien dobry.as76 gratuluje....bardzo sie ciesze!!!!! mart81 witaj w swiecie ciezarnych:-) ja wstaje co 2h na siku juz nawet wiem,bo mam duzy elektroniczny zegar i widze...co do mdłosci tez mnie mecza i pic mi sie chce rowniez,ale ja to juz od 5 rano mysle co zjesc:-D za ogorki kiszone dała bym sie pokroic.juz zdazyłam zjesc ze 4 i musze meza wyslac do sklepu jak wstanie:-) kalafiora gotuje,bo ostatnio mnie naszlo,wchodze do warzywniaka,patrze a tam jeden jedyny specjalnie dla mnie chyba:tak: kwiatuszku nio musisz pomyslec o tej pracy.chyba bym poczekała.po co dzidzie stresowac i siebie ze ja stresujesz:tak: ilonka1990 myslalam o tobie co i jak uwas.dobrze,ze dostałs leki.teraz lezec,lezec.trzymam&&& zeby wszystko bylo dobrze.
a u nas wczoraj byl ksiadz i bardzo mnie rozczarował:-( raz,ze był taki nie zbyt sympatyczny.najpierw doczepił sie do psa,ze zamkniety,ze szczeka,pozniej nie mogl zrozumiec tego jak to jest mozliwe,ze to nie jest nasze mieszkanie tylko wynajmujemy,ze powinnismy miec swoje...bartek dał mu koperte na ofiare z czego sie wkurzyłam,bo nie przelewa nam sie,ustalilismy,ze w tym roq nie damy nic,a on zrobil po swojemu w dodatq ksiadz podniosł koperte do swiatła,po czym otworzył,spojrzal i parsknał pytajac czy caly rok zbieralismy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: myslalam,ze wykituje.mialam ochote wypuscic psa:-)...ehhh dobrze,ze jego wizyta byla krotka.ale do jakiego doszlam wniosku????? ze z tej parafii wszyscy fajny ksieza odchodza...zostaja ci pokroju proboszcza,ktory jezdzi bmw x6 a na mszy mowi,ze ofiare liczy sie w papierkowych banknotach,a nie w monetach:szok:.mielismy tez wczoraj gosci mianowicie dziewczyne od ktorej wynajmujemy mieszkanko byla z dziecmi...no wlasnie z dziecmi...7 i 9 lat...myslalam,ze dostane zawału...nasz aro byl w kagancu,bo dzieciaki sie bały wiec bartek mu załozyl zeby byly spokojniejsze,podchodził,łasił sie,merdał ogonem,lezał kolo nich do czasu w ktorym ta mała 7 letnia wstala po czekoladke i pobiegła do kanapy....gwóźdz do trumny...nasz pies jakby szału dostał wyrwał za nia szczekajac,warczac skoczył na nia,dobrze ze zdazylam go odciagnac,ale ta mala sie poplakala,ja sie zdenerwowałam strasznie,a moj bartek myslalam,ze psa zabije...:no: nigdy sie nam taka sytuacja nie zdazyla...owszem jak na ulicy ktos biegnie to poszczeka,ale nie w domu i nie do dziecka....stresu wczoraj mialam sporo a w moim przypadku....ehhh....ale na koniec byly tez dobre momenty,bo ta dziewczyna pracuje dorywczo jako pomoc ginekologa przy usg-opisuje je z najlepszym wg niej lekarzem ktory jest z lodzi,ale pracuje w wawie dr.Borowski moze ktos zna...wziela moj opis ze szpitala i pokaze mu i zapyta czy moze mnie wziasc i zeby on sam zrobil mi usg i ocenił ta " szczeline" bo wg niej dziwny jest zapis usg i nie wiele z niego mozna stwierdzic...sam dr.hb.med.mnie zbada:szok: dobrze,dobrze.a ja jutro wizyta u ginki...mam nadzieje,ze karte ciazy mi juz załozy...dzis mi sie snilo,ze krwawie:-:)-:)-( straszne przezycie...milego dnia
 
Karola - to co to za ksiądz:szok: matko kochana jeszcze z takim typem się nie spotkałam,a u nas będzie w piątek ksiądz chodził jakiś nowy bo nam za blokiem będą Kościół budować i to będzie nowa parafia właściwie już jest, zobaczymy jaki będzie.
Co do psa to właśnie źle się zachował ,a to w stosunku do dziecka bardzo niebezpieczne , nie będziesz się bała jak będziecie mieli dzidziusia ,że może skoczyć?
 
Karola to za palant z tego księdza. Szok. No niestety moje doświadczenia z tego typu wizyt są bardzo podobne, a my nie mamy ślubu i nie mamy zamiaru tego zmieniać, więc niestety nie ma sensu zapraszania księdza do domu, bo zawsze są dyskusje na ten temat. Jak byliśmy świadkami na ślubie szwagra kilka lat temu, to się nasłuchaliśmy tylu impertynencji na swój temat i byłam na każdym kroku obrażana przez proboszcza z tamtejszej parafii, że mam przesyt na dobrych parę lat. Co do złych snów, dzisiaj śniło mi się, że jestem na USG i ciąża jest martwa. Koszmar.
 
Karola - ja sie nie poddałam. Po dwóch stratach nadal walczę, tylko wiary czasem brak.

Kwiatuszku - ja mam tyłozgięcie macicy ale 3 razy zaszłam w ciążę, więc nie widzę powodu, żeby kobietom z taką przypadłością od razu odbierać nadzieję. Zresztą mam to po mamie a mama jak widać ma mnie :)

Prija - niestety w tym kraju, jak nie zapłacisz, to traktują Cię jak zło konieczne :(

Emy - kochana, wiesz jak jest, człowiek raz ma lepsze, raz gorsze dni. Cały czas mam nadzieję, że jeszcze się uda. Tak na marginesie, to moja prababcia urodziła syna jak miała 49 lat! Wtedy to był ewenement. Mam nadzieję, że ja mam to w genach i jeszcze wszystko przede mną :) Mam też nadzieję, że jeszcze wszystko przed Tobą i trzymam za Was mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&& nie może być wiecznie źle.
Co do prezentu urodzinowego, to trochę makabryczny ale co tam ja w takim razie składam Ci życzenia spełnienia marzeń, wszystkich bez wyjątku :)Buźka

Ilonko - zdrowiej. Kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyno - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Karolciu - nieobecność Twoja jest zrozumiała a ja Cię i tak znajdę ;-);-);-)

Kwiatuszku - gdyby się okazało, ze wynik jest niekorzystny, to na szczęście mają na to sposoby leczenia i dzieci się rodzą, jak sama wiesz :) Z zachodzeniem w ciążę nie czekaj, jak ma być to będzie. Niejedna babka na studiach urodziła dziecko pomimo stresów.

As - już pisałam ale co tam :) Super wieści :)

O księżach się nie wypowiadam lepiej.

Pozdrowionka dla wszystkich :)
 
Karola zachowanie księdza karygodne ale niestety tak samo jak różni sa ludzie tak samo i księża...
Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty.Ksiądz porozmawiał z nami...a gdy dawaliśmy ofiarę zapytał czy stać nas na nią. Ja nie wiem ale jakoś zawsze trafiamy na super księży.
 
reklama
Co do snów to ja mam same koszary. Jak mi sie nie śni że jestem na badaniu to że mam zabieg. I tak w kółko:wściekła/y: aż czasami boję się zasypiać. Jutro będę dzwonić czy są już wyniki. Może coś więcej sie dowiem, chociaż jeszcze nie wiem czy iść na wizytę czy nie....
 
Do góry