reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hmmm ja nie moge ci powiedziec ze mozesz juz sprobowac....to chyba raczej lekarz powinien pozwolic ale jak mniemam to powie ze po 3 @ bo to standard...ja bym probowala po 1 @...ale to ja....
 
reklama
dokładnie,żadnych objawów,że coś dzieje się nie tak,żałuję tylko że tak późno miałam robione to pierwsze usg,można było przecież szybciej zobaczyć ze coś nie tak
 
też tak myślałam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,uważam,ze jak ma byc dobrze to bedzie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a lekarze tak mówia 3 a nie tłumacza dlaczego......znalazłam dużo postów dziewczyn którym udało si eodrazu i urodziły
 
moja lekarka tez tak mówiła, że organizm jest na tyle inteligentny ze sam odżuca nieprawidłowe zarodki.........a tak byłoby z tego chore dziecko...............
 
Hej,a mnie kleszcze ugryzł,cho*era:baffled: Czyli myślenie o ciąży powinnam odłożyć, czy mi się zawsze musi coś przytrafiać:sorry2:
Idę spać.Kiedyś Was poczytam:sorry2:Pa.
 
znalazłam nawet opinie niektórych lekarzy którzy uważajaze nie ma potrzeby czekac....tym bardziej ze ja narazie nie robie zadnych badan.............
 
strasznie mnie kusi...................ale może poczekam do 4 sierpnia to juz niedługo ipowiem jej o swoich zamiarach,,,,,,,,,,,,,,sama nie wiem....................


witaj GABI--------
 
ja tez mam 1 usg tutaj standardowo w 3 miesiacu czyli 12 tydzien....1 raz dostalam krwawienia a przed tym nie bylo mi nic...no moze oprocz tego ze zadnych objawow ciazy nie mialam....ani wymiotow ani boli piersi niczego...2 ciaza elegancko super sie czulam i dowiedzialam sie ze cos nie ta ze serduszko nie bije w 13 tygodniu...szok...a 3 raz....coz....widzialam bijace serduszko juz w 7 tygodniurazem z mezem...bylam w szpitalu bo mialam bole i balam sie ze to poronienie same sie zaczyna...ale bylo ok...wszyscy lekarze w szpitalu trzymali kciuki...ale okolo 10 tygodnia z dnia na dzien przestalam wymiotowac,piersi przestaly bolec nie bylam juz glodna i brzuch sflaczal a tez juz byl okraglutki...i juz wiedzialam....ale czekalam 2 tygodnie do wizyty w szpitalu jak bylo zaplanowane...i wtedy wlasnie jak poprzednio nie znalezli juz serduszka....
 
reklama
Do góry