reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
no właśnie,,,,,,,,,,,,,,ale ja czuję że już jestem gotowa.............tylko kto mi da pozwolenie,,ha ha..u mnie lekarze ze 3m ale tak naprawdę nie wiem dlaczego.,.............skoro organizm miesiączkuje to znaczy że wraca do normy.........................ja to taki niecierpliwiec , jakby lekarz jutro dał zielone światło,,,to normalnie mój mąz biedny ha ha żartuję,,,,,,,,,,,,,,,,tylko na to czekam,,wizyte mam 4 sierpnia,może jakoś wytrwam do tego czasu,,może mi pozwolą!!!!!
 
pewnie,,,,,,,,,,,,,tutaj jest ciężej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,fajnie ,że tam ułożyliście sobie życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!macie piękny domek i jaki kolorowy...........super,naprawde!!!!!!!!!!!
 
w skrucie,,,,,,,,,,,,,,,zaplanowałam ciąze razem z kumpela(pierwsza też razem chodziłyćmy) ona w 11 tyg zaczeła plamić i poroniła sama,,,,,,,,,,,,,porostu nie wierzyłam, że coś takiego jej się przydażyło.....................tydz, póżniej ja miałam wizyte kontrolą USG( pierwsze) nic mnie nie bolało, nie plamiłam,nie miałam żadnych objawów że coś nietak( no piersi przestały mnie bolec i odeszły mdłości- nie zwróciłam na to szczególnej uwagi) ale jakoś strasznie bałam się tego usg ,,wiedząc co przytrafiło sie mojej kolezance..................dodam że przybrałam już trochę nawet brzyszek mi sie zaokrąglił) lekarz robi usg i mówi że nie podoba mu się ten obraz,,że wielkosc odpowiada 11 tyg lecz nie ma to kształtu dzidziusia, powiedział, że to wygląda nienajlepiej,,,,,,,po czym zaprowadził mnie do mojego lekarza,wiedziałam już,,,,że nic z tego nie bedzi,,,,,,,,,,,lekaka wypisała skierowanie do szpitala,,tam dowiedziałam sie że to poronienie chybione,że nawet serduszka nie było widac........
 
dostałam tabletkę na wywołanie poronienia,,,po 6 godz. nastepną.............a.z mój okruszek uleciałze mnie.............w nocy zabrali mnie na zabieg-podali głupiego jasia ,żeby mnie otłumanić,a ja i tak wyłam jak bóbr..............ciężko mi było,,,,,,,,,,,,,ale pogodziłam się z tym,,,,,,,,,,,,,,,i strasznie chce spróbowac jeszcze raz tylko to czekanie mnie wykańcza,,,,,,,,,,,,
 
reklama
także nie chciało mi się wierzyć że razem zaszłyśmy w ciążę i razem straciłyśmy nasze okruszki,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Do góry