reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam się wieczorkiem, kobiałki byłam u lekarza jest ok, będzie synek, mały rośnie książkowo ;)!!!!Jak mi ulżyło jak zobaczyłam wiercącego się bąbla, ruchów nie czułam bo łożysko na przedniej ścianie umiejscowione, i dzidzi musi mieć siłę się przepukać;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczorkiem, kobiałki byłam u lekarza jest ok, będzie synek, mały rośnie książkowo ;)!!!!Jak mi ulżyło jak zobaczyłam wiercącego się bąbla, ruchów nie czułam bo łożysko na przedniej ścianie umiejscowione, i dzidzi musi mieć siłę się przepukać;)

super,gratulacje...Tylko pewnie córeczkę byś chciała...
 
kasiu super, że bąbel wierci się:) gratuluję!!

i trzymam &&&&&&&&&&&&&& za Was ciężaróweczki i staraczki.

bibianko jesteś bardzo dzielna!! Filipek na pewno jest z Ciebie taki dumny... ja myslę, że wszystkie nasze aniołki są dumne z takich mam... bo my jesteśmy silne baby!!

fajnie pisać coś do czego się nie jest przekonanym:p ale staram się!!
 
Agniesia84 nie marwt sie nie jesteś sama z tym leniem, ja też pisałam pracę w czerwcu to strasznie cieżko mi sie było do niej zabrać, a jeszcze do tego akurat to był ten czas po zabiegu. ale dałam radę i już mam zgłowy, musisz usiąść i pisać pisać
Aga_cina masz racje w moim otoczeniu to co druga znajoma przez to przechodziła, niestety tak już jest
Ilona1990 trzymam &&&&&
Akunia
[*] światełka dla Twoich aniołków i dużo wiary
Kasiuleczka31 gratuluje synka niech zdrowo rośnie
 
Ja odpadam juz w tym cyklu plamienia brazowe sie zaczely jeszcze do tego boli mnie lekko podbrzusze ja na @, wiec jak tylko@ nadejdzie antybiotyk trzeba bedzie brac ehh mi sie juz nic niechce wszystko jest bezsensu ja juz mam dosc
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczorkiem, kobiałki byłam u lekarza jest ok, będzie synek, mały rośnie książkowo ;)!!!!Jak mi ulżyło jak zobaczyłam wiercącego się bąbla, ruchów nie czułam bo łożysko na przedniej ścianie umiejscowione, i dzidzi musi mieć siłę się przepukać;)

Super ,a widoki takie można całą ciążę oglądać :-D:-D:-D
Ja odpadam juz w tym cyklu plamienia brazowe sie zaczely jeszcze do tego boli mnie lekko podbrzusze ja na @, wiec jak tylko@ nadejdzie antybiotyk trzeba bedzie brac ehh mi sie juz nic niechce wszystko jest bezsensu ja juz mam dosc
Daj na luz.
Masz kolejny miesiąc na cudowne bobosexy. :tak::-):-):-)

Akunia witaj.
Zapalam dla Twoich skarbeczków (*) (*) (*)


Witajcie babolki moje kochane :-):-)
Wczoraj niestety znów się pojawiły plamienia ,ale ja już wiem od czego tak mam.
Będę się starała temu zapobiegać.:tak::tak:;-);-):-):-)
Dziś jest nowy dzień i nowe spojrzenie na wszystko.
Na dzień dobrysię zszokowałam.
Weszłam na uczelnię ,by zobaczyć plan zajęć na jutro.
Zaczynam zajęcia o 8 rano ,a kończę o 19 :szok::szok::szok::sorry::sorry::sorry:
Dziewczyny jak ja to mam przetrwać?
Mam 4 wykłady i wszystkie ważne. :baffled::baffled::baffled::baffled:
Opowiem Wam coś ;-):-):-):-)
Ech młodemu mojemu wczoraj w szkole wypadł ząbek.
Poszedł do łazienki ,opłukał go i schował do kieszeni.:szok::szok:
Przybiegł ze szkoły i wcisnął go pod poduszkę z informacją,że zębowa wróżka do niego przyjdzie i przyniesie mu wymarzony prezent.:-D:-D
Darek biegał wczoraj po 21 po sklepach w Warszawie za wymarzonym prezentem od zębowej wróżki,bo w takiej sytuacji dziecka nie można zawieść.Dzielny był .:-D:-D:-D
Schowaliśmy mu pod poduszkę zabierając ząbka i poszliśmy spać.
Jakież było nasze zdziwienie jak o 4.20 w nocy zapala się światło w sypialni i słychać krzyk radośći.
Mamo,tato,zębowa wróżka była i mam to o czym marzyłem!!!!!
Od dziś kocham tylko zębową wróóóóżżżżkę !!!!!:szok::szok::szok::-D:-D:-D
I tyle sobie pospałam .
Potem już nadawał jak radio wolna Europa !!!:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Cześć kochane...milam krótko przerwę...Przeczytałam co u was sie działo tak w wielkim skrócie, jak są nowe mamusie a nie doczytałam to witam i zapalam
[*].
wzruszyłam sie podczas czytania o rączkach na szybce....Boże nawet nie mogę sobię wyobrazić co to za ogromny BÓL :-(
z tego wszystkiego nawet nie wiem która z was to pisała, przepraszam. Ale to przez to wszystko co się wydarzyło w srodę mi i Zosi....
Po poludniu jak wrciłamz pracy, wsadzłam gołabki do piekarnika. Nagle jakieś spięcie było po piekarnik zgasł, zaczęło cos syczec. A my same w domu :-(
Do mojego sie dodzwonić nie mogłam, po chwili pokaząl sie dym, dalej syczało, no i wkocu ogień. Zosi abidulak płakała, ja prawie z nia, zaczelam to gasic, zadz po tescia i po straż pożarna- oczywiscie w tej panice zapomnilam nr ale sobie przypomnialam.
W koncu do mojego sie dodzwonilam i kazlam mu szybklo do domu przyjechać.
Pełno dymu, ogień buchał. :szok: Jak juz strąz przyjechała to wzielam zosie i wyszlysmy na dwór zeby tego dymunie wdychała.
No i kuchenke trzeba kupic nowa ta spalona, choc nowa bo 2 lata temu kupiona, zreszta wszystko nowiutkie bo 2 lata temu sie wprowadzilismyi kupilsmy nowe !!!!!!
część mebli do wymiany, blat spalony...w ciagu 7 dni ma byc ktos z ubezpieczenia nie mamy nic ruszac, przez 2 noce spalismy u tescia bo w domu smród spalenizny. EHHHHHHHH
Strażak powiedila ze to i tak dobrze sie skonczylo bo mogłam z Zosia po oopdaleniu piekarnika wystrzelic w kosmos... a mój nie miał by do czego i kogo wracać :-:)-(
boże....tak się bałam i ciagle mam przed oczyma przerażona minę zosiulki....
 
Do góry