reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kasia Szami kaszlała chyba z 2 tygodnie. Coś dostała od weterynarza ale nie pomagało . Weterynarz zrobił przeswitlenie i wyszło serce 4 razy większe. To jest York. Dostawala tabletki dla ludzi a jak mama zapomniała jej dać to miała zadyszke, po roku brania tabsów można je było odstawić.

As super ze w pracy tak sie zachowali. Dobrze by było gdybyś poszła na l4. Trzymaj sie łóżka i poduszki i nie puszczaj!

Należy mi sie zje*ka . Po biegałam za Patrykiem na podwórku i strumyk płynie oj płynie... zła jest na siebie strasznie.
 
reklama
Kasia Szami kaszlała chyba z 2 tygodnie. Coś dostała od weterynarza ale nie pomagało . Weterynarz zrobił przeswitlenie i wyszło serce 4 razy większe. To jest York. Dostawala tabletki dla ludzi a jak mama zapomniała jej dać to miała zadyszke, po roku brania tabsów można je było odstawić.

As super ze w pracy tak sie zachowali. Dobrze by było gdybyś poszła na l4. Trzymaj sie łóżka i poduszki i nie puszczaj!

Należy mi sie zje*ka . Po biegałam za Patrykiem na podwórku i strumyk płynie oj płynie... zła jest na siebie strasznie.

Bunny86 ja też taka byłam, po dwóch dniach poszłam do ogródka pielić, ależ mnie potem bolał brzuch:( a chciałam się czymś zająć, żeby nie myśleć a było gorzej
 
Bunny - kochane....dobrze, że już po wszystkim. ściskam Cię bardzo mocno.....ja zaraz po zabiegu zabrałam się za remont, żeby czymś się zajać nie myśleć...i też odczuwałam wtedy silniejsze bóle i krwawienie...ale przynajmniej ból psychivzny zagłuszałam wybieraniem kolorków do sypialni;)
 
Karolcia Ty sie babo częściej oddzywaj bo my sie tu denerwujemy. Pisz chodź słowo dziennie:p. Jak sie Ty czujesz i Twój brzuszek?

I tak to jest z nami babami chcemy zapomnieć i zaczynamy coś robić a potem boli nie tylko psychicznie ale tez fizycznie. Chociaż warto było bo ponad godzinę o tym nie myślałam a i Pati był zadowolony.
Patrzyłam na wypis z szpitala i sie okazało ze ja dopiero dziś wyszłam ze szpitala.
 
Bunny86 tak, bo niby lezałaś jeden dzień w szpitalu, w przeciwnym razie szpital nie dostał by za Ciebie zwrotu. Tak to już jest w Polsce, przepisy trzeba obchodzić róznymi drogami.
 
dziewczyny czy to normalne?? w 1 ciąży tego nie miałam........

mam cholerne zawroty głowy.... ciągle mi wiruje... boli podbrzusze i dół pleców....??
 
Na razie nowych plamiń brak.Jest oki.
Lekarz kazał wziąc nospę forte i odpoczywać ile się da.
Jak się do jutra nie uspokoi to jutro chce mnie widzieć.
A jak się uspokoi to git.
Lekarz powiedział,że wie od czego te plamienia,bo ciąża jest nietypowo zagnieżdżona i być może trzeba będzie podać jednak jakieś leki.:baffled::baffled::baffled:
 
Cześć Dziewczynki.
Wybaczcie nie nadrobię.Miałam gości.Z siostrą tez spędziłam większa częśc dnia.Bunny pytałąs jak się czuje.Raz lepiej raz gorzej. Usmiecha się i ma nadzieję. Dzis była na badaniach.Wyniki za 9dni może wczesniej.
Ilonko nie pomogę.Nie wiem.Zawroty sa normalne. Jak najbardziej...
As trzymam kciuki..
 
Ilonka zawroty to normalne, więc się nie zamartwiaj ;)

Bunny serce 4 razy większe, oj biedny york, dobrze, że już się unormowało :)

A ja po wizycie, Gin mówi, że raczej tarczyca nie miała tu wpływu, że rozmawiał z dr Asią i mu opowiedziała jak to wyglądało. Jako, że moja beta urosła wysoko, najwięcej miała 1580, to jest podejrzenie ciąży pozamacicznej, dostałam skierowanie do szpitala :( w poniedziałek mam się zgłosić, będą robić mi badania, jeśli beta nie spadła poniżej 1000 to będą musieli zrobić łyżeczkowanie :(
Jeśli po łyżeczkowaniu beta nie spadnie, to dostanę jakieś tabletki, bo wtedy będzie to oznaczać, że ciąża była pozamaciczna.
Czekałam w poczekalni godzinę i 40 minut na swoją kolej, to była dla mnie trauma, starałam się jakoś trzymać, bo przede mną było 6 kobiet i wszystkie z brzuchami , później za mną były trzy panie, też ciężarne :( Byłam jedyną pacjentką, nie w ciąży.Nie wiedziałam, że będzie mi tak strasznie ciężko, czuję się wybrakowana i że mąż powinien sobie znaleźć kobietę, która da mu dzieci :cry:
weszłam do auta do rodziców i się rozryczałam, bo dusiłam to w sobie.
 
reklama
Ja się tylko witam!

Ilonka1990 - czy zawroty głowy są normalne? Zdarzają się u bardzo dużej liczby kobiet, ale każdy indywidualnie sam musi kontrolować czy wszystko ok, bo każda kobieta jest inna. U mnie np. zawroty głowy były zarówno w ciąży, która zatrzymała się na 7/8tc, a były do końca do 10tc do zabiegu, jak zarówno zawroty głowy były w ciąży z Adrianną, do tego stopnia, że zasnęłam/zemdlałam za kierownicą prowadząc samochód i powodując wypadek. Dlatego ja osobiście w ciąży auta nie będę prowadzić, bo po prostu się boję. A te zawroty to u mnie w jednym i drugim przypadku zaczęły się w 4tc. Ja wiem, że Ty chcesz usłyszeć, że to normalne i w ogóle, że wszystko ok, ale tak nie jest - trzeba się kontrolować, obserwować, być w kontakcie z lekarzem. Ja już siebie niby poznałam, ale każda ciąża potrafi zaskakiwać i każda ciąża jest inna. Trzymam kciuki by wszystko było ok i rozwiązanie nastąpiło w 40tc, ale obserwować się musisz, no i takie ciągłe zamęczanie się pytaniami tez w głowie powoduje chaos i może prowadzić do zawirowań, bo za dużo emocji.
 
Do góry