reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny trzymajcie kciuki,bo zaczęłam lekko plamić tak na brązowo i zastanawiam czy to może być po badaniu lub nocnych igraszkach.
Kurczę zaraz do pracy .Ja tam zwariuję normalnie.
Na razie idę do łóżka poleżeć i czekam,czekam ,czekam co będzie dalej...:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
As nie martw sie to na pewno nic groźnego przecież wczoraj u lekarza było wszystko dobrze. Mam nadzieję ze to po igaszkach nocnych. Czasem po orgazmie mogą występować silne skurcze to i może to plamienie stąd.

Trzymam kciuki ale na pewno jest wszystko dobrze. Leż i odpoczywaj ile sie da.
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki,bo zaczęłam lekko plamić tak na brązowo i zastanawiam czy to może być po badaniu lub nocnych igraszkach.
Kurczę zaraz do pracy .Ja tam zwariuję normalnie.
Na razie idę do łóżka poleżeć i czekam,czekam ,czekam co będzie dalej...:baffled::baffled::baffled:

Najlepiej zadzwoń do lekarza i niech Ci wypisze zwolnienie. Nie idź do pracy- po co się stresować... Trzymaj się, pozdrawiam:)
 
As napewno wszystko jest w porządku, trzymam kciuki&&&&, może jednak zadzwoń do lekarza.
Bunny86 ja też mam nadzieje dziś już jest z nią dużo lepiej, szkoda mi psiaka. a jak zauważyliście jej problemy z sercem? Ja niestety mam złe wspomnienia ze szpitala bo spedzilam w nim niepotrzebne 3 dni a mogło się to wszysko odbyć w jeden, a do tego leżały ze mną kobiety w ciaży, nawet moja znajoma która właśnie czekała na cesarke. a jeśli chodzi krwawienie to ja wcale nie krwawilam po zabiegu a @ pszyszła rowne 4 tyg po zabiegu.
 
Bunny , współczuje ci serdecznie (*)
As , mówiłam - nie szalej - oszczędzaj się i narazie nie seksuj , albo to po badaniu . Ale i tak odpoczywaj więcej kobietko. Kropka bardzo ładna :)
Lady MK , no jesteś wreszcie! No u mojego jakaś metamorfoza nastapiła.

Ja rozmyślam , aby przed owulką iść na usg podejrzeć pęcherzyk:zawstydzona/y: - tak na wszelki..... po plastrach to kto wie co się tam naprodukuje ?!:szok: a jedną sztukę chcę a nie od razu hurt:-D:-D:-D Stary to by osiwiał , jakby wiecej było:-p
Kahaka , no i co zdecydowałaś ? jednak zwolnienie czy praca?

Podro dla wszystkich:-)
 
Zadzwoniłam od razu do ginka.
Kazał wziąć Nospę i się położyć.Zadzwonić za 2 godzinki czyli po 19.

W razie czego to mnie dziś jeszcze przyjmie.:tak:
Na razie się ustabilizowało i niech tak zostanie.
Brzuch nadal boli tzn czuję w środku kamień czyli macica jest mocno spięta i chyba będzie druga Nospa bo jedna sobie nie radzi.
Ważne ,że plamienia świeżego nie ma.
Do pracy zadzwoniłam i szefowa powiedziała,że nie mam prawa dziś przyjeżdżac.
Mam wziąć dobrą książkę i się polenić.;-):-):-)
 
As- trzymam kciuki aby wszystko było dobrze, może lepiej by było gdybyście na początku wstrzymali się z igraszkami, nie ma co ryzrykować.
Mycha- nie wiem czy pisałam ,ale trzymam kciuki&&&&będzie dobrze.
Bunny- na @ się czeka około 4-6tygodni po zabiegu, trzymaj się kochana.
 
reklama
Do góry