reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Matulu... gdyby nie ten sernik, pomyslalabym ze masz mojego chlopa! Placek po wegiersku, o taaak. Zaraz po kotletach - schabiczek lub kurzy cycek w panierze jak Bozia przykazala i to by moglo leciec 7dni w tygodniu, ale placek po wiegiersku zawsze sie zmiesci. :-D Oni to chyba maja z tym chromosomem Y.
 
reklama
Witajcie Dziewczynki
Nie wiem czy mnie pamiętacie, ja się bardzo rzadko udzielam.
Zrobiłam dzisiaj test i jeszcze nie mogę uwierzyć są dwie kreski !!!
Chciałabym ze szczęścia wykrzyczeć tę nowinę całemu światu (ale wiem że nie mogę).
 
patka pewnie że pamiętamy!!!!! gratuluje kochana gratuluje!!!!! &&&& za was kciuki:D

A ja po wizycie. Gin mi dziś powiedział wkońcu moge Pani pogratulować ciąży:) jest bardzo zapobiegawczy no cóż pewnie w życiu się naoglądał... A co do USG Słyszałam serduszko:):) 143 bicia na minutę dzidzia ma 6tygodni i 6dni czyli 2 tygodnie później od obliczenia na suwaczku a liczyłam wg ost @ więc owulkę na 100% miałam później:) Ale jest ale:( mam krwiaka i nie wiem co z nim, wizytę mam za 4 tyg mam odpoczywać dbać o siebie nie dziwgać itp itd i dzwonić jeśli coś.... zmartwił mnie tym krwiakiem:( powiedział ze nie ma sensu abym co tydz chodziła na usg i żebyśmy patrzeli wymiary tego krwiaka mam unikać stresów mhm jeśli to wg możliwe... ajj nie wiem co mam myślec o tym :(

EMY kochana gratuluję syneczka!!!!:):)

AS piękny psiak ja niedługo będe miała ubaw ale z dwoma koteczkami które biorę do domku.


Mój Kacpuś mówi że na kisiel ma uczulenie!!!! hehehe i cały czas miałam Pani mówić że on ma uczulenie bo musi jeść kisiel w przedszkolu a on nie chce i mam wytłumaczyć że on nie może :D

Mój Alberto w niedzielę wyjeżdza smutno mi też czemu człowiek za chlebem musi opuszczać rodzinę ehhhh nic na to nie poradzimy a może to nowy etap w naszym życiu może zdecyduję się też wyjechać mój mężunio będzie 500km odemnie :( no ok lecę bo jestem teraz u mamy i korzystam z neta w domku. Deszcz zaczoł u mnie padać i grzmi. OK Buziaki kochane miłego wieczorku!!!

aha ktoś wie co tam słychać u naszej aniuni???
 
Ostatnia edycja:
Matulu... gdyby nie ten sernik, pomyslalabym ze masz mojego chlopa! Placek po wegiersku, o taaak. Zaraz po kotletach - schabiczek lub kurzy cycek w panierze jak Bozia przykazala i to by moglo leciec 7dni w tygodniu, ale placek po wiegiersku zawsze sie zmiesci. :-D Oni to chyba maja z tym chromosomem Y.

Cos w tym chyba jest bo moj schabikiem tez nie pogardzi a do tego schabiku to najlepiej jak jest jeszcze kapustka zasmarzana z boczusiem wedzonym i zasmarzką no i oczywiscie ziemniaczki z koperkiem.

Ewelinka-tak to niestety sie w tej Polsce porobilo ze ludzie za chlebem musza wyjezdzac.Moj wyjechal 6lat temu,i mial troche dalej od twojego do domku bo 2tys km,wytrzymalismy tak niecale dwa lata dopóki nie uznalismy ze takie zycie na odleglosc nie ma sensu a ze tu mial stabilna sytuacje postanowilismy sie przeniesc wszyscy i tak juz sobie mieszkamy we Francji ponad 4 latka bo nie ma to jak rodzinka w komplecie,tylko rodzicow i siostry mi brakuje ale jezdzimy na wakacje i na swieta wiec nie jest zle.
 
Ostatnia edycja:
WSZYSTKIM FASOLKOM GRATULUJĘ I TRZYMAM KCIUKI:***


muszę coś powiedzieć dla ulgi! sorry, że musicie to czytać!!1

MOJA TEŚCIOWA TO CHODZĄCE ZŁO!! TO JEB*** KUR** PIERD***SUKA!!!!!!!!!!!!!!!

oo
od razu lżej!


po 1. mój M do niej zadzwonił zapytać czy ma dla niego kasę, którą ojciec przysłał na jej konto, ale kasa dla niego... a ona, że ma ale mu nie da... że tyle lat go utrzymywała to jej się ta kasa należy!
po 2. to mieszkanie co mieliśmy wynająć, to poszła do faceta i odmówiła... uzasadnienie: bo mój M za rzadko do niej dzwoni, więc ona nie bedzie mu załatwiała niczego!!
po 3. ja jestem po*******oną dziewuchą, która go buntuję!! ehe!!!
po 4. podczas rozmowy powiedziała do niego z 5 razy " zamknij morde" więc krzyknął żeby się inaczej odzywała, a ona że gnój się tak do niej nie będzie odzywał!!
po 5. jej zdaniem, dobrze, że tych dzieci już nie ma, bo jeszcze istnieje nadzieja, że on i ja się rozstaniemy!!
 
Ostatnia edycja:
Wpadam dzisiaj do was, czytam, planuje odpisac i albo zapominam albo zajmuję się czyms innym, rozkojarzona jestem ciut

Ilona brak słów. co za baba...komentarz zbędny...

patka gratuluje dwóch kreseczek!!!!!!!!!!!
Vjolka tobie też, wszystko się jeszcze ułozy

Ewelinko, cieszę się ze z dzidziem ok, mialas tak jak ja owulkę 2 tyg. pózniej:-) bo ja wg OM powinnam juz 21tc ciągnąć
Krwiakiem się nie przejmuj i naprawdę postaraj się wyluzować i odpoczywać tak często jak się da. Wiem, ze teraz będzie ciężko, kiedy Albert wyjeżdza. Pozostaje być dobrej myśli, ze ta decyzja zmieni wasze życie na dużo dużo lepsze
500km to nie tak daleko, po niemieckich autostradach można śmigać... jak już będziesz usychać z tęsknoty to przyjedzie do ciebie
 
Witam się w wolny od pracy dzień :)

Ilona szczenka mi opadła po przeczytaniu, nie mieści mi się w głowie jak można być tak bezdusznnym i bezczelnym człowiekiem. Trzymaj się Kochana, musicie się wspierać wzajemnie.
Ewelinka super, gratuluje udanej wizyty.

pozdrawiam wszystkie cieplutko mimo pochmurnego dzionka
 
Patka, wyobraz sobie ze pamietamy, chociaz ludzie tak dlugo nie zyja jak Ty tu nie zagladalas. No, ale jak takie wiesci to masz wybaczone. GRATULACJE!!
Aga, zasmazana kapusta jak najbardziej pasuje do mojego chlopa. Podobnie jak zasmazane buraczki i marchewka z groszkiem. Swiete trio.
laugh.gif

Ilona, ja pier...e... Szczerze mowiac to po takich akcjach zerwalabym stosunki zupelnie. Tylko to musialby zrobic M. Baba jest gorsza od francy, to jakis chodzacy koszmar. Swoja droga, sama kiedys zwrocilam uwage OMC tesciowi, ze nie zycze sobie zeby w mojej obecnosci wyrazal sie pogardliwie o swoim synu. Ale zrobil oczy - ktos sie mu postawil! Ale juz wiecej przy mnie nie uzywal slow typu "gnoj". Mnie to razilo - szanuje Rajmunda bo to naprawde dobry, uczciwy i niesamowicie pracowity czlowiek, poza tym odpowiedzialny i sumienny, a ze osmielal sie miec inne niz tatus zdanie...
 
reklama
kłaczku ona mi kiecke chciała wybrać do ślubu... wtedy była afera itd... a ja jej powiedziałam, że nie życzę sobie żeby ktos mi rozkazywał jak mam się ubrać, w jaki kolor itd... bo tak było ze wszystkim!! nawet awantura o to, że nie mam pralki - automatu, tylko pralkę z wirówką taką zwykła... to ona mi na to: " że ja to *******i czego ja sobie życzę a czego nie, że brak mi zasad itd...." i najlepsze - poleciała do mojej matki i zrobiła jej w pracy awanturę, że matka mnie zle wychowała i ze jestem bezczelna!! moja rodzina już się z nią nie odzywa... ja też nie... tylko ona ciągle z takimi akcjami wyskakuje.... brak mi sił! całą ciążę robiła mi takie akcje! nawet jak leżałam w szpitalu to zadzwoniła 1 raz po to, zeby mi powiedzieć że jestem głupia, bezczelną dziewuchą!
 
Do góry