reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Z tą płcią to czasem tak dziwnie, marzy się o chłopcu czy dziewczynce a jak nie wyjdzie to niby żal a tak naprawdę to człowiek by za żadne skarby dzieciątka nie zamienił, żeby to była 5 dziewczynka czy 5 chłopak to taki nasz, najcudowniejszy, najukochańszy, niezastąpiony... I wyjątkowy.
Tak to prawda, moja Zosia jest 4 córką, zaraz po urodzeniu już nie mogłam sobie wyobrazić że mogła by być chłopcem, jest wyjątkowa i cała mojaaaa 😍😍😍
 
reklama
Witajcie dziewczyny, ostatnio to tylko zaległości nadrabiam.
Ja miałam leginsy ciążowe z Lidla, dostępne online, polecam, chodzę w nich do tej pory pod bluzę. Miałam też jeansy ciążowe z hm ale ubrałam może 3x, brzuch miałam bardzo nisko i wszystko mnie denerwowało. Leginsy byly super do sukienek, tuniki, podkoszulka .
Dziewczyny trochę mnie zdołowało, będę babcią. Syn w tym roku 21 lat wczoraj oświadczył że dziewczyna w ciąży. Jakoś tak mając syna nie spodziewałam się tak prędko. Myślałam że najpierw studia, ślub...a tu dziecko, ślubu na razie nie chcą. Żal mi trochę ich młodości, zaczną się już obowiązki i odpowiedzialniść.
Kochana tak czy siak stało się, moje gratulacje ❤️dzisiaj młodzi często tak długo odkładają, zawsze coś, a to najpierw mieszkanie, dobra praca, potem tej pracy szkoda, a to kredyt a to to... Więc skoro już będzie to tak miało być, poradzą sobie, są dorośli, ja miałam 20 lat i bliźniaczki, Och to była dobra szkoła życia ❤️❤️❤️
 
Dziś przygotowałam "karetę" dla najmłodszej😀 Kupiłam używaną, ale wymyta, wyprana, wygląda jak nówka😀 tylko księżniczki w niej brak, ale jeszcze niech z miesiąc w brzuszku pobędzie😀 kareta poczeka😀a te kopniaczki są tak cudne, że jeszcze do porodu tak bardzo mi się nie spieszy...
 
Dziewczyny no to chwalę się !
Odebrałam dzisiaj wynik amniopunkcji, którą robiłam tylko ze względu na wiek i będę miała córeczkę ❤️

Żeby nie było tak różowo to z amniopunkcji
" wyszedł prawidłowy kariotyp męski" a na USG lekarz szuka patrzy i mówi , że widzi wargi sromowe , że coś jest nie tak. Już zaczęła mi opowiadać , że rzadko , ale się tak zdarza , że najpierw jest chłopiec a potem dziewczynka i niestety dziewczynka wtedy jest bezpłodna. Załamałam się ...ale Pani genetyk nie dawało coś spokoju i tak w wielkim skrócie to okazało się , że sekretarka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie błędnie wprowadziła płeć dziecka w tabelę. Wyjaśniali i badania i płeć po kilka razy. W poradni zrobiło się zamieszanie, ale okazało się ,że jest wszystko w porządku, że to tylko błąd ludzki. Uffff ulżyło mi jak się Wam tu wygadałam 🙂
 
Dziewczyny no to chwalę się !
Odebrałam dzisiaj wynik amniopunkcji, którą robiłam tylko ze względu na wiek i będę miała córeczkę ❤️

Żeby nie było tak różowo to z amniopunkcji
" wyszedł prawidłowy kariotyp męski" a na USG lekarz szuka patrzy i mówi , że widzi wargi sromowe , że coś jest nie tak. Już zaczęła mi opowiadać , że rzadko , ale się tak zdarza , że najpierw jest chłopiec a potem dziewczynka i niestety dziewczynka wtedy jest bezpłodna. Załamałam się ...ale Pani genetyk nie dawało coś spokoju i tak w wielkim skrócie to okazało się , że sekretarka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie błędnie wprowadziła płeć dziecka w tabelę. Wyjaśniali i badania i płeć po kilka razy. W poradni zrobiło się zamieszanie, ale okazało się ,że jest wszystko w porządku, że to tylko błąd ludzki. Uffff ulżyło mi jak się Wam tu wygadałam 🙂
Super wieści, gratuluję 😍
 
Dziewczyny no to chwalę się !
Odebrałam dzisiaj wynik amniopunkcji, którą robiłam tylko ze względu na wiek i będę miała córeczkę ❤️

Żeby nie było tak różowo to z amniopunkcji
" wyszedł prawidłowy kariotyp męski" a na USG lekarz szuka patrzy i mówi , że widzi wargi sromowe , że coś jest nie tak. Już zaczęła mi opowiadać , że rzadko , ale się tak zdarza , że najpierw jest chłopiec a potem dziewczynka i niestety dziewczynka wtedy jest bezpłodna. Załamałam się ...ale Pani genetyk nie dawało coś spokoju i tak w wielkim skrócie to okazało się , że sekretarka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie błędnie wprowadziła płeć dziecka w tabelę. Wyjaśniali i badania i płeć po kilka razy. W poradni zrobiło się zamieszanie, ale okazało się ,że jest wszystko w porządku, że to tylko błąd ludzki. Uffff ulżyło mi jak się Wam tu wygadałam 🙂
Matko, wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć, dobrze że się wszystko pięknie wyjaśniło, kamień z serca☺️ No to teraz ze spokojem do finiszu😄 Będziesz rodzic w Instytucie? Super miejsce, bardzo polecam, pomijając wysoką referencyjność pracują tam wspaniali ludzie, w każdym razie ja mam takie doświadczenia.
Ja dziś czuję bardzo jajnik, więc owulacja 😂oczywiście seksy
To my kibicujemy😉
 
reklama
Matko, wyobrażam sobie co musiałaś przeżyć, dobrze że się wszystko pięknie wyjaśniło, kamień z serca☺️ No to teraz ze spokojem do finiszu😄 Będziesz rodzic w Instytucie? Super miejsce, bardzo polecam, pomijając wysoką referencyjność pracują tam wspaniali ludzie, w każdym razie ja mam takie doświadczenia.

To my kibicujemy😉
Nie ja jestem z Bydgoszczy , a pobrany materiał był wysyłany ze szpitala do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie
 
Do góry