reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Moja niunia dziś od rana... co zrobić, żeby nie zacałować swojego dziecka...? Nie mogę dziś przestać dawać jej buziaków🤷‍♀️🐥🤷‍♀️😍🥰.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210330-092924_Gallery.jpg
    Screenshot_20210330-092924_Gallery.jpg
    231,3 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Dziewczyny jesteście jak najlepsze przyjaciółki, w zasadzie to na razie tylko Wam się przyznałam [emoji4] neews zostawiamy na po świętach.
Moi rodzice będą mieć pierwszego prawnuka od najmłodszej córki [emoji23] Moje siostry dużo starsze nie mogą się doczekać wnucząt a młodzi dużo starsi od mojego syna nie chcą jeszcze dzieci. Ot taka przewrotność losu.
Miłego dnia [emoji3059] może dziś się zabiorę za mycie okien bo w miarę ciepło ma być? A Wy już gotowe na święta?
U nas w rodzinie jest podobnie. Mój wujek z ciotka też chciałby już wnuki zresztą są juz po 60 tce. Niestety kuzynostwo się nie spreza. Mimo tego, że są po 30 tce.
Ja miałam niespełna 20 lat jak ubogacilam rodziców wnuczką.
 
Dziewczyny bo my mamy gdzieś konwenanse itp, późno matki, wcześnie babcie , niczego sobie nie żałujemy! Świat należy do nas 😂
Przecież jak jest fajna, kochsjsca się rodzinka to każde dziecko mile widziane! Miłości żądnemu nie zabraknie więc czego chcieć więcej!
Tyle zła na tym świecie a nam się dobro trafia ❤️
Miło by było usłyszeć też jakieś dobre wieści od netki i Zosi....
 
Moja niunia dziś od rana... co zrobić, żeby nie zacałować swojego dziecka...? Nie mogę dziś przestać dawać jej buziaków🤷‍♀️🐥🤷‍♀️😍🥰.
Całuj ile wlezie kochana ,póki możesz , lada moment będzie obciach nawet za rękę iść - bo koleżanki 😉
Moj 8 latek chodzi ze mną za rękę ale jak odprowadzam go do szkoły , to mamy takie drzewo, gdzie te rękę muszę puścić , bo:
„ mamusiu , ja już jestem duży” . Do drzewa mały od drzewa duży 😂😉
 
A moja 12 latka chodzi że mną za rękę i wykorzystuje jak mąż do pracy na noce idzie i śpimy razem 😂
A tak! Z tym spaniem , to mały przychodzi do nas w środku nocy :) Mój mąż się nieco denerwuje , a ja muszę przyznać, ze uwielbiam , jak on taki fajny mięciutki i cieplutki przychodzi 😉Z 13 letnia córka tez czasem umawiamy się na wspólne spanie - ja im nie bronię , korzystam póki chcą 😉
 
reklama
Do góry