reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Teredka napewno to im utrudni życie ale... Sama wiesz, dziecko to cud. Sama się zakochasz i pomożesz i będzie dobrze.
Gorzej jakby jakiś inny problem, choroba, uzależnienie...
Będziesz super babcia, młoda i sprawna!
Wikusia ciocia 😍
Bądź przy młodych, potrzebują wsparcia 😘
@Teredka , rozumiem, ze jesteś zaskoczona takim newsem ale dokladnie tak jak arona napisała , to nie jest tragedia żadna , oni są młodzi , samodzielni dadza sobie radę . Maja tez Was wiec w razie np studiów to wy tez pomożecie . To będzie fajny etap w ich i twoim życiu . Spokojnie, wszystko będzie lepiej niż w tej chwili Ci się wydaje 🙂
Kwiatek też tak mam. Przy nadejściu wiosny i większego dostępu do promieni słonecznych jestem weselsza, szczesliwsza z większą ochota i siłą do zycia.
Ja tez! Tym bardziej, ze ja jestem ciepłolubna, żadne upały mi nie straszne , im cieplej tym lepiej , lepszy humor , wszystko wydaje się łatwiejsze i lepiej mi się myśli z nagrzanym mózgiem niż zamarzniętym 😉🙂
 
reklama
Teredka, właściwie to... Gratulacje babciu🙂
Wiem, że syn jest młody, nie wiem czy "synowa" fajna, wiem, że mi też dziwnie by się zrobiło, gdyby moja 20-letnia córka zaszła teraz w ciążę (choć oczywiście miałaby moje wsparcie), ale myślę też sobie, że byłoby mi trudniej, gdybym nie miała już małych dzieci. Pewnie poczułabym się staro... Ale Ty masz maleństwo, ono i wnuk lub wnuczka będą jak rodzeństwo lub bardzo bliskie kuzynostwo🙂 oby tylko zdrowe było, reszta powinna się jakoś ułożyć...
Ja jeszcze wiosny nie czuję, u nas od kilku dni mokro i dość wietrznie. Ale mam nadzieję że i tu lata chwila przyjdzie ciepełko☀️
 
Witajcie dziewczyny, ostatnio to tylko zaległości nadrabiam.
Ja miałam leginsy ciążowe z Lidla, dostępne online, polecam, chodzę w nich do tej pory pod bluzę. Miałam też jeansy ciążowe z hm ale ubrałam może 3x, brzuch miałam bardzo nisko i wszystko mnie denerwowało. Leginsy byly super do sukienek, tuniki, podkoszulka .
Dziewczyny trochę mnie zdołowało, będę babcią. Syn w tym roku 21 lat wczoraj oświadczył że dziewczyna w ciąży. Jakoś tak mając syna nie spodziewałam się tak prędko. Myślałam że najpierw studia, ślub...a tu dziecko, ślubu na razie nie chcą. Żal mi trochę ich młodości, zaczną się już obowiązki i odpowiedzialniść.
Urodziłam pierwszego syna w wieku niespełna 21 lat i dałam radę, oni też na pewno sobie poradzą. Byle będą sie nawzajem wspierać i się kochać,a wszystko się ułoży 🙂
 
Teredka to oczywiste, że się martwisz, że jesteś zaskoczona, trochę przerażona, też pewnie tak bym się czuła.
Ale pomysł jak oni się czują, młodzi i niedoświadczeni... A wpadka to my obie wiemy co to jest 😂
Będziesz miała dla kogo trzymać sprzęty, ubranka... Ty jesteś ciepła i dobra mama i to będzie dla nich ogromną pomocą.
Najgorzej jakby zostali z tym sami.
Oby dobrze im było że sobą i dzieciątko zdrowe ❤️
 
Dzięki Arona, masz rację , mogłabym się martwić jakby mieli po 15 lat a przecież pelnoletni już są, pracują, dadzą radę. My pomożemy. Tylko wiesz, dziecko zawsze wydaje się dzieckiem , jakoś nie umiem się pogodzić że już dorośli. Kurcze, zawsze miałam problem z nadopiekuńczością, chciałbym uchronić te moje dzieci przed całym złem tego świata, taka kwoka ze mnie [emoji28]
Ciesze sie, ze to piszesz. Jestem podobną mamą. Ostatnio stwierdzilam, ze chyba jestem toksycznym rodzicem
 
Teredka nie przejmuj się. Dadzą sobie radę. Teraz też pracują i studiują więc lewusami nie są. Nie oni pierwsi i nie ostatni. Musisz oswoić się z myślą, że zostaniesz babcią, bo na to jeszcze nie byłaś przygotowana. Pomysł, za niedługo będziesz miała dodatkowe malenkie stopki do całowania. Chwilo trwaj😊
 
@Teredka , rozumiem, ze jesteś zaskoczona takim newsem ale dokladnie tak jak arona napisała , to nie jest tragedia żadna , oni są młodzi , samodzielni dadza sobie radę . Maja tez Was wiec w razie np studiów to wy tez pomożecie . To będzie fajny etap w ich i twoim życiu . Spokojnie, wszystko będzie lepiej niż w tej chwili Ci się wydaje 🙂

Ja tez! Tym bardziej, ze ja jestem ciepłolubna, żadne upały mi nie straszne , im cieplej tym lepiej , lepszy humor , wszystko wydaje się łatwiejsze i lepiej mi się myśli z nagrzanym mózgiem niż zamarzniętym 😉🙂
serio taka jaszczurka z ciebie😂?
Ja się męczę potwornie upałem, lubię wiosnę i jesień skrajności zdecydowanie nie.
 
serio taka jaszczurka z ciebie😂?
Ja się męczę potwornie upałem, lubię wiosnę i jesień skrajności zdecydowanie nie.
😂jaszczurka ! 😂 - tak jest ! Pasuje jak ulał 😂
Chyba musimy zamienić się na miejsca zamieszkania 😉🙂

@Teredka powiem Ci jeszcze, ze moja mama urodziła moja najstarsza siostrę w wieku 21 lat. Moja siostra urodziła w wieku 19 lat . Moja mama miała wtedy 40 , a ja 7 lat . Teraz ja i siostrzenica mamy dzieci w tym samym wieku, ona zaczęła wcześniej , ja później i jest fajnie 🙂😉
 
reklama
Dziewczyny jesteście jak najlepsze przyjaciółki, w zasadzie to na razie tylko Wam się przyznałam [emoji4] neews zostawiamy na po świętach.
Moi rodzice będą mieć pierwszego prawnuka od najmłodszej córki [emoji23] Moje siostry dużo starsze nie mogą się doczekać wnucząt a młodzi dużo starsi od mojego syna nie chcą jeszcze dzieci. Ot taka przewrotność losu.
Miłego dnia [emoji3059] może dziś się zabiorę za mycie okien bo w miarę ciepło ma być? A Wy już gotowe na święta?
 
Do góry