reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nic noe dawalam moim bo nie plakali ... tylko pierdziuszki byly

Sprawdziłam suszarkę i niestety nie działa - mała tylko bardziej się wściekła :D . Mam nadzieję , że po trzecim / czwartym miesiącu ( w sumie już niedługo ) problemy znikną . ostatnio miałam maraton - mała nie spała przez 12 godzin w ciągu dnia .przynajmniej po raz przespałam całą noc. Dzisiaj mini powtórka od 14 do 20 bez snu :baffled:
 
Trzymaj sie dzielnie. Slyszalam glosy, ze po drugiej cesarce latwiej dojsc do siebie.
Mam pytanie: dosc szybko zaszlas w nastepna ciaze po cc (mowi sie o min.1,5 rocznej przerwie), czy mialas jakies problemy z tego powodu, cos lekarze mowili?

ja starałam się czekać na zgodę lekarza . najpierw doradzali czekać 24 miesiące , ale to sporo czasu - po 12 miesiącach od urodzenia synka poszłam do lekarki i dostałam zielone światło na starania ( i po 2 miesiącach zaszłam) . teraz po 7 tyg byłam na badaniach i lekarka mówi - niech się Pani na razie nie spieszy z kolejnym ;) . Ale mi dwójka chyba już wystarczy -roboty po pachy :D
 
reklama
Do góry