reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Chyba juz nie mam problemu z laktacja, bo Leos je na zadanie i przybiera ponad normy. Po prostu bardzo duzo jest przy piersi i generalnie jest "nieodkladalny" za bardzo. Mam nadzieje, ze wraz z rozwojem bedzie sie bardziej umial soba zajac.

Moj ma tez swe dni ze tylko rece franus;)), wtedy Nicole pomoedzy nas I czytamy a on nA rekach, Musze sobie radzic
 
reklama
Moj w ndz rano poszedl bawix sie z nicole , niewiedxialam ze mu luzna jest obrsczka, i zgubil Ja w parku!!, Zauwazyl ze jej nie ma 3h po powrocie z parku!, no to biegiem do psrku, Ja nA niego jaki glupi skoro wiedzual ze mu luzna!, szukalismy 30 min Ja modlitwa boze daj mi Ja pomoz mi Ja znalezc! wiecie ze ja znalazlam!![emoji33][emoji33]nieslychane to, kazdy mogl Ja znalezc lub wdeptac w piasek

To cud co


Wysylam staraczkom pomyslne wirusy
IMG_6871.JPG
 

Załączniki

  • IMG_6871.JPG
    IMG_6871.JPG
    70,9 KB · Wyświetleń: 892
Laktacja się unormowala, bo częste przystawianie do cycusia dużo pomaga. Mój juz zaraz 9 miesięcy i nadal wisi na cycuchu. Podobnie nieodkladalny jak Twój mały. Potrafi o swoje zawalczyć aż za mocno. Czasami mam ochotę odczepić cycuchy i zostawić mu je w wózku, a sama chętnie wziełabym się za ogarnianie domu, bo jeszcze trochę i brudem zarośnie. Jak super śpi na maminych rękach, a policzek ułożony oczywiście gdzie?...na cycusiu i jeszcze kontroluje czy aby go nie odłożyłam. Miało być inaczej ale niestety poległam na tym polu walki, urobił mnie osesek. Twój widzę, że podobnie się zapowiada. Och te nasze synuśki[emoji38][emoji4]
O matko, to mnie przestraszylas i to mocno, bo ja myslalam, ze tak bedzie moze do 3-go, moze do 6-go miesiaca. Hmmm ja sobie troche nie wyobrazam, bo juz teraz mi ciezko tak funkcjonowac. Moje potrzeby przestaly calkowicie istniec :( i myslalam, ze to czasowe, a potem bedzie lepiej i lepiej.
 
O matko, to mnie przestraszylas i to mocno, bo ja myslalam, ze tak bedzie moze do 3-go, moze do 6-go miesiaca. Hmmm ja sobie troche nie wyobrazam, bo juz teraz mi ciezko tak funkcjonowac. Moje potrzeby przestaly calkowicie istniec :( i myslalam, ze to czasowe, a potem bedzie lepiej i lepiej.
Nie dołuj się, bo może masz rację i u Was będzie lepiej. Mój to przypadek szczególny. Na ręce idzie tylko do mnie albo męża. Babcie kiedy odwiedzamy i widzi, ze zamierza go wziąć na rece to placze. Myśle, że to przez to, ze wszedł w okres gdzie nasilony jest lęk separacyjny i pocieszam się, że oby do końcówki 9 miesiaca. Twój Leos jeszcze malutki może potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i bliskość mamy. Pociesze Cie, ze mój średniak był taki na początku później było z każdym miesiącem lepiej. Tulcie się ile wlezie, bo te dzieciaki tak szybko rosną.
 
Hej dziewczyny. Co do karmienia to moja Laura je rzadziej - a więcej. Widzę roznice. Pamiętam, że drugi syn siedział cały czas przy cycu jak wasze skarby. Natanka karmiam 2 i pół roku i było bardzo ciężko odstawić. Teraz juz będę madrzejsza i będę szybciej obstawiać od piersi. Pediatra mi powiedział, żeby robić przerwy co 2 i pół h i nawet jak dziecko płacze przetrwać wszystko. Wtedy dziecko się nauczy jeść o swoich porach. Na szczęście jakoś samo mi się to unormiwalo. W Polsce pamiętam jak pielęgniarki mówiły - karmić na rządanie. Zresztą mama najlepiej wie, co jest dla dziecka najlepsze ;)
 
O matko, to mnie przestraszylas i to mocno, bo ja myslalam, ze tak bedzie moze do 3-go, moze do 6-go miesiaca. Hmmm ja sobie troche nie wyobrazam, bo juz teraz mi ciezko tak funkcjonowac. Moje potrzeby przestaly calkowicie istniec :( i myslalam, ze to czasowe, a potem bedzie lepiej i lepiej.

Ahh chloe nicole spala do 8 msca po czym zabkowanie odjelo jej sen tak do 14 msca
Co nocka mleko tulasy...;), macierzynstwo
 
reklama
Do góry