reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było i dostałam zawrot glowy;) nie ma szans odpisywać wszystkim z osobna. Witam nowe dziewczyny w ciazy i te starając się o dziecko. Reszte również pozdrawiam bardzo serdecznie. Ja jestem pochłonięta opieka nad Laura i pozostała 2 urwisów. Laura za chwile skończy 3 miesiące. Jak ten czas leci...dziś byliśmy na pierwszej szczepionce. Kolki juz chyba ustąpiły, jest coraz bardziej kontaktowa i bardziej mogę ją zrozumieć. Co do naszego forum - również przyłączam się z waszą dobra opinia -"bardzo pomocne rady i dużo wsparcia. Ja tez jak większość z was najbardziej balam się o zdrowie dziecka. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam !
Śliczną masz pannicę...jak ten czas szybko leci. Buziaki od forumowych.cioteczek[emoji8]
 
reklama
A co wogole u was kochana? Ja mozna powiedziec raz gora raz dol [emoji12][emoji12]ostatnio cis wiecej czasu ....
Franus risnie cycus I czas leci Zobacz załącznik 910712
Pokaz twojego [emoji7]

Mi sie wydaje ze pisalas dopieto na cc idziesz [emoji33][emoji33][emoji1]
Franuś dorodne, śliczny chłopak...ale od ostatnich zdjeć buźka mu się zmieniła, że tak powiem wydoroślał[emoji38]fajny chłopak[emoji8]
 
A wiec dziś byłam znowu u ginekologa ( nachodze sie teraz jak nigdy) potwierdzony 7 tc wzzystko dobrze Usłyszałam serduszko i sie wzruszyłam matko te hormony mnie wykoncza teraz mam dwa etapy złość i płacz po prostu Extra Oby rodzinka wyrobiła ze mna bo ja sama to słabo siebie widzę Heh mam kartę ciąży schudłam 1kg ale co sie dziwić jak ja jeść nie moge wszysyko mnie obrzydza i doprowadza do mndłosci , a mam pytanie jakie jadlyscie lub jecie witaminy czy ten prenatal jest dobry ??
Ja jadlam prenatal i prenatal dha (to chyba w drugim trymestrze dopiero), do tego foliany i zelazo z solgara (potem odstawilam, bo wyniki byly ok). Do tego 1000 jm vit. D3. Wyniki krwi do konca ciazy mialam bardzo dobre.
Ja na poczatku tez schudlam, bo nie chcialo mi sie jesc, a jak juz to tylko b.zdrowe rzeczy. Od slodyczy mnie odrzucalo. Jedz to na co masz ochote, tego wyraznie organizm potrzebuje. Ja jadlam duzo nabialu (pierwsza zachcianka to byly lody jogurtowe;) i truskawki w styczniu, a co;)), winogron i platkow kukurydzianych, ktorych nie jadlam od liceum ;). Organizm jest madry tylko trzeba go sluchac :). Powodzenia!
 
@Chrząszczyk 1, @Peugeotka36, @Karlaa3 fajnie, ze piszecie i pokazujecie swoje dzieciaki. Takie duze sa i slodkie :). Moj Leos jutro skonczy 8 tygodni , a 4.11 dwa miesiace. Nie moge w to uwierzyc :). @Peugeotka36 szacun za zapal i odwage- dwojka malcow to juz wyzwanie, a trojka to dla mnie szalenstwo ;). Czy masz jakas pomoc ze strony dziadkow, ciotek, nianie? Czy sama wszystko ogarniasz? Karmisz piersia czy mm? Pytam, bo mnie moj lakto-terrorysta okupuje prawie caly dzien...
 
Ostatnia edycja:
@Chrząszczyk 1, @Peugeotka36, @Karlaa3 fajnie, ze piszecie i pokazujecie swoje dzieciaki. Takie duze sa i slodkie :). Moj Leos jutro skonczy 8 tygodni , a 4.11 dwa tygodnie. Nie moge w ti uwierzyc :). @Peugeotka36 szacun za zapal i odwage- dwojka malcow to juz wyzwanie, a trojka to dla mnie szalenstwo ;). Czy masz jakas pomoc ze strony dziadkow, ciotek, nianie? Czy sama wszystko ogarniasz? Karmisz piersia czy mm? Pytam, bo mnie moj lakto-terrorysta okupuje prawie caly dzien...

Jest jak pisalam raz pod gore raz gorki


Z gorki wyedy gdy nicole nie placze (zabkowanie — kly[emoji85][emoji85]) pod gore jak obydwoje nie spia wiec bol glowy u mnie z rana skoro co godzine pobudki nocne
IMG_6855.JPG


Tylko cycus do konca 6 msca

Tescie byli msc w czerwcu po porodzie
Lepi bez nich nie dlateho ze nie znow ze bo super ludzie ale msc to taki czzas w sam raz na pobycie ze soba i starczy [emoji23][emoji23]

Masz problemy z laktacjia?
Co do trzeciego wczoraj gadka z moim I mowi ze nie daly rady dawac kiedznkowe placic studia i prawo kazdy razy trzy [emoji25][emoji25]dobrze zarabia oszczedzac umiemy z jednej wyplaty mimo to on ma obawy czy damy rade...
Serio czy to dwa czy trzy to juz roznica w oplatach?
 

Załączniki

  • IMG_6855.JPG
    IMG_6855.JPG
    270,1 KB · Wyświetleń: 608
Jest jak pisalam raz pod gore raz gorki


Z gorki wyedy gdy nicole nie placze (zabkowanie — kly[emoji85][emoji85]) pod gore jak obydwoje nie spia wiec bol glowy u mnie z rana skoro co godzine pobudki nocneZobacz załącznik 911750

Tylko cycus do konca 6 msca

Tescie byli msc w czerwcu po porodzie
Lepi bez nich nie dlateho ze nie znow ze bo super ludzie ale msc to taki czzas w sam raz na pobycie ze soba i starczy [emoji23][emoji23]

Masz problemy z laktacjia?
Co do trzeciego wczoraj gadka z moim I mowi ze nie daly rady dawac kiedznkowe placic studia i prawo kazdy razy trzy [emoji25][emoji25]dobrze zarabia oszczedzac umiemy z jednej wyplaty mimo to on ma obawy czy damy rade...
Serio czy to dwa czy trzy to juz roznica w oplatach?

Rany ten slownik:////
Prawo jazdy placic kieszonkowe i studia tego sie boi oplat...
Lubie tesciow ale msc srarczyl nA bycie razem
W grudniu jedxuemy nA 3 tyg do nich ;)
 
Jest jak pisalam raz pod gore raz gorki


Z gorki wyedy gdy nicole nie placze (zabkowanie — kly[emoji85][emoji85]) pod gore jak obydwoje nie spia wiec bol glowy u mnie z rana skoro co godzine pobudki nocneZobacz załącznik 911750

Tylko cycus do konca 6 msca

Tescie byli msc w czerwcu po porodzie
Lepi bez nich nie dlateho ze nie znow ze bo super ludzie ale msc to taki czzas w sam raz na pobycie ze soba i starczy [emoji23][emoji23]

Masz problemy z laktacjia?
Co do trzeciego wczoraj gadka z moim I mowi ze nie daly rady dawac kiedznkowe placic studia i prawo kazdy razy trzy [emoji25][emoji25]dobrze zarabia oszczedzac umiemy z jednej wyplaty mimo to on ma obawy czy damy rade...
Serio czy to dwa czy trzy to juz roznica w oplatach?
Chyba juz nie mam problemu z laktacja, bo Leos je na zadanie i przybiera ponad normy. Po prostu bardzo duzo jest przy piersi i generalnie jest "nieodkladalny" za bardzo. Mam nadzieje, ze wraz z rozwojem bedzie sie bardziej umial soba zajac.
 
reklama
Chyba juz nie mam problemu z laktacja, bo Leos je na zadanie i przybiera ponad normy. Po prostu bardzo duzo jest przy piersi i generalnie jest "nieodkladalny" za bardzo. Mam nadzieje, ze wraz z rozwojem bedzie sie bardziej umial soba zajac.
Laktacja się unormowala, bo częste przystawianie do cycusia dużo pomaga. Mój juz zaraz 9 miesięcy i nadal wisi na cycuchu. Podobnie nieodkladalny jak Twój mały. Potrafi o swoje zawalczyć aż za mocno. Czasami mam ochotę odczepić cycuchy i zostawić mu je w wózku, a sama chętnie wziełabym się za ogarnianie domu, bo jeszcze trochę i brudem zarośnie. Jak super śpi na maminych rękach, a policzek ułożony oczywiście gdzie?...na cycusiu i jeszcze kontroluje czy aby go nie odłożyłam. Miało być inaczej ale niestety poległam na tym polu walki, urobił mnie osesek. Twój widzę, że podobnie się zapowiada. Och te nasze synuśki[emoji38][emoji4]
 
Do góry