reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@Magdamama mnie męczyły i mdłości i wymioty. Nadal zdarzy mi się pawika puścić. Na mdłości mi jednak pomagało regularne jedzenie - pusty żołądek je nasilał. Jadłam raczej proste rzeczy chleb z białym serem i zupy - ale zawsze to była wielka niewiadoma czy się utrzyma. Ginekolog zapisała mi jakieś czopki na wymioty, gdyby nasiliły się tak, że bym chodziła głodna, ale nie musiałam ich brać. Ogólnie taki jest urok tego stanu. Można poczuć się jak menel rzygając na moście :D
 
reklama
Hej Kobietki i ja sie melduje po niemałej przerwie...jestem 2 dni po terminie @ a jej brak...test wczoraj zrobilam i wynik negatywny...podbrzusze boli i juz dzisiaj myslałam ze nadejdzie @ ale nic z tego...od wczoraj nie moge jesc..tak mnie mdli po zjedzeniu czegokolwiek...i kurcze nie mysle o ciazy bo juz powolutku mysle ze juz nici z tego a tu wielka niewiadoma....
Kochana trzymam kciuki ;)
 
Ja w ciazy szczegolnie na poczatku nie mialam apetytu i schudlam- to sie dosc czesto zdarza. Jadlam tylko to, na co mialam ochote i to dzialalo. Jakbym miala cos wmusic to bym zwymiotowala...pic tez mi sie nie chcialo, odrzucalo mnie np.od herbaty (i dobrze). Pilam glownie czysta wode. Nie bylam senna, a raczej cierpialam na bezsennosc i po nocach sluchalam podkastow. Koszmary tez miewalam, niestety teraz tez mam :(
Trzymaj sie dzielnie i sluchaj swojego organizmu. Dziwne apetyty wynikaja z jego potrzeb i niedoborow. Nie jedz rzeczy zakazanych, tj.surowe mieso, niepasteryzowane mleko i sery, etc.
 
Cześć
Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum- a dokładnie od czasu kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.
mam na imię Basia i mam 41 lat. Moja ciąża jest nieplanowana. jest wielkim zaskoczeniem, powiem szczerze że na chwile obecna nie potrafię się nią cieszyć. Mam już 2 córki. Jedna 8 a jedna 7 lat. Życie wydawało się poukładane a tu taka niespodzianka. mam nadzieję że będziecie dla mnie wsparciem. Mąż wprawdzie mówi że będzie dobrze ale nie jest typem który wie co powiedzieć kiedy ja siedzę i płaczę. Czytając wasze historie pocieszam się że nie jestem jedyna która będzie miała dziecko w wieku 40+
Oczywiście gratuluje wszystkim szczęśliwym brzuchom i tym co już urodziły.
 
Cześć
Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum- a dokładnie od czasu kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.
mam na imię Basia i mam 41 lat. Moja ciąża jest nieplanowana. jest wielkim zaskoczeniem, powiem szczerze że na chwile obecna nie potrafię się nią cieszyć. Mam już 2 córki. Jedna 8 a jedna 7 lat. Życie wydawało się poukładane a tu taka niespodzianka. mam nadzieję że będziecie dla mnie wsparciem. Mąż wprawdzie mówi że będzie dobrze ale nie jest typem który wie co powiedzieć kiedy ja siedzę i płaczę. Czytając wasze historie pocieszam się że nie jestem jedyna która będzie miała dziecko w wieku 40+
Oczywiście gratuluje wszystkim szczęśliwym brzuchom i tym co już urodziły.
Witaj Basiu cieszz sie swoim stanem .Wiem ,ze zaskoczenie ale widoczmie tak ma byc.Staruszka nie jestes .W ktorym jestes tygodniu?
 
@Magdamama mnie męczyły i mdłości i wymioty. Nadal zdarzy mi się pawika puścić. Na mdłości mi jednak pomagało regularne jedzenie - pusty żołądek je nasilał. Jadłam raczej proste rzeczy chleb z białym serem i zupy - ale zawsze to była wielka niewiadoma czy się utrzyma. Ginekolog zapisała mi jakieś czopki na wymioty, gdyby nasiliły się tak, że bym chodziła głodna, ale nie musiałam ich brać. Ogólnie taki jest urok tego stanu. Można poczuć się jak menel rzygając na moście :D
Ja nie wymiotuje jeszcze Ale to co czuje w brzuchu ta wieczna karuzele i mndlisci wyglądam chyba tak dosłownie zielona Ja przeżywam to jak pierwsza ciąże !! Ja matka 3 dzieci córka jedna dorosła ostatni raz rodziłam prawie 10 lat temu
Zaczynam mieć myśli typu czy dam radę? Czy jednak za duzo mam lat czy starczy mi sił ?? Ze skrajności w skrajność padam Mam 3 córki i pewnie teraz tez będzie to onaAle to naj mniej ważne oby starczyło mi sił hehe i oby to maleństwo jako jedyne dawało pospać haha
 
reklama
Cześć
Od jakiegoś czasu czytam Wasze forum- a dokładnie od czasu kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swojego grona.
mam na imię Basia i mam 41 lat. Moja ciąża jest nieplanowana. jest wielkim zaskoczeniem, powiem szczerze że na chwile obecna nie potrafię się nią cieszyć. Mam już 2 córki. Jedna 8 a jedna 7 lat. Życie wydawało się poukładane a tu taka niespodzianka. mam nadzieję że będziecie dla mnie wsparciem. Mąż wprawdzie mówi że będzie dobrze ale nie jest typem który wie co powiedzieć kiedy ja siedzę i płaczę. Czytając wasze historie pocieszam się że nie jestem jedyna która będzie miała dziecko w wieku 40+
Oczywiście gratuluje wszystkim szczęśliwym brzuchom i tym co już urodziły.

Witaj Basiu !!
Ja rodząc bede miała 40 lat !! Mam 3 córki w wieku 22,12, i 9 wiec mamy trochę podobnie urodziłam dzieci potem je odchowała potem dobra pozycja zawidowa urlopy i teraz dzidzia z tym ze ja chciałam taki jakby ostatnie cykanie zegara Ale jak już pisałam mam teraz obawy miliony myśli jak w tym wieku ?? Czy to dobra była decyzja? Czy sobie poradzę czy starczy mi sił? Na męża moge luczyc ale on przejmie dodatkowo moja prace wiec raczej bede sama Wiesz co ??? Nie ma co sie tez tak zamartwiać są małe fasolki które dadzą nam tyle radościPisz śmiało o swoich uczuciach ☺️A który masz tydzień ?
 
Do góry