reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Zobacz załącznik 912285 Cześć Dziewczyny.
Wczoraj o godz. 8.30 przyszła na świat moja Kochana Córeczka. 3370, 54 cm. Malutka jest zdrowa, ssie cycusia A ja dochodzę do siebie po cc.

Gratulacje. Śliczna dziewczyna . Życzę dużo zdrówka dla mamy i córci

ps. co do wcześniejszego wątku dochodzenia po kolejnej cesarce - to w moim przypadku też sprawdziło się to, że dochodzi się szybciej - tego życzę i Tobie .
ps. 2 - ze starszą córą u boku nie będzie wyjścia , raz dwa wstaniesz na nogi i będziesz biegać jak dwudziestolatka :D
 
Ech ale się rozpisałam - nie wchodziłam na forum kilka dni a tu tyle rzeczy :)
gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych , pozdrowienia dla staraczek i młodych mamuś .

Konstancja w zeszłym tygodniu skończyła 2 miesiące - rośnie jak na drożdżach - sama nie wiem jak to możliwe bo wg mnie je dość mało . Skończył się czas ciągłego snu i staje się coraz bardziej aktywna i mam wrażenie, ze więcej czasu teraz nie śpi niż śpi :D Czasu na nic nie ma i jak niektóre z Was pisały dom zarasta a ciuchy po praniu piętrzą się na kanapie ...:D
P_20181019_121759_vHDR_On.jpg
 

Załączniki

  • P_20181019_121759_vHDR_On.jpg
    P_20181019_121759_vHDR_On.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 1 254
Ech ale się rozpisałam - nie wchodziłam na forum kilka dni a tu tyle rzeczy :)
gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych , pozdrowienia dla staraczek i młodych mamuś .

Konstancja w zeszłym tygodniu skończyła 2 miesiące - rośnie jak na drożdżach - sama nie wiem jak to możliwe bo wg mnie je dość mało . Skończył się czas ciągłego snu i staje się coraz bardziej aktywna i mam wrażenie, ze więcej czasu teraz nie śpi niż śpi :D Czasu na nic nie ma i jak niektóre z Was pisały dom zarasta a ciuchy po praniu piętrzą się na kanapie ...:DZobacz załącznik 912772
Moja Laura kończy za dwa dni 3 miesiące. Też nie mogę w to uwierzyć. Waży 5300. Również śpi mniej w dzień - za to noc od początku przesypia budząc się tylko do cycusia;) Oby tak bylo dalej. Już zaczyna się ząbkowanie - grzebie w buzi cały czas;) Kolki się skończyły dzięki Bogu;). Co do suszarki - mają Laure ten dźwięk uspokaja. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
 
Nie było mnie trochę , ale trochę sie działo . 30.10 mieliśmy z mężem wypadek samochodowy poducha mi wybuchła totalny szok przeżyłam Na szczęście nic sie złego nie stało a robaczek dalej rośnie Za to coraz gorzej sie czuje nie moge zbytnio jeść bo mnie mndli na samo słowo jedzenie z piciem mam to samo Brzuch czuje twardy centralnie uciska mnie chyba ta macica??? Kurde tak dawno byłam w ciąży ze już nie pamietam. W nocy śnią mi sie koszmary wiecznie zmęczona chodzę senna a to dopieto koniec 8 tygodniaMiałyście to samo może ? Jak sobie radziliście ? Jedyne co jem to owoce cytrusy kapusta kiszona i jogurt czasem suche płatki kukurydziane melisa pokrzywa i reszty nie przełknę Dajcie mi jakieś swoje rady
 
W aptece znajdziesz pastylki na mdlosci chyba imbirowe jeśli się nie myle. Z tym akurat nie miałam problemu[emoji38]koszmary senne niestety chyba udręką każdej ciezarnej musisz się z nimi oswoić. Mnie też siły się i koszmary i głupoty takie, że szkoda pisać. Nie zawracałam sobie nimi głowy. Senność to fakt problem. Dlatego dobrze być na L4 jeśli masz taką okazję to korzystaj. Poza tym co do senności to nic tylko poddać się temu i odpoczywać tyle ile organizm potrzebuje to ważne i dla Ciebie i dla dzieciątka. Co do jedzenia w ciazy to ja pochlanialam zawartosc lodówki bez problemu co skutkowało później na koniec ciąży 23 kg na plusie. Jeszcze 3 kg zresztą pozostały do zrzucenia[emoji38]
Słuchaj swojego organizmu i jedz to na co masz ochotę poza produktami, które w ciazy lepiej omijać.
Co do wypadku to całe szczęście, że nic Wam się nie stało. Pozdrawiam Was i rosnijcie na zdrowie[emoji6][emoji4]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
A wiec dziś byłam znowu u ginekologa ( nachodze sie teraz jak nigdy) potwierdzony 7 tc wzzystko dobrze Usłyszałam serduszko i sie wzruszyłam matko te hormony mnie wykoncza teraz mam dwa etapy złość i płacz po prostu Extra Oby rodzinka wyrobiła ze mna bo ja sama to słabo siebie widzę Heh mam kartę ciąży schudłam 1kg ale co sie dziwić jak ja jeść nie moge wszysyko mnie obrzydza i doprowadza do mndłosci , a mam pytanie jakie jadlyscie lub jecie witaminy czy ten prenatal jest dobry ??
Stosowałam Femibion. Był dobry. Wyniki były całą ciaze bez zarzutu. Nigdy nie spadło mi żelazo. Poza tym od drugiego trymestru dodatkowo była druga kapsułka kwasu DHA wspomagająca rozwój mózgu i wzroku dziecka.
 
reklama
Hej Kobietki i ja sie melduje po niemałej przerwie...jestem 2 dni po terminie @ a jej brak...test wczoraj zrobilam i wynik negatywny...podbrzusze boli i juz dzisiaj myslałam ze nadejdzie @ ale nic z tego...od wczoraj nie moge jesc..tak mnie mdli po zjedzeniu czegokolwiek...i kurcze nie mysle o ciazy bo juz powolutku mysle ze juz nici z tego a tu wielka niewiadoma....
 
Do góry