reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16] Zobacz załącznik 1331402
Równo w 6tc było widać moje panny. Nawet bicie serduszek było [emoji3590][emoji3590]
Screenshot_2021-10-29-18-30-46-915_com.miui.gallery.jpeg
 
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16] Zobacz załącznik 1331402
Ja się dowiedziałam na pierwszej wizycie 5+6
 

Załączniki

  • 20211029_193616.jpg
    20211029_193616.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 71
A masz zdj? Ja się od wczoraj po wizycie głowie czy to aby nie bliźniaki. Oczywiście lekarz nic nie powiedział..
Kurcze nie mam przy sobie, ale u mnie są dwujajowe dwuowodniowe wiec swoje „domki” mają osobno 😃 Ale w 6tyg był tylko jeden zarodek z serduszkiem, a tydzień później dogonił go brat i nagle się pojawił 😃 Myśle ze lekarz by powiedział nawet jakby podejrzewał
 
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16] Zobacz załącznik 1331402
Mi wygląda na pojedyncza ciąże. U mnie w 5tc w innaczej to wyglądało.
 
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16] Zobacz załącznik 1331402


Hey.
Przy okazji się przywitam, bo to mój pierwszy wpis w tym temacie :)

Ja miałam pierwsze USG w 6tc - 1 pęcherzyk

Kolejne w 8tc (nieplanowane, ale pobiegłam z powodu dość obfitego plamienia) - 1 zarodek

Ostatnie w 10tc - 2 zarodki, 2 owodnie, 1 kosmówka

Myślę, że gdyby lekarz zauważył 2 pęcherzyki, powiedziałby Ci o tym. Ale jeszcze może zauważyć na kolejnej wizycie ;p
 
reklama
Hey.
Przy okazji się przywitam, bo to mój pierwszy wpis w tym temacie :)

Ja miałam pierwsze USG w 6tc - 1 pęcherzyk

Kolejne w 8tc (nieplanowane, ale pobiegłam z powodu dość obfitego plamienia) - 1 zarodek

Ostatnie w 10tc - 2 zarodki, 2 owodnie, 1 kosmówka

Myślę, że gdyby lekarz zauważył 2 pęcherzyki, powiedziałby Ci o tym. Ale jeszcze może zauważyć na kolejnej wizycie ;p
Który u Ciebie aktualny tydzień? 🙂
 
Do góry