reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

W piątek nastąpiła szybka akcja bydgoskiej policji, gdyż okazało się ze mniejsza przez tydzień nic nie przybrała i po 50 minutach były poza mamą;
Mela 2380 50 cm, Olka 1650 44 cm obie 10 pkt/10
Po cesarce armagedon, walka z laktacja, dziewczyny w inkubatorach, ale od niedzieli większa jest ze mną, a mniejsza poza inkubatorem (dzisiaj był lekki kryzys- plus jeszcze żółtaczka, wiec wróciła do inku, ale wyglada to dobrze). Mam już mleka dla całego oddziału 😂 dziewczyny są tylko na moim. Rośniemy;)
Trzymam za Was przeokropnie mocno kciuki!
Gratulacje!!! Niech małe gwiazdy szybko dochodzą do siebie i niech rosną silne i zdrowe 🥰🥰 a dla Ciebie dużo wytrwałości! Możesz być z siebie dumna🤗
My dalej walczymy 💪 dzisiaj na badaniach wszystko ok i w przyszłym tygodniu wyznaczamy termin cesarki 🙈mam nadzieje, ze jeszcze wytrzymam trzy tygodnie i tez będę mieć moje dziewczynki przy sobie ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16]
IMG_20211028_174655.jpeg
 
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16] Zobacz załącznik 1331402
Ja dopiero dowiedziałam się że ciąża bliźniacza w 7 tygodniu, w 6 nic nie pokazywało
 
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16] Zobacz załącznik 1331402
Trudno powiedzieć. Myślę że jakby coś podejrzewał to by napewno powiedział/wpisał do opisu;) W tym samym tyg co Ty mam w opisie dwa pęcherzyki bez zarodka. W następnym z serduszkiem. Ale może być też tak że drugi pęcherzyk pojawi się za tydzień albo dwa. Tak więc wszystko się zaraz wyjaśni:)
 
Trudno powiedzieć. Myślę że jakby coś podejrzewał to by napewno powiedział/wpisał do opisu;) W tym samym tyg co Ty mam w opisie dwa pęcherzyki bez zarodka. W następnym z serduszkiem. Ale może być też tak że drugi pęcherzyk pojawi się za tydzień albo dwa. Tak więc wszystko się zaraz wyjaśni:)
Ja nie dostałam żadnego opisu..
 
Hej dziewczyny w którym tygodniu dowiedziałyście się, że to ciąża bliźniacza?
Pokażcie swoje zdj z 6tc.
Ja byłam wczoraj 5+6 i mam takie zdj. Oczywiście lekarz powiedział że jest ok ale nie daje mi spokoju że są tam 3 kropki... Czy to możliwe że to bliźnięta? [emoji16] Zobacz załącznik 1331402

Ja się dowiedziałam w 6 tyg. Tzn dokładnie 6+1 byłam na wizycie i było widać jeden zarodek a dwa dni później trafiłam do szpitala i usłyszałam: "ale proszę pani, ja tu widzę dwa zarodki..." (u mnie ciąża dwuowodniowa i każde bliźnie dostawało osobne foteczki od początku)
 
reklama
Do góry