reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Necia mi lekarz polecił siemię lniane i naprawdę było super ( teraz to już i jego nie potrzebuję ;) ). Gotowałam 2 łyżki w ok 3 szklankach wody przez 15 minut, miałam to na dwa dni i naprawdę działało:) także polecam:)

Mam siemie lniane, bo poza ciążą też miałam z tym problem i czasem piłam, a potem jak zaszła w ciążę to póki nie brałam żelaza było ok i jakoś o nim kompletnie nie pomyślałam. Dziękuję :*
 
reklama
Hej dziewczyny a ja mam urodziny w szpitalu.Wczoraj cały dzien przespałam,bo takie mi leki dawali,ze ciagle śpiąca za to w nocy kiepsko spałam,mulilo mnie i wymiotowałam nie wiem czy po tych lekach czy coś zjadłam,teraz znów badanie moczu i zobaczymy czy coś tam znów mam i leki czy nie i mam nadzieje do domu.
@tusiaczzek1988 ja tak tez mam jedna dziewczynka jakby chciała już wyjść,główka na dole a druga nóżki pcha wszędzie i czasami czuje jakby mi miały wylecieć :D
Wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzin!:) Trzymam kciuki żebyś szybko wyszła ze szpitala całkiem zdrowiutka.Ściskam mocno;)
 
Dziewczynki mam do Was pytanko czy u Was jeden z dzidziusiów jest może ulozony tak nisko w brzuszku? Bo u mnie jeden właśnie siedzi sobie całkiem na dole jakby w podbrzuszu ułożony główka do wyjścia.
I właśnie chciałam zapytać czy odczuwacie takie ruchy całkiem na dole brzucha, kopanie po jelitach i takie inne dość nieprzyjemne ruchy typu wciskanie się dzidzi w pachwinie itd? Mam właśnie wrażenie że te ruchy powoduja takie ogółem bóle brzucha...
Ja tak miałam pod koniec. Oboje siedzieli mi na pęcherzu. Gdy przyłożyłam rękę tak bardzo nisko na podbrzuszu to czułam oboje. Bolało bardzo.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojej no to się trochę namęczyłas z tym brzuszkiem:( Dziś na pewno będzie lepiej;) Na pocieszenie powiem, że miałam podobnie po tym pakowaniu pewnie;) Wzięłam nospę nawet...Tylko czy ona mi pomaga to nie wiem.

Spakowałam jedną wielką torbę wspolną dla naszej trójki:) mialam taką plastikową torbę mniejsza przezroczystą na zamek od maty z lidla i tzm włożyłam rzeczy dzieci żeby było łatwo je wyjąć w komplecie. Boki torby takie na zamek zagospodarowałam na moje podklady, wkladki laktacyjne itp. I na rzeczy higieniczne dla dziewczynek - jeden bok moj jeden ich.Torba jest wielka bo już nawet same rożki, kocyki i reczniki dla nich i dla mnie zajmuja sporo miejsca.

W 18 tygodniu leżałam na patologii ciąży i wtedy przekonałam się jak dużo rzeczy trzeba mieć swoich bo szpital nie daje u nas praktycznie nic. Nie dostalam wtedy obiadu ani herbaty bo trzeba było mieć wlasne sztućce i kubek:) Mąż ciągle mi coś dowoził a jak wychodziłam ze szpitala to miałam milion reklamówek:) Tym razem chcę tego uniknąć wiec mąż dowiezie tylko kombinezony na wyjście.
No to powiem Ci, że okropne podejście szpitala. U nas jeśli nie masz sztućców to dają swoje.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fakt, że temat "śmierdzący" ale w sumie kto mnie lepiej zrozumie niż Wy tutaj:) na początku miałam tak jak Ty, mega zaparcia, potem piłam siemię lniane i było ok. A te ostatnie 10 dni to że mnie leci tak jakbym robiła siku, tylko no cóż że tak powiem z innej dziurki i inny kolor. I czasem to jest 2 razy, a bywa że i 5-6 razy dziennie, tyle że w niedużych ilościach. Sorki że tak to obrazuje, ale może któraś z Was ma podobnie. Mnie już to trochę martwi, dlatego jutro podpytam położna, w środę mam też wizytę u lekarza.
Ja zaczęłam mieć takie biegunki przed porodem. Dzień przed w toalecie byłam 6 czy 7 razy. Do tego strasznie spuchły mi stopy, twarz i prawa dłoń. Który masz tydzień??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny a ja mam urodziny w szpitalu.Wczoraj cały dzien przespałam,bo takie mi leki dawali,ze ciagle śpiąca za to w nocy kiepsko spałam,mulilo mnie i wymiotowałam nie wiem czy po tych lekach czy coś zjadłam,teraz znów badanie moczu i zobaczymy czy coś tam znów mam i leki czy nie i mam nadzieje do domu.
@tusiaczzek1988 ja tak tez mam jedna dziewczynka jakby chciała już wyjść,główka na dole a druga nóżki pcha wszędzie i czasami czuje jakby mi miały wylecieć :D
Wszystkiego najlepszego. [emoji7] Oby Maluchom się jeszcze nie spieszyło wychodzic[emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaczęłam mieć takie biegunki przed porodem. Dzień przed w toalecie byłam 6 czy 7 razy. Do tego strasznie spuchły mi stopy, twarz i prawa dłoń. Który masz tydzień??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Dopiero 32+4..tez puchna mi dłonie, ale to już jakiś czas.ale od 2 dni nie mam praktycznie skurczów ani twardnienia brzucha i to mnie trochę uspokaja.a na ile dni przed porodem pojawiła się ta biegunka u Ciebie?
 
Dopiero 32+4..tez puchna mi dłonie, ale to już jakiś czas.ale od 2 dni nie mam praktycznie skurczów ani twardnienia brzucha i to mnie trochę uspokaja.a na ile dni przed porodem pojawiła się ta biegunka u Ciebie?
Ja mam 32+5:) Jeszcze nie rodzimy Alinko nie nie nie;) Musimy trzymać bobasy w brzuchu ile sił:)
 
reklama
Do góry