reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny a ja mam urodziny w szpitalu.Wczoraj cały dzien przespałam,bo takie mi leki dawali,ze ciagle śpiąca za to w nocy kiepsko spałam,mulilo mnie i wymiotowałam nie wiem czy po tych lekach czy coś zjadłam,teraz znów badanie moczu i zobaczymy czy coś tam znów mam i leki czy nie i mam nadzieje do domu.
@tusiaczzek1988 ja tak tez mam jedna dziewczynka jakby chciała już wyjść,główka na dole a druga nóżki pcha wszędzie i czasami czuje jakby mi miały wylecieć :D
@Marti92 Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! Wszystkiego najlepszego :-*
tort-to-nic-trudnego-336233.jpg
 
reklama
U mnie problem z załatwianiem się pojawił się odkąd zaczęłam brać żelazo, a odkąd leżę plackiem i nie mam ruchu to już w ogóle :baffled: Na szczęście pomogła mi zmiana diety tzn. picie siemienia lnianego, codziennie szklanka kefiru i suszone śliwki lub morele (niestety odkąd mam cukier w moczu to suszone owoce musiałam wyeliminować).
Kilkudniową biegunką chyba bym się już martwiła, bo wtedy organizm się odwadnia no i składniki z jedzenia i tabletek nie mają czasu wchłonąć się w jelitach i dzidziusiom może różnych rzeczy brakować...
 
@Marti92 dużo zdrówka dla Was. Trzymajcie się :)
Ja przed ciążą miałam zatwardzenia i teraz też mam. W sumie nic się nie zmieniło.
Ja już obrączki nie noszę, bo zrobiła się za ciasna. A dzisiaj przy ubieraniu kozaków zalałam się potem. Tylko czekałam, aż któryś but nie wytrzyma i pęknie. Stopy puchną mi bardzo.
Wam też jest ciągle gorąco? Czy tylko ze mnie pot się ciągle leje?
 
U mnie problem z załatwianiem się pojawił się odkąd zaczęłam brać żelazo, a odkąd leżę plackiem i nie mam ruchu to już w ogóle :baffled: Na szczęście pomogła mi zmiana diety tzn. picie siemienia lnianego, codziennie szklanka kefiru i suszone śliwki lub morele (niestety odkąd mam cukier w moczu to suszone owoce musiałam wyeliminować).
Kilkudniową biegunką chyba bym się już martwiła, bo wtedy organizm się odwadnia no i składniki z jedzenia i tabletek nie mają czasu wchłonąć się w jelitach i dzidziusiom może różnych rzeczy brakować...
Miałam ostatnio morfologie robioną- biegunka była już tydzień, a wyniki najlepsze z całej ciąży..np hemoglobina 12,5, gdzie zawsze koło 11 miałam..ehh już głupieje i się martwię, jakoś muszę wytrzymać do wizyty w środę u lekarza.
 
@Marti92 dużo zdrówka dla Was. Trzymajcie się :)
Ja przed ciążą miałam zatwardzenia i teraz też mam. W sumie nic się nie zmieniło.
Ja już obrączki nie noszę, bo zrobiła się za ciasna. A dzisiaj przy ubieraniu kozaków zalałam się potem. Tylko czekałam, aż któryś but nie wytrzyma i pęknie. Stopy puchną mi bardzo.
Wam też jest ciągle gorąco? Czy tylko ze mnie pot się ciągle leje?
Mea goraco mi nie jest, ale ubranie skarpetek to ostatnio niemały wyczyn. W botki ledwo stopę włożyłam i mnie natarły bo stopy spuchnięte:/
 
@Marti92 dużo zdrówka dla Was. Trzymajcie się :)
Ja przed ciążą miałam zatwardzenia i teraz też mam. W sumie nic się nie zmieniło.
Ja już obrączki nie noszę, bo zrobiła się za ciasna. A dzisiaj przy ubieraniu kozaków zalałam się potem. Tylko czekałam, aż któryś but nie wytrzyma i pęknie. Stopy puchną mi bardzo.
Wam też jest ciągle gorąco? Czy tylko ze mnie pot się ciągle leje?
@Mea1989 witaj w klubie! Mi też cały czas jest gorąco - ostatnio było tak zimno na dworze, a ja miałam kaloryfery pozakrecane i bez skarpetek leżałam na łóżku nie przykryta kołdrą, bo tak mi ciepło było.
A najlepsze jest to, że przed ciążą byłam okropnym zmarzluchem :D
 
@Marti92 dużo zdrówka dla Was. Trzymajcie się :)
Ja przed ciążą miałam zatwardzenia i teraz też mam. W sumie nic się nie zmieniło.
Ja już obrączki nie noszę, bo zrobiła się za ciasna. A dzisiaj przy ubieraniu kozaków zalałam się potem. Tylko czekałam, aż któryś but nie wytrzyma i pęknie. Stopy puchną mi bardzo.
Wam też jest ciągle gorąco? Czy tylko ze mnie pot się ciągle leje?
Oj mi ciągle gorąco. Mój mąż się śmieje bo mi zawsze za zimno było okna kazalam zamykac a teraz najchętniej wszystkie bym miała na szerok otwarte [emoji23]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mea1989 witaj w klubie! Mi też cały czas jest gorąco - ostatnio było tak zimno na dworze, a ja miałam kaloryfery pozakrecane i bez skarpetek leżałam na łóżku nie przykryta kołdrą, bo tak mi ciepło było.
A najlepsze jest to, że przed ciążą byłam okropnym zmarzluchem :D

Ja na szczęście nie puchnę jeszcze, ale co do gorąca to mam jak Ty ;) Przed ciąża wiecznie zimno a teraz ciągle rozgogolona i duszno. Na szczęście mimo tego nie choruje wcale.
 
Przed ciążą też byłam zmarzluchem. Domownicy na krótki rękaw a ja w dwóch swetrach potrafiłam siedzieć, dłonie i stopy lodowate. A teraz nago bym mogła chodzić a i tak mi gorąco. Przedtem spałam w skarpetkach a teraz najchętniej kołdrę był wyrzuciła. Nie wiem co my byśmy latem zrobiły.
 
reklama
Przed ciążą też byłam zmarzluchem. Domownicy na krótki rękaw a ja w dwóch swetrach potrafiłam siedzieć, dłonie i stopy lodowate. A teraz nago bym mogła chodzić a i tak mi gorąco. Przedtem spałam w skarpetkach a teraz najchętniej kołdrę był wyrzuciła. Nie wiem co my byśmy latem zrobiły.
Oj ja się właśnie cieszę że ta ciężka końcówka ciąży nie przypadła na lato i upały...

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry