reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A jak Wam minęła noc kochane?:) Życzę wszystkim miłego i spokojndgo dnia z miękkim brzuszkiem;)

Wczoraj spakowałam torbę do szpitala chociaż mam nadzieję, że przyda się dopiero w grudniu:) Na wszelki wypadek niech czeka. Jest ogromna i straszy w przedpokoju wiec muszę ją gdzieś upchnąć ;)
A Wy już spakowane?:)

Ja właśnie wstawiłam 1 pranie, mamy jeszcze ze 4 do zrobienia. Jak dobrze pojdzie to moze za tydzien tez sie spakuje ;)
 
reklama
U nas do szpitala krem do pupy pamersy i mokre chusteczki reszte daja. Nie biore swoich rozkow itp bo potem odrazu trzeva bedzie to prac by nie przyniesc swinstw szpitalnych

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alina jesli chodzi o tą biegunkę, to wydaje mi sie że to zdecydowanie za długo nawet jak na stres. Natomiast jeśli chodzi o wagę to dzieciaki teraz szybko rosną, eir
Tusiaczzek1988 dobrze że dziś czujesz się lepiej. Jeśli chodzi o torbę do szpitala, to spakuje dwie, oddzielnie swoje i dzieci rzeczy.
 
Necia aż boję się to pisać żeby nie zapeszyc, ale ostatnie 2 noce nie miałam żadnych skurczów:) wczoraj cały dzień też ok, nie było tych bólów okresowych i czasem twardniał brzuch, ale czasem nie wiem czy to twardnienie, czy dzieci się wypinają, bo robią mi się wtedy takie 2 "kule" po 2 stronach brzucha, a w pozostałych miejscach jest miękki. Wczoraj nawet zaliczyliśmy spacer w parku, dzisiaj nad Odrę sie może wybierzemy:) niestety biegunka dalej mnie męczy, ale to już 10 dni więc chyba za długo jak na objaw porodu. To chyba ten magnez i stres- zawsze tak mam jak się stresuję. Jutro spotykam się z położna, to na podpytam.
Ja spakowałam się w piątek, dzieci osobno spakuje, ale to może jutro. Na szczęście nie muszę brać ręczników, rożków itd, tyko kosmetyki, chusteczki i pampersy. No a trzecia torbę spakuje na wyjście, z ciuszkami dzieci i moimi. I w sumie cały czas zastanawiam się, który szpital wybrać, bo ten lekarz u którego byłam jakoś zniechęcil mnie do tego, w którym chciałam rodzić i myślę o innym, gdzie akurat pracuje moja położna środowiskowa. W środę mam wizytę u mojego lekarza, może on mi coś podpowie.


Trochę "śmierdzący" temat ale się wypowiem he he :-D
W pierwszym trymestrze miałam takie zaparcie że jakbym syropu codziennie nie wypiła to tydzień mogłam nie iść do ubikacji w tej sprawie.
Potem od końcówki drugiego trymestru chodzę praktycznie codziennie i mimo że najem się czekolady to chodzę codziennie i robię tak dość luźno...zdarza mi się że np mam jeden dzień kiedy nie idę ale wtedy na następny dzień idę z 2-3 razy i zawsze tak właśnie luźno.
Że tak zapytam ile razy dziennie idziesz do ubikacji bo jeśli z 2razy to ja bym się raczej nie martwiła tym...mi też się teraz zmieniło jeśli chodzi o wypróżnianie zawsze miałam z tym problem i trochę musiałam się namęczyć a teraz niekiedy ledwo zdążę he he :errr:
 
Trochę "śmierdzący" temat ale się wypowiem he he :-D
W pierwszym trymestrze miałam takie zaparcie że jakbym syropu codziennie nie wypiła to tydzień mogłam nie iść do ubikacji w tej sprawie.
Potem od końcówki drugiego trymestru chodzę praktycznie codziennie i mimo że najem się czekolady to chodzę codziennie i robię tak dość luźno...zdarza mi się że np mam jeden dzień kiedy nie idę ale wtedy na następny dzień idę z 2-3 razy i zawsze tak właśnie luźno.
Że tak zapytam ile razy dziennie idziesz do ubikacji bo jeśli z 2razy to ja bym się raczej nie martwiła tym...mi też się teraz zmieniło jeśli chodzi o wypróżnianie zawsze miałam z tym problem i trochę musiałam się namęczyć a teraz niekiedy ledwo zdążę he he :errr:
Fakt, że temat "śmierdzący" ale w sumie kto mnie lepiej zrozumie niż Wy tutaj:) na początku miałam tak jak Ty, mega zaparcia, potem piłam siemię lniane i było ok. A te ostatnie 10 dni to że mnie leci tak jakbym robiła siku, tylko no cóż że tak powiem z innej dziurki i inny kolor. I czasem to jest 2 razy, a bywa że i 5-6 razy dziennie, tyle że w niedużych ilościach. Sorki że tak to obrazuje, ale może któraś z Was ma podobnie. Mnie już to trochę martwi, dlatego jutro podpytam położna, w środę mam też wizytę u lekarza.
 
Hej dziewczyny a ja mam urodziny w szpitalu.Wczoraj cały dzien przespałam,bo takie mi leki dawali,ze ciagle śpiąca za to w nocy kiepsko spałam,mulilo mnie i wymiotowałam nie wiem czy po tych lekach czy coś zjadłam,teraz znów badanie moczu i zobaczymy czy coś tam znów mam i leki czy nie i mam nadzieje do domu.
@tusiaczzek1988 ja tak tez mam jedna dziewczynka jakby chciała już wyjść,główka na dole a druga nóżki pcha wszędzie i czasami czuje jakby mi miały wylecieć :D
 
Kurczę Wy tak, a jak ja miałam takie 2 dni to poczułam się lżejsza i pomyślałam że może dobrze że coś mi zaszkodziło, przynajmniej się nie męczyłam przez chwilę. A tak ciągle czuje się pełna a o tak nie mogę... dramat :/
 
Hej dziewczyny a ja mam urodziny w szpitalu.Wczoraj cały dzien przespałam,bo takie mi leki dawali,ze ciagle śpiąca za to w nocy kiepsko spałam,mulilo mnie i wymiotowałam nie wiem czy po tych lekach czy coś zjadłam,teraz znów badanie moczu i zobaczymy czy coś tam znów mam i leki czy nie i mam nadzieje do domu.
@tusiaczzek1988 ja tak tez mam jedna dziewczynka jakby chciała już wyjść,główka na dole a druga nóżki pcha wszędzie i czasami czuje jakby mi miały wylecieć :D
Marti wszystkiego najlepszego, teraz przede wszystkim zdrówka i oby dziewczynki posiedziały w brzuszku jak najdłużej :*
 
Kurczę Wy tak, a jak ja miałam takie 2 dni to poczułam się lżejsza i pomyślałam że może dobrze że coś mi zaszkodziło, przynajmniej się nie męczyłam przez chwilę. A tak ciągle czuje się pełna a o tak nie mogę... dramat :/
Necia mi lekarz polecił siemię lniane i naprawdę było super ( teraz to już i jego nie potrzebuję ;) ). Gotowałam 2 łyżki w ok 3 szklankach wody przez 15 minut, miałam to na dwa dni i naprawdę działało:) także polecam:)
 
reklama
Hej dziewczyny a ja mam urodziny w szpitalu.Wczoraj cały dzien przespałam,bo takie mi leki dawali,ze ciagle śpiąca za to w nocy kiepsko spałam,mulilo mnie i wymiotowałam nie wiem czy po tych lekach czy coś zjadłam,teraz znów badanie moczu i zobaczymy czy coś tam znów mam i leki czy nie i mam nadzieje do domu.
@tusiaczzek1988 ja tak tez mam jedna dziewczynka jakby chciała już wyjść,główka na dole a druga nóżki pcha wszędzie i czasami czuje jakby mi miały wylecieć :D

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrówka, radości i spokojnego rozwiązania :)
 
Do góry