reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

MISIONETKA no jednak chyba sie nie znamy,a szkoda:tak:tak Kirstein jest ok też nie narzekam:-)a w szpitalu to przy porodzie miałam dwóch plus ordynatora i położną bo u mnie troche komplikacji było tzn.nie mogłam urodzić co szybko na cc mnie wzieli,a na obchodzie to różni byli;-)ale lubie szpital w Kościerzynie,dużo lepiej wole tam niż w Kartuzach:tak:
 
reklama
Dziewczyny jestem troche w rozterce. Staramy się o dziecko i w dzień owulacji, jak przeważnie czułam kłucie w okolicach jajnika. Praktycznie od nastepnego dnia bardzo czułam piersi, stały większe i wrażliwe a skóra bardzo się naciągneła. Codziennie czułam też lekkie bóle w podbrzuszu i kłucie w okolicach jajnika, nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego, kuło mnie tylko przy owulacji raz w miesiącu i koniec a teraz dość często. Z czasem na piersiach pokazały mi się niebieskie żyły i stawały się coraz bardziej widoczne ale przy tym skóra piersi nie była już tak bardzo naciągnięa i stały się mniej wrażliwe. Z dnia na dzień robie się coraz bardziej zmęczona i kilka razy miałam ogromne zawrtoy głowy, mam problemy z łaknieniam prawie w oóle nie jestem głodna. Wczoraj, czyli 3 dni przed terminem miesiączki (mam regularne co 28 dni) na bieliźnie pojawiła się mała plama koloru kawy z mlekiem i silniejsze bóle w podbrzuszu, przypominające te przy okresieale słabsze. Dzisiaj - 2 dnie przed terminem okresu zrobiłam test i wyszedł negatywnie, może to za wcześnie? ale dostałam silniejszego bólu brzucha jak przy okresie i krwawienia. Krwawinie jest chyba mnijsze niż przy normalnym okresie, ale może sobie tak wmawaim bo mam nadzieje. Czy przy tych wszsytkich oznakach jest możliwość by była to ciąza?
 
Kochanie.Nikt Ci tutaj nie powie.Bo taka jest prawda ,ze są 2 rozwiązania.
1 jesteś w ciąży.
2 nie jesteś w ciąży.

Nic innego Ci nikt nie powie.Bo wróźkami nie jesteśmy.Krwawienie w ciązy może wsytępować.Najlepiej uzbroić się w cierpliwość.Poobserwować miesiączke.I jeseli wydaje Ci sie dziwna.Udać się na Bete.Nic innego Ci nie poradzę.
 
Dziewczyny jestem troche w rozterce. Staramy się o dziecko i w dzień owulacji, jak przeważnie czułam kłucie w okolicach jajnika. Praktycznie od nastepnego dnia bardzo czułam piersi, stały większe i wrażliwe a skóra bardzo się naciągneła. Codziennie czułam też lekkie bóle w podbrzuszu i kłucie w okolicach jajnika, nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego, kuło mnie tylko przy owulacji raz w miesiącu i koniec a teraz dość często. Z czasem na piersiach pokazały mi się niebieskie żyły i stawały się coraz bardziej widoczne ale przy tym skóra piersi nie była już tak bardzo naciągnięa i stały się mniej wrażliwe. Z dnia na dzień robie się coraz bardziej zmęczona i kilka razy miałam ogromne zawrtoy głowy, mam problemy z łaknieniam prawie w oóle nie jestem głodna. Wczoraj, czyli 3 dni przed terminem miesiączki (mam regularne co 28 dni) na bieliźnie pojawiła się mała plama koloru kawy z mlekiem i silniejsze bóle w podbrzuszu, przypominające te przy okresieale słabsze. Dzisiaj - 2 dnie przed terminem okresu zrobiłam test i wyszedł negatywnie, może to za wcześnie? ale dostałam silniejszego bólu brzucha jak przy okresie i krwawienia. Krwawinie jest chyba mnijsze niż przy normalnym okresie, ale może sobie tak wmawaim bo mam nadzieje. Czy przy tych wszsytkich oznakach jest możliwość by była to ciąza?

powiem szczerze ze popieram przemowczynie.Kobieta ktora bardzo pragnie zajsc w ciaze wiele rzeczy sama sobie"wmawia"(oczywiscie nie sugeruje ze tak jest z Toba zebra)tak bylo w moim przypadku.Kiedy chcialam zajsc w pierwza ciaze co miesiac mialam objawy ciazy a zaszlam dopiero w czwartym cyklu staran.Rzeczywiscie objawy moga wskazywac na ciaze ale jak dostalams krwawienie i test jest negatywny to chyba musisz sprobowac jeszcze raz zafasolkowac.Ja z calego serca trzymam za Ciebie kciki:tak:;-):-):-D
 
Zebro trudno udzielić Ci jednoznacznej odpowiedzi . Z tego co piszesz możesz być w ciąży ( nie napisałaś czy robiłaś test rano czy w ciągu dnia a to tez ma znaczenie - bo przed spodziwaną miesiączką najlepiej robić rano z pierwszego moczu test jak po terminie miesiączki można już robić nawet w ciągu dnia - jeżeli jesteś w ciązy po takim okresie stężenie hormonów jest tak duże ze test wyjdzie pozytywnie. ) Najlepiej jak powtórzysz sobie test - albo zrobisz badanie krwi.
Z drugiej strony nie trudno nie zgodzić sie z tym ze wiele z nas jak bardzo pragnie mieć dziecko wmawia sobie różne rzeczy...My np. z męzem staraliśmy sie od listopada...co robiłam sie senna albo okres sie o dzień, dwa spóźniał w podskokach biegłam po test...co było potem nie musze nikomu mówić. W końcu zbliżył sie kwiecień, obrona mojej mgr - kupe problemów z papierami na uczelni, stres związany z tym ze prof. nie chciał przyjąć pracy - huśtawka nastroju od pełnej motywacji do totalnego olewactwa...miałam już tego kompeltnie dosyć więc wybraliśmy sie z męzem na 3 dni do rodzinki na mazury na weekend - cisza, spokój, piękny zachód słońca i las ....reszty nie napisze, ale było przyjemnie ;)

Okres sie spóźniał - mój mąż milczał i pocichu sie cieszył obserwując moje zachowanie -a ja jakoś wszystko przegapiłam, wszystko tłumaczyłam ze to ten stres i ze przecież kochalimy sie dwa dni przed spodziewanym okresem wiec niemożliwe zeby tym razem sie udało - nie wziełam pod uwagę ze ten cykl miał 40 dni !!! - po fakcie skojarzyłam ze faktycznie, co kilka dni było mi słabo, nudności, senność, plamienie...

Tak bardzo często jest ze jak się chce i myśli ze to już - to natura płata figle, a może to nasza percepcja i emocje. Kiedy nasza czujność jest uśpiona wtedy okazuje się ze mamy piekną niespodziankę. Powodzenia i życze 2 kreseczek !
 
Dziewczyny jestem troche w rozterce. Staramy się o dziecko i w dzień owulacji, jak przeważnie czułam kłucie w okolicach jajnika. Praktycznie od nastepnego dnia bardzo czułam piersi, stały większe i wrażliwe a skóra bardzo się naciągneła. Codziennie czułam też lekkie bóle w podbrzuszu i kłucie w okolicach jajnika, nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego, kuło mnie tylko przy owulacji raz w miesiącu i koniec a teraz dość często. Z czasem na piersiach pokazały mi się niebieskie żyły i stawały się coraz bardziej widoczne ale przy tym skóra piersi nie była już tak bardzo naciągnięa i stały się mniej wrażliwe. Z dnia na dzień robie się coraz bardziej zmęczona i kilka razy miałam ogromne zawrtoy głowy, mam problemy z łaknieniam prawie w oóle nie jestem głodna. Wczoraj, czyli 3 dni przed terminem miesiączki (mam regularne co 28 dni) na bieliźnie pojawiła się mała plama koloru kawy z mlekiem i silniejsze bóle w podbrzuszu, przypominające te przy okresieale słabsze. Dzisiaj - 2 dnie przed terminem okresu zrobiłam test i wyszedł negatywnie, może to za wcześnie? ale dostałam silniejszego bólu brzucha jak przy okresie i krwawienia. Krwawinie jest chyba mnijsze niż przy normalnym okresie, ale może sobie tak wmawaim bo mam nadzieje. Czy przy tych wszsytkich oznakach jest możliwość by była to ciąza?
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ZEBRA i co robilas test ciazowy?
 
reklama
życzę dwóch kreseczek :-) :tak::wink:

przecież kochalimy sie dwa dni przed spodziewanym okresem wiec niemożliwe zeby tym razem sie udało - nie wziełam pod uwagę ze ten cykl miał 40 dni !!!

Kamuzo a jaka jest zależność? Chodzi o to, że cykl był nieregularny czy jest jakiś dodatkowy czynnik? :confused:
 
Do góry