reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Miałam podobnie. Test pokazał że nie jestem w ciąży a za 2 tygodnie test krwi zweryfikował test z apteki. Nie warto im zbyt ufać. O testach możesz poczytać np. tu.
 
reklama
Witam :-)
Jako że Panie obecne na forum są najlepiej zorientowane w tematyce zwracam się tu ze swoim pytaniem. Mianowicie od niedawna staramy się z Małżem o dzidziusia. I tu pojawia się problem. Ostatnią @ miałam 3 lipca, znaczy się daaawno temu. Od tego czasu często bolą mnie jajniki, powiększyły mi się piersi, do niedawna miałam w dużych ilościach gęsty, mleczny śluz (bez żadnego nieprzyjemnego zapachu czy śwądu), którego ilość obecnie się zmniejszyła. Ale... Zrobiłam już 4 testy na przełomie od 2 sierpnia do dziś i każdy pokazuje ten sam wynik - negatywny :-(
Sama już nie wiem co mam myśleć :-( Dodam, że niedawno siostra miała operację usunięcia cysty z jajnika, która to wykryta nieco później mogła być bardzo dramatyczna w skutkach... Z powodu urlopu lekarza mogę odwiedzić najwcześniej 20 sierpnia, ale ta niepewność mnie dobija :-(
Nie wiem co robić... Pomocy!
 
Ja- dzia - witaj, mam trochę podobną sytuację, nawet jakos z datami, tyle, że nie mam dokładnie żadnych objawów fizycznych, nic nie boli, nic nie urosło nic się nie zmieniło...śluz mleczny,
testy zrobione 30,07, i wczoraj czyli 18. 08 nie wukazały nic- wakacje i takie tam...zablokowąły wizytę i do lekarza idę w przyszłym tygodniu..
I nie wiem co mam myslec, coś się dzieje, czy nie...
Prawdopodobieństwo dzidziola moim zdaniem strasznie minimalne- strasznie..
 
Witam,
Ja mam duże prawdopodobieństwo ciąży, na co zresztą złościć się na pewno nie będę ;-) Tylko niepokoi mnie bardzo fakt, że okresu jak nie było tak nie ma, a na teście tylko 1 kreseczka. Różne rzeczy może to oznaczać, jednak żadna z nich nie jest za sympatyczna... Bo brak okresu = zaburzenie cyklu, co z kolei wiąże się z komplikacjami przy dalszych staraniach o Dzidzię. Może także wskazywać na jakieś problemy zdrowotne, a to nie dość, że Dziecko odkłądają na późniejszy czas (po wyleczeniu) to jeszcze sam fakt choroby nie jest przyjemny :-(
A z objawów ciąży to poza wymienionymi wcześniej mam chyba tylko większą wrażliwość na dotyk i ból. No i jeszcze jakieś dziwaczne problemy żołądkowo - jelitowe...
I co tu zrobić? Czekanie mnie dobija :-/
 
ja-dzia zrób sobie badanie poziom beta hcg i będziesz wiedziała to pewniejsze niż testy kosztuje około 30 zł zrobisz w każdym labolatorium nie musisz być na czczo ani biec z samego rana i tego samego dnia bedziesz miec wynik
pozdrawiam i życzę każdej z was tych upragnionych fasolek pod sercem
 
Czesc jestem tu nowa choc juz od jakiegos czasu czytam to forum,tez z mezem staramy sie o dziecko mamy juz synka 4 letniego i niemialam zadnego problemu z zajsciem w ciaze teraz probujemy 6 mies i nic!Moje cykle wachaja sie od 24 do 28 dni teraz jest 35dc a @niemam dalej tyle ze robilam test32dc i jedna kreska!!!:wściekła/y:strasznie bola mnie piersi kluje w jajniku i te straszne zawrtoty glowy czy to mozliwe zeby test sie mylil?mieszkam na wyspach a tu niechca robic testu na bete nie wiem co myslec!!!
 
Czesc jestem tu nowa choc juz od jakiegos czasu czytam to forum,tez z mezem staramy sie o dziecko mamy juz synka 4 letniego i niemialam zadnego problemu z zajsciem w ciaze teraz probujemy 6 mies i nic!Moje cykle wachaja sie od 24 do 28 dni teraz jest 35dc a @niemam dalej tyle ze robilam test32dc i jedna kreska!!!:wściekła/y:strasznie bola mnie piersi kluje w jajniku i te straszne zawrtoty glowy czy to mozliwe zeby test sie mylil?mieszkam na wyspach a tu niechca robic testu na bete nie wiem co myslec!!!

Do póki nie ma @ jest nadzieja
Mnie w pierwszej ciąży test sikany wyszedł dopiero w 40dc., wcześniej dwa negaty.
W obecnej – pozytywny dopiero w 36dc., test z 29dc. też zapewne wylądował by w koszu ale w 26dc. zrobiłam betę i wynik wskazywał na ciążę.
Mogę uczciwie powiedzieć – u mnie testy sikane wykazują ciążę znacznie później niż sugeruje to informacja na opakowaniu :tak:

Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywny wynik
 
Ale poprawilas mi humor bardzo dziekuje!mam nadzieje ze m moim przypadku jest tak samo normalnie juz wariuje ogladam i czytam tylko o ciazy i dzieciach moglabym tylko o tym mowic moj M mowi ze zwariuje jak nie zaczne myslec o czym innym!
 
Czesc dziewczyny, troche Was podczytuje.
Jesem 27dc, test negatywny, zadnych objawow i powoli wariuje :crazy:
Staramy sie dopiero drugi cykl, ale jestem bardzo niecierpliwa...
Wioli83, daj znac jak u Ciebie!!
 
reklama
Hej:) SAMINA ja mam podobnie...Jestem w 28dc, test negatywny, żadnych objawów ani na ciążę ani na @... Jutro powinna sie pojawic @... A jak u Ciebie? Coś sie wyjaśniło?
 
Do góry