reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

cześć wszystkim mam pytanie kochałam sie z moim chlopakiem dzisiaj 1 kwietnia a ostatnia miesiaczke mialam 4 marca w miedzy czasie tez sie kochalismy bez zabezpieczenia robilismy test ale wyszlo ze niestety nie jestem w ciazy staramy sie od miesiaca koncze teraz 20 lat a moj chlopak 24 chcielibysmy miec juz dziecko czy dzisiaj bylo prawodpodobienstwo zajscia gdy mam nie regularne miesiaczki?:-(
 
reklama
kobietki dzis 27dzien cyklu
@mam regularne
bralam clo duphaston bromergon wczoraj robilam test negatywny przedwczoraj negatywny
napiszcie czy bedac w ciazy cos sie czuje w 27dniu cyklu?mnie tylko cycki bola jak dotykam i nic zadnych objawow
Moniczka, zadaj to pytanie na wątku wątpliwości:-) Tam są "ekspertki" od brania już róznych specyfików i przede wszystkim więcej odwiedzających. Ja niestety nie mam żadnych doświadczeń w tym temacie także nie pomogę:-(
 
Witam Wszystkich.Czytałam forum od jakiegoś czasu ale nie włączałam się do dyskusji.Dziś jednak napisze bo mam podobne problemy jak Wy:-(Okres spóźnia mi się już 17 dni;-).Pierszy test robiłam 10 dni po spóżnieniu wyszedł negatywny...potem znów po 4 dniach i wraz nigatywny...:wściekła/y:.Na nastpny dnień poleciałam do gina i dowiedziałm się że nic nie jest pewne.Albo jestem w ciąży;-) albo mam zabużenia hormonalne:confused2:.A z tym nie miałam nigdy problemów więc mam nadzieje że to ciąża.Dostałam odrazu skierowanko na betkę na której dziś byłam.Na wyniki mam czekać do wtorku. Jakoś dam rade.
Moje objawy prócz braku @ to ciągł latanie na siusiu,puchnięcie brzuszka na wieczór i poranne nudności.Gina powiedziała mi że to typowe objawy ciąży ale nie wyczuła jeszcze przy badaniu powiększonej macicy.Więc wszystko zależy od bety. Mam nadzieje że nam się udało zafasolkować,tak bardzo o tym marzymy.
Chciałam się dowiedzieć co o tym myślicie?
Pozdrawiam serdecznie;-)
 
Witam jestem tu nowa i proszę o pomoc.Ostatni okres miałam 28.02 i tydzień wcześniej chorowałam na zapalenie pochwy choruje prawie co mies lub dwa przez już dwa lata odkąd poroniłam.Problem polega na tym ze spóźnia mi się okres a nigdy tak nie było ok poszłam po kilku dniach (03.04)do ginekologa pow.ze ciąży nie widać dał luteinę na wywołanie okresu pow.ze jak nie dostane do tygodnia okresu mam się zgłosić a i kazał zrobić test wczoraj rano(wcześniej był test robiony w czwartek-negatywny) zrobiliśmy wyszło niby nie ale była na dole ta druga kreska ledwie widoczna to maż ja wypatrzył ;-) jakby się lekko odbijała,wczoraj lekko krwawiłam brązowe z krwią tylko w pochwie to było ok 2 godzin i koniec już nic nie ma!wcześniej bolał mnie brzuch było mi niedobrze teraz od kilku dni jest ok tylko sutki mam drażliwe i temp ciała ciągle jest już długo ponad 37 a chora nie jestem! nic poza tym!ręce opadają ,raz myślimy ze nie,coś wychodzi ze tak,później nie a teraz znowu ze tak!Co o tym myślicie?z góry dziękuje.
 
Godzinkę temu znowu coś się pokazało ale baaardzo mało i znikło,czy ja mam to potraktować jako okres i odstawić luteinę czy lepiej nadal ją brać?nie było tego nawet na wkładce tylko troszkę ze śluzem.Luteine biorę 3 razy dziennie.Będę wdzięczna za rade.
 
Ja na Twoim miejscu poszłabym jak najszybciej na badanie krwi i usg, skoro jak pisałaś ostatni kres miałaś 28.02 ciążę będzie widać :-)
 
W piątek jak byłam u ginekologa poprosiłam o usg ,zrobił ale to pochwowe i powiedział ze nic nie widać i nie sądzi żeby to była ciąża,czytałam ze jak jest wczesna to nie widać.Sutki mnie bolą i piersi jakby wieksze,brzuch pobolał jak do okresu po chwili nici.Wczoraj i dzis za mało tego sluzu z krwia było zeby uznac to za okres nawet nie wypłyneło na wierzch.
 
reklama
pusek5 czyli wynika że to by był 6 tydzień ciąży- lekarz raczej się nie pomylił, zrobił Ci usg i zbadał- sprawdził czy szyjka jest zamknięta. Kobiety w ciąży mają szyjkę zamkniętą, podwyższona temp. i brak @ nie zawsze świadczą że kobieta jest w ciąży. Zrób badanie beta i wszystko będzie jasne.

pozdrawiam- trzymam kciuki
 
Do góry