reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Kitky wiesz wszystko jest możliwe... Tylko pewniejszym objawem od nudności, chodzenia częściej siku itp. jest właśnie powiększona macica. Bo te pierwsze objawy mogą być wywołane nieświadomie przez naszą psychikę. Najwięcej w tej chwili powie Ci wynik bety. A do wtorku już niewiele czasu i będzie wszystko jasne :-D Ja jestem w podobnej sytuacji, tzn. w tej chwili to mój 49 dzień bez okresu. Miesiączki mam raczej nieregularne no ale nie aż tak... Test robiony w 38 lub 39 dniu od ostatniej @ a wynik negatywny. Tyle tylko, że czuję, że mam powiększoną macicę a do tego piersi mi się powiększyły i mam na nich żyłki i rozstępy. Wizytę u gina mam 10 kwietnia więc nic nie wiadomo. Chyba lepiej byłoby, gdybym nie była w ciąży... Tylko martwi mnie to, że po 7 dniach brania 2x dziennie luteiny, okresu jak na razie nie mam. A skończyłam ją brać 11 dni temu a na @ się nawet nie zapowiada... Mam nadzieję, że u Ciebie beta wyjdzie jak największa i będziesz się cieszyła myślą, że jesteś mamą :tak: Pozdrawiam
 
reklama
Wielkie dzięki za słowa otuchy.Ja mam cały czas nadzieje że wkońcu się udało.
Gumi$ a co do Ciebie to mi się wydaje że jesteś w ciąży skoro nawet luteina nie wywołała Ci @.Mi gina powiedziała że nie jest pewna bo może być za wcześnie i dlatego miałam zrobić bete.Poprostu mogłam mieć przed samą @ dni płodne.Podobno nieraz tak jest.U mnie jak będzie negatyw to mam zacząć brać luteinę na wywołanie.:-(
Musze poczekać-niedługo się wszystko wyjaśni.Mam nadzieje.;-)
POZDRAWIAM SERDECZNIE.
I daj znać co u Ciebie jak już będziesz wiedziała:tak:
 
Tak więc okazało się, że jestem w ciąży. W piątek na teście pokazały się dwie grube krechy i tego samego dnia ginekolog potwierdził ciążę. W środę mam już robione usg. Pozdrawiam wszystkie staraczki i takie jak ja, które nie planowały jeszcze dziecka. Wesołych Świąt
 
WITAJCIE:-)
KITKY a jak tam u ciebie fasolka jest;-)
GUMI$ gratuluje:tak::-)zobaczysz dzidzius to wielkie szczęście:tak:;-)
My z moim M dopiero od czerwca zaczniemy sie starać:tak:zobaczymy jak to teraz będzie bo jak o Dominisia się staralismy to tak z 3 miesiące trwało:baffled::eek:
Heh ale teraz jestem bardziej uświadomniona kiedy zacząć i wogóle:-D
 
MISIONETKA i też tam prowadziłam ciąże z Dominisiem i go tam urodziłam co drugą ciąże też tam będe prowadzić i rodzić:tak:;-)
A no i jak tam badania?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kojarzę, sama mieszkam nie daleko.
Do którego lekarza chodziłaś?

Wyniki badania będą dopiero jutro po 13. Nie mogę się doczekać.
 
Ostatnia edycja:
Kojarzę, sama mieszkam nie daleko Wierzyska.
Do którego lekarza chodziłaś?

Wyniki badania będą dopiero jutro po 13. Nie mogę się doczekać.



do dr.Kirsteina bardzo dobrze sobie go chwale:tak:no ale jedna uwaga niestety nie ma go na szpitalu co niestety przy porodzie go nie bedzie:-(ale to nic ważne że ciąże dobrze mi przeprowadził:-);-)
 
reklama
Do góry