reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Beatko mam nadzieję, że jednak się udało.
Mnie niestety preszło moje przeczucie, że to miało się stać właśnie tego dnia. Ale w końcu nie ten dzień, to inny. :-)
 
reklama
Wszystko okaże się za jakieś 2 tygodnie. Najprawdopodobniej dziś lub jutro owulacja. Wnioskuję to tylko z dzisiejszego glutka. Może by tak jeszcze poprawić. Ale w sumie, to ja bym wolała dziewczynkę, więc może lepiej się wstrzymać. Sama nie wiem.
 
Hej dziewczyny, jestem nowa ale od jakiegos czasu wiernie sledze forum, tez sie staram o dzidzie, ale naranie nic ostatnio robilam test ale za wczesnie, ok 5dpo wyszla 1 krecha, teraz mija 9 ale postaram sie wytrzymac do pierwszego dnia @.nie wiem czy mozna to nazwac jakimis objawami ale troche meczy mnie podbrzusze, czasami jest mi niedobrze i caly czas biegam do toalety temp mam 37.dajcie znac jak jest u was! pozdrawiam
 
Hej dziewczyny, jestem nowa ale od jakiegos czasu wiernie sledze forum, tez sie staram o dzidzie, ale naranie nic ostatnio robilam test ale za wczesnie, ok 5dpo wyszla 1 krecha, teraz mija 9 ale postaram sie wytrzymac do pierwszego dnia @.nie wiem czy mozna to nazwac jakimis objawami ale troche meczy mnie podbrzusze, czasami jest mi niedobrze i caly czas biegam do toalety temp mam 37.dajcie znac jak jest u was! pozdrawiam
:szok::szok::szok::szok:Mialam te same objawy ale @ przyszla z parodniowym opuznieniem, nie nakrecaj sie - nie warto , szkoda zdrowia. Z testem poczekaj i zrob pare dni po terminie @. POWODZENIA
 
Hej!!! U mnie jutro 30 dzien cyklu,temp.37,piersi wrażliwe.Poczekam do czwartku,jak się nie pojawi @ to zrobie test.Czytam forum i wiem,że jest tu dużo dziewczyn starających się bardzo długo o dzidzie.U mnie 5m-c starań,jest mi ciężko (psychika).Mierzę temp.,jeżeli nie uda się teraz to nie wiem.Czy coś żle robimy?Czy im więcej kobieta myśli o dziecku tym trudniej o dziecko???
 
reklama
Hej!!! U mnie jutro 30 dzien cyklu,temp.37,piersi wrażliwe.Poczekam do czwartku,jak się nie pojawi @ to zrobie test.Czytam forum i wiem,że jest tu dużo dziewczyn starających się bardzo długo o dzidzie.U mnie 5m-c starań,jest mi ciężko (psychika).Mierzę temp.,jeżeli nie uda się teraz to nie wiem.Czy coś żle robimy?Czy im więcej kobieta myśli o dziecku tym trudniej o dziecko???

Kochaniutka.
Im częściej o tym myślisz tym bardziej psychika płata figle
(czyt. podobne objawy do ciazy mimo ze to jeszcze nie pora). Kilka razy doswiadczylam tego na wlasnej skorze. I wiesz co jest najlepsze (kazda dziewczyna na forum to powie) przestac myslec usilnie o dzidzi.
Wiem, wiem ze to latwo powiedziec a trudniej zrobic. Mam tak samo, ale musimy miec silna wole. Inni naprawde staraja sie latami. A ja i tak wim ze w przypadku twoim, moim i wszystkich dziewczyn na forum, ktore sie staraja dzidzia wyskoczy w najmniej spodziewanym momencie.
O cholera ale sie rozpsalam. Bleh...:happy2::happy2::happy2::happy2:

Tak czy inaczej to i tak trzymam kciuki
Ogromny Buziol dla ciebie:-D:-D:-D
 
Do góry