reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Witam.
Przecztałam wszystkie wasze wypowiedzi i przyłaczam się.
@ spoznia mi sie 10 dni a testy wykazaly jedna gruba kreche. :wściekła/y:
Ale i tak mam nadzieje.:tak: Jutro lece do lekarza. Zobaczymy co on powie.
 
reklama
Staram się o ciążę już 3 raz, obliczyłam sobie dni płodne i w te dni się kochałam i teraz czekam czy dostanę okres .Miesiączkę dostałam ostatnio11.06.07 obliczyłam ze dni płodne mam od 21-30 czerwca w tym 25 owulację. Wczoraj był 07.07.07 i chciałam spróbować wykonać test ciążowy i wyszedł negatywny. Ale w ten sam dzień bolała mnie rano głowa i wzięłam paracetamol i 4 rutinoskorbiny. A test robiłam podwieczór .Jestem załamana ze wyszeł negatywny a moze za wcześnie go zrobiłam?
 
a kiedy masz przewidywany dzien miesiaczki? czasami wychodzi negatywny,a jest ciąża; a robiłaś rano?wtedy jest najwiecej hormonu....
 
hej:) Glowa do gory...mi dwa razy test powiedzial ze nie jestem w ciazy a bylam!!! wiec nie sugeruj sie tym .Jesli czujesz jakies zmiany najlpiej wybierz sie wkroce do lekarza.
 
Witam ;-) przeczytalam prawie cale forum hehe z tego co tu wyczytalam to mam taki sam problem jak nikiita na poczatku hmmm ja staram sie z narzeczonym o bobaska ok 2 lata i nic tez robilam test i tylko jedna gruba krecha:no: test robilam ponad tyzien temu mies spoznia mi sie juz 14 dni ale i tak zawsze mialam nieregularna kluja mnie jajniki bardziej chyba lewy :confused: niewiem co mam myslec tak bardzo chce miec juz ta fasolke:tak: zycze wam szybkiego zafasolkowania glowa do gory 3mam za was i za siebie mocnoooooo kciukory:-)
 
witam - właśnie się zastanawiałam czy to możliwe żeby być w ciąży gdy test wychodzi z jedną kreską, bo powinnam dostać 2 dni temu a były tylko lekkie plamnienia, a juz dzisiaj nic. test robiłam 2 dni temu i wyszła 1 kreska. Cykl mam nieregularny od 25 do 28 i nie wiem co robic?
 
witajcie!
okres miałam dostać w zeszły piatek najpóżnieij, nie było,ciągle brzuch mnie boli a poza tym nic.W pon zrobiłam test i 1 krecha:( szarpać się i dzis zrobić znowu?(ostatnia @ była 26 czerwca) czy też czekac do usg do pon u gina? poradzcie!!
 
reklama
witajcie przylaczam sie do was bo tez zaczelismy z mezem strac sie o drugie dziecko.jestem juz po dniach plodnych i niecierpliwie czekam aby zrobic tescik ale jeszcze poczekam bo nie chce sie rozczarowac.poradzcie jak szybko mozna zrobic test z krwi i czy potrzebne jest skierowanie?
p.s.rudka poczekaj do poniedzialku to juz tuz tuz ... ,zycze fasolki tobie sobie i innym starajacym sie pozdrawiam:-)
 
Do góry