reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Dziękuje Madziu za pocieszenie.Tylko jak o tym nie myśleć,może postawić sobie jakiś cel??? Moja koleżanka namawia mnie na zrobienie prawa jazdy,powiedziała mi będziesz się czymś innym stresowala a wtedy...dzidzia bo bedziesz miała głowę zajętą czymś innym.Pozdrawiam,miłych snów!!!
 
reklama
Dziękuje Madziu za pocieszenie.Tylko jak o tym nie myśleć,może postawić sobie jakiś cel??? Moja koleżanka namawia mnie na zrobienie prawa jazdy,powiedziała mi będziesz się czymś innym stresowala a wtedy...dzidzia bo bedziesz miała głowę zajętą czymś innym.Pozdrawiam,miłych snów!!!

Z drugiej strony kolezanka ma racje że trzeba zajac sie czyms innym...Ech ale i tak moim zdaniem mysli beda krazyly wkolo dzidzi i pytania Co tak długo?...

Pozdrawiam :-:)-:)-(
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj mam 37 dc. Mam nieregularne cykle, ale nigdy nie trwały aż tak długo. Były jakieś mdłości. Dwa testy wyszły oczywiście z 1 krechą. Temp strasznie mi skakały, teraz się w miarę unormowały i oscylują około 36.5, więc zupełnie nieciążowe temp. Wychodzi na to,że po prostu moje hormony szaleją (niedawno bardzo ciężko pracowałam), więc takie opóźnienie @ jest bardzo prawdopodobne. Nie ma się co zbytnio nastawiać laseczki bo rozczarowanie ma ogromną moc. Trzymam za was kciuki
 
Hej, witam wszystkie Starające :-):-):-) Co sądzicie o skuteczności testów ciąż.? Jakie są wasze doświadczenia?
 
No właśnie- jak to jest z tymi testami-ja slyszalam ze sa bardzo male szanse ze test moze sie pomylic...zrobilam przed spodziewana@ i wyszedl negatywny. jednak pozniej dostalam @ byl mniej obfity niz zwykle i krotszy o 2 dni.dziwnie sie czuje a poza objawami ktore odczuwalam wczesniej-tzn zawroty glowy,dziwne lekkie klucia w podbrzuszu , brak apetytu-zaczelo mnie mdlic.czasem czuje dziwny jakby ucisk w okolicach pepka.ostatnio mialam jakies dziwne plamienia rozowe-trwaly 1 dzien i minelo.bylo mi tego dnia bardzo nie dobrze.niewiem juz co mam o tym myslec czy przypadkiem to nie ciaza a test wyszedl negatywny gdyz zrobilam go za wczesnie?czy test mogl niewykryc ciazy jesli byl za wczesnie zrobiony??od ktorego tygodnia test plytkowy wykrywa ciaze-podobno to nieprawda ze od 6 czy 7 dnia.czy moze ktoras z Was byla w podobnej sytuacji?jestem tu nowa -mam nadzieje ze podzielicie sie ze mna swoimi spostrzezeniami:)
 
Dziewczyny,

mam pytanie o testy ciążowe. Dziś jest mój 37 dc a @ brak! Piersi obolałe i nabrzmiałe. Bardzo mnie to cieszy ale tydzień temu zrobiłam test i wyszła niestety tylko jedna kreska :-( Koleżanka mi powiedziała , ze mogło mi się opóźnić jajeczkowanie i było jeszcze za wcześnie żeby test wykrył ewentualną ciążę.
Gdzieś słyszałam , że są testy, które są bardzo "wrażliwe" i szybko rozpoznają ciążę ale nie pamiętam jakiej były firmy.
Możecie mi coś sprawdzonego polecić.
 
reklama
Eli 82...ja właśnie sobie chodzę na prawko i staram się o dzidzię. Jestem sama na siebie zła, że testy na prawko pochłaniają większą część mojej uwagi ale moze to faktycznie dobrze...4 grudnia mam egzamin i w tym terminie powinna być @. Z jednej strony boję się, że przez stresy mogę jeszcze utracić fasolkę - gdyby była, z drugiej strony martwię się, ze jak dostanę @ to przestanie mi zależeć na prawku...

Ja również słyszałam o testach, które mogą potwierdzić ciaze po 4-6 dniach po zapłodnieniu. Zastanawiam się czy nie jest to po prostu naciaganie... Może coś polecicie? Mąz ma w sobote urodziny i miałabym suuuper prezent dla niego;)

Pozdrawiam wszystkie Staraczki:-D
 
Do góry