reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża 35+

A dzidzia ma całe 66.7 mm dlugosci😍
To super że wszystko dobrze🙂 też odetchnęłam, że wszystko ok po badaniu a po odebraniu dzisiaj wyniku całkowitego z pappa to juz wogóle. u mnie bylo to samo- jak zadzwoni lekarka to cos nie tak, jak z rejestracji tylko odebrac wynik.odetchnęłam z ulgą jak usłyszałam babkę z rejestracji...

A który dokladnie tydzien i dzien u Ciebie wczoraj był? Moja dzidzia 65 cm w 12t6d. Tez bede sie umawiac niedługo na połówkowe ale ja musze wziąć kolejne skierowanie.
 
reklama
Dopiero wieczorem udało mi się cokolwiek ciepłego zjeść. Nie ma po prostu ochoty na jedzenie🤢
[/QUOTE]
Ehh mam to samo, nic mi nie smakuje i tez kompletnie nie mam ochoty na jedzenie🤦‍♀️ nie pamiętam kiedy ostatnio cos ze smakiem zjadłem chyba przed ciążą....
 
To super że wszystko dobrze🙂 też odetchnęłam, że wszystko ok po badaniu a po odebraniu dzisiaj wyniku całkowitego z pappa to juz wogóle. u mnie bylo to samo- jak zadzwoni lekarka to cos nie tak, jak z rejestracji tylko odebrac wynik.odetchnęłam z ulgą jak usłyszałam babkę z rejestracji...

A który dokladnie tydzien i dzien u Ciebie wczoraj był? Moja dzidzia 65 cm w 12t6d. Tez bede sie umawiac niedługo na połówkowe ale ja musze wziąć kolejne skierowanie.
Badanie było wykonane w 13t 2d. Z tego co lekarz wspomniał to po 1 listopada wypadnie badanie prenatalne ten drugi etap. I ok połowy października żeby pamiętać i sie zapisać. Ale dokładnie muszę policzyć kiedy to wypadnie. Raczej będę bliżej 23 tygodnia się zapisywać. Im dziecko większe tym lepiej wszystko zobaczyć i określić. I będę chciała też pójść na badanie USG 3/4D tak jak byłam z pierwsza córka. Dla mnie to było duże przeżycie zobaczyc dziecko w trojwymiarze😍
 
To super że wszystko dobrze🙂 też odetchnęłam, że wszystko ok po badaniu a po odebraniu dzisiaj wyniku całkowitego z pappa to juz wogóle. u mnie bylo to samo- jak zadzwoni lekarka to cos nie tak, jak z rejestracji tylko odebrac wynik.odetchnęłam z ulgą jak usłyszałam babkę z rejestracji...

A który dokladnie tydzien i dzien u Ciebie wczoraj był? Moja dzidzia 65 cm w 12t6d. Tez bede sie umawiac niedługo na połówkowe ale ja musze wziąć kolejne skierowanie.
Dobrze, że masz wyniki Pappa już i wszystko wyszło dobrze. Ja jeszcze trochę siedzę jak na szpilkach jak to jutro będzie. I oby było dobrze. Bo kolejny stres mi nie potrzebny.
 
Badanie było wykonane w 13t 2d. Z tego co lekarz wspomniał to po 1 listopada wypadnie badanie prenatalne ten drugi etap. I ok połowy października żeby pamiętać i sie zapisać. Ale dokładnie pmuszę policzyć kiedy to wypadnie. Raczej będę bliżej 23 tygodnia się zapisywać. Im dziecko większe tym lepiej wszystko zobaczyć i określić. I będę chciała też pójść 0na badanie USG 3/4D tak jak byłam z pierwsza córka. Dla mnie to było duże przeżycie zobaczyc dziecko w trojwymiarze😍
W tej poradni co ja robie badania tez robili 3/4D ale ze względu na koronawirusa nie robią teraz niestety nie wiem dlaczego...ale na połówkowych płeć już chociaż poznam 😉 ja wyliczalam ze jesli chce zrobic u tej ginekolog co ostatnio to albo 20 pazdziernika- 21t6d albo 27 pazdziernika- 22t6d, bo ona przyjmuje tylko raz w tygodniu w tej poradni. Zobacze jeszcze, dopytam jeszcze mojego ginekologa kiedy najlepiej zrobic
 
Jak to? Dlaczego nie interesuje? Mój wypytuje ciągle o te różne wyniki aż czasami mi sie juz nie chce tłumaczyc co i jak 🙈
Mojemu ta ciąża ością w gardle stoi. Jak wczoraj zapytałam czy chce wiedzieć gdzie byłam u lekarza nic nie odpowiedział więc i ja nie mówiłam. Ciąża to wpadka, miało jej nie być bo każdy mi wróżył że już mieć dzieci nie będę. Ale jest rozwija się rośnie. Dla niego to problem bo miało być tylko jedno dziecko.
 
reklama
Mojemu ta ciąża ością w gardle stoi. Jak wczoraj zapytałam czy chce wiedzieć gdzie byłam u lekarza nic nie odpowiedział więc i ja nie mówiłam. Ciąża to wpadka, miało jej nie być bo każdy mi wróżył że już mieć dzieci nie będę. Ale jest rozwija się rośnie. Dla niego to problem bo miało być tylko jedno dziecko.
O kurczę, to rzeczywiscie sama przez to przechodzisz teraz... Ale po narodzinach jak zobaczy córeczkę to pewnie zmięknie 🙂
 
Do góry