reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 35+

Dziękuję,problemy z cukrem niestety.....może w poniedziałek uda się wyjść jak diabetolog ustawi wszystko

Jedyne co dobre to to,że przebadali mnie wzdłuż i wszerz 😁 młody ma 27+1 wazy 1130g przepływy ma dobre, wszystko ok ogólnie :)
To dobrze że z synkiem ok. Czyli ten cukier tak Ci szalał mimo insuliny, że aż muszą w szpitalu Ci wyrównać? Kurcze jeszcze bardziej mnie to wystraszyło 🙈
 
reklama
Dziękuję,problemy z cukrem niestety.....może w poniedziałek uda się wyjść jak diabetolog ustawi wszystko

Jedyne co dobre to to,że przebadali mnie wzdłuż i wszerz 😁 młody ma 27+1 wazy 1130g przepływy ma dobre, wszystko ok ogólnie :)
Super wiesci!🙂 U mnie też dziś cukier szaleje po śniadaniu 132 I nic takiego nie zjadlam😕 może dlatego ze w przyszlym tygodniu wizyta u diabetologa
 
Dziękuję,problemy z cukrem niestety.....może w poniedziałek uda się wyjść jak diabetolog ustawi wszystko

Jedyne co dobre to to,że przebadali mnie wzdłuż i wszerz 😁 młody ma 27+1 wazy 1130g przepływy ma dobre, wszystko ok ogólnie :)
Super ze Ci dzidzie przebadali porządnie. Przynajmniej jakas korzysc jest. Masz maleństwo równo tydzień młodsze ode mnie (ja dzis bylam na zastrzyku i mam 28+1)
A co do szpitala to przyjemne to na pewno nie jest ale moze Ci ten cukier porządnie ustawią. Trzymam kciuki zebys s, ybciutko wyszła
 
Super ze Ci dzidzie przebadali porządnie. Przynajmniej jakas korzysc jest. Masz maleństwo równo tydzień młodsze ode mnie (ja dzis bylam na zastrzyku i mam 28+1)
A co do szpitala to przyjemne to na pewno nie jest ale moze Ci ten cukier porządnie ustawią. Trzymam kciuki zebys s, ybciutko wyszła
A jakie zastrzyki przyjmujesz?
 
reklama
Ale dobrze ze jest rozwiązanie na to czyli ten zastrzyk🙂
Tak. Od pewnego czasu standardem jest podawanie go w 28-30tc. I potem po porodzie. Powinien byc tez podawany w przypadku inwazyjnych metod badania (ambiopunkcja) i przy poronieniu. Ale kiedy ja miałam łyżeczkowanie to sie musiałam dopominac bo lekarka uznała ze nie ma powodu (miałam puste jajo płodowe). I z fochem kazała zrobić badanie. Ale po tym badaniu dostałam zastrzyk wiec to ja mialam racje i była potrzeba. Czasem przeraza mnie o ilu rzeczach człowiek powinien wiedziec bo wystarczy odrobina nieuwagi i byłyby problemy
 
Do góry