reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 35+

Mam to samo. W zasadzie w ogole nie czuje glodu i kiedys jak sie czyms zajelam to o 17 przypomniałam sobie ze jestem bez sniadania 😄
Moj lekarz twierdzi ze poki morfologia ok to nie ma co sie martwic. Ale ja nastawilam sobie alarmy zeby choc 3x dziennie cos zjesc. Najbardziej martwi mnie to ze dostarczam zbyt mało martw🙉
Mnie odrzuca od wszystkiego ale staram się chociaż skubnąć. Dziś stwierdziłam że dwie małe kanapki na sniadanie to dla mnie za dużo, będę jadła po jednej 🙈
Mam to samo. W zasadzie w ogole nie czuje glodu i kiedys jak sie czyms zajelam to o 17 przypomniałam sobie ze jestem bez sniadania 😄
Moj lekarz twierdzi ze poki morfologia ok to nie ma co sie martwic. Ale ja nastawilam sobie alarmy zeby choc 3x dziennie cos zjesc. Najbardziej martwi mnie to ze dostarczam zbyt mało wapnia a od nabialu mnie odrzuca
Ja tez nie mam ochoty na jedzenie chociaz staram sie cos tam skubać przez ten cukier. Ale jak zbliża się pora jedzenia to na samą myśl mam ochotę gdzieś uciekać 🙈
Mi nabial w miare wchodzi- jogurt kefir i ser bialy, maślanka juz nie 🤢
 
reklama
Mam to samo. W zasadzie w ogole nie czuje glodu i kiedys jak sie czyms zajelam to o 17 przypomniałam sobie ze jestem bez sniadania 😄
Moj lekarz twierdzi ze poki morfologia ok to nie ma co sie martwic. Ale ja nastawilam sobie alarmy zeby choc 3x dziennie cos zjesc. Najbardziej martwi mnie to ze dostarczam zbyt mało wapnia a od nabialu mnie odrzuca

Ja miałam takie parcie na nabiał że jadłam codziennie biały ser 🙉
Odkąd mam cukrzyce wcale nie jem bo mi nie wolno 💩😣

Co do insuliny dziś włączam 20
 
Ja miałam takie parcie na nabiał że jadłam codziennie biały ser 🙉
Odkąd mam cukrzyce wcale nie jem bo mi nie wolno 💩😣

Co do insuliny dziś włączam 20
Znam ten ból ja nabiał wyłącznie na 2 śniadanie lub podwieczorek bo na śniadanie I kolację to masakra tak podnosi cukier
U mnie dziś cukier na czczo za wysoki jeśli jutro będzie za dużo to też podnoszę jednostkę insuliny🙁
 
Znam ten ból ja nabiał wyłącznie na 2 śniadanie lub podwieczorek bo na śniadanie I kolację to masakra tak podnosi cukier
U mnie dziś cukier na czczo za wysoki jeśli jutro będzie za dużo to też podnoszę jednostkę insuliny🙁
A to tez czytalam zeby nabiału na sniadanie nie jesc, więc tez jem tylko na 2 sniadanie- zazwyczaj kanapke z bialym serem i sałatą albo na kolacje jogurt nat+ platki owsiane, no i na noc ten kefir+ kawalek bulki
 
reklama
Do góry