reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny naszych pociech

Dzięki MEGI, ja nie mam jak dotąd żadnego doświadczenia w tej kwesti ;-) tak się dmyślaalm, ale zawsze lepiej spytac jak mozna ;-)
 
reklama
Miśka ja też nie mam doświadczenia osobistego :-) . Krzyś urodził sie w styczniu ale chrzciliśmy go w sierpniu - był ubrany w spodenki kanciki, koszule i kamizelkę, i oczywiście muszka do tego była, i czapeczka :-) - jak na załączonym obrazku :-D .

0000358hl3.jpg
 
Szkoda, że te nasze dzieciaczki w zimie bedą chrzczone, jakby było ciepło wystroiłabym swoją Alicję w jakąś piekną sukienusie a tak trzeba będzie ją opatulić w jakiś gruby komplecik.:-(
 
Renee tak Krzyś to taki mały Daniel ale za to Ola to mała Małgosia :-D .

My właśnie ze względu na zimę chrzest przełożyliśmy na wiosnę. Krzyś też był chrzczony w wieku 7 miesięcy i nie było z nim problemów w kościele - bo mówią, że starsze dzieci są niegrzeczne a ja wiem, że to nieprawda :happy: .
 
A my chrzcilismy Owiwke w niedziele. Nie bylo maszy tylko sam sakrament xhrztu ale ksiadz zorbil to wspaniale i wygladalo to jak taka mini msza. Bylismy tylko my i rodzina drugiego chrzczonego dzieciaczka wiec bylo bardzo kameralnie i milo. Oliwka caly czas spala, nawet gdy ksiadz polewal jej glowke. Poprostu spioch na calego :-) Na koniec ksiadz podszedl do nas i spytal jak rosnie mala, czy jest zdrowa i powiedzial ze pewnie wszystko w porzadku bo widzi mnie dziennie jak spaceruje z Małą. Bylo bardzo milutko :tak:
 
Ja dzisiaj kupiłam małej komplecik do chrztu blado różowy z kapelusikiem, wyglada w nim ślicznie:tak: , tylko muszę czapeczkę troszkę wszyć bo jest za duża.;-) Myślałam, że kupię jej jeszcze jakąś sukienusię, tak żeby ją w domu ubrać ładnie, ale jak zobaczyłam ceny tych sukieneczek, to mi sie odechciało.:no: :-(
 
Renee,sama chcialabym wiedziec. ;-) Dostalam Ja od kolezanek,ktore przyszly zobaczyc Moja Zuzinke. :-D Powiedzialy,ze bedzie w sam raz na swieta. ;-) No,ale,jak sie okazalo,na chrzest pasowala idealnie. :-D
 
reklama
Moja Nelka bedzie miała sukieneczkę na chrzciny po siostrze. To jest Zuzia w czasie chrzcin jak miała 3 msc
 
Do góry