reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny naszych pociech

Może to głupie, ale tak się zastanawiam czy dziewczynki ubieracie na chrzciny w sukieneczki czy w śpioszki ? Naoglądałam się dzisiaj w necie mnóstwo stron z jakimiś wymyślnymi sukniami na chrzciny, że zaczęłam się obawiać, że może śpioszki nie będą odpowiednie na taką okazję,czy jak ? :confused::confused:
 
reklama
Mnie się wydaje,że to zależy od pory roku,bp jak będzie zimno to nie wystroisz dziecka w kieckę i rajstopeczki,ale może się mylę?;-)
 
Ja małej chcę kupic jakąś słodką sukienusię do domu do gości, a do kościoła kupuję kremowy komplecik-widziałam dzisiaj fajny:tak: . Kupiłam jej dzisiaj białe rajstopki-ich wielkośc jest zabójcza wyglądają bosko:-D :tak: ;-)
 
A Moja Zuzia byla ubrana w sukienusie. :-D

pict0010pw3.jpg
 
hejka dziewczynyyyyy; pamietam o was; jutro mam chrzciny zalatana jestem strasznie; od poniedzialku sie postaram zaczac nadrabiac co skrobalyscie przez ten czas mojej nieobecnosci; agutka buziak dzieki za pamiec;
 
A my mamy chrzciny 25 grudnia, i tez mysle o ubranku, Czy wyjmujecie maluchy z ciepłych betów w kościele? jak to jest z tym??
 
reklama
Do góry