reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

reklama
Ja będę miała 32.mi raczej nie chodzi o wiek tylko jak ja sie znowu odnajdą w tej roli[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
co fakt to fakt, powrót do noworodka :) choc ja milo ten czas wspominam i u mnie bardzo córki by chciały dzidziusia i cały czas pytają kiedy :)
 
No moje córy też pytają o dzidziusia [emoji6]
A tu nic nie wychodzi

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak z innej beczki - jak inni odbierają Waszą decyzję o 3? My mamy dużo znajomych wielodzietnych, ale niektórzy patrzą na nas jak na nienormalnych.
 
U nas większość znajomych ma tylko po jednym dziecku, i nawet nie myślą o drugim, więc jak my mówimy że chcemy trzecie to się bardzo dziwią, a ja myślę że czym nas więcej tym bedziemy szczęśliwsi :)
 
reklama
Mieliśmy już dwójkę dzieci ale mi po głowie czasem "chodziło" że to jeszcze nie koniec. No i marzyliśmy o synu i dwóch dziewczynkach które będzie bronił w razie potrzeby. I rzeczywiście kiedy ma świat przyszła najmłodsza po 6 latach od poprzedniej córki to już wiemy że jesteśmy "w komplecie ". Nasz dom odżył , więcej się usmiechamy a starszaki zwariowaly na punkcie Małej. Jak ktoś się waha to ja polecam bo jak się zacznie za dużo zastanawiać to czas nigdy nie jest odpowiedni
 
Do góry