reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

Trokatka Kasiulka ma 4 kg na plusie, a ja właśnie na ostatniej wizycie dobiłam do 5 kg
A co Ty pewnie też tak mało przytyłaś i się martwisz?
 
reklama
Witajcie :) jestem tu od niedawna, w zasadzie prawie się nie udzielałam, tylko tak czasem weszłam poczytać sobie jak się macie i oczy piszecie... teraz już malutko czassu zostało i postanowiłam się troszkę bardziej udzielić :) będzie milej jakoś tak z kimś pogadać i mieć poczucie, że te stresy i obawy o nadchodzący poród nie dotyczą tylko mnie...
Od 2 mcy jestem na diecie, bo dostałam cukrzycy ciążowej, staram się naprawdę dbać teraz o siebie i trzymać się tego co jem i uważać, żeby cukier się nie dodnosił i żeby malutka rosła zdrowa,
od początku ciąży przytyłam +11kg, a jest to juz 35tc... brzusio spory, najgorsze rozstępy, ktorę mam straszne, no ale cóż :( najważniejsza jest teraz córeczka :)
 
Miałam nadzieje, że nie przytyję w ciąży więcej niż 10 kg. Jestem niska 162 i od kilku lat ważę 50 kg. Ale nie spodziewałam się, że do tej pory przytyję 3,5 kg rano waga wskazuje nawet 2,9. Jeśli do końca dobiję do 5 to będę szczęśliwa. W środę lekarz mierzył Małą i rośnie prawidłowo, ilość wód też się zgadza, ale grozi mi poród przedwczesny, wolałabym więc by ważyła troszkę więcej niż 2 kg, tak jak w tej chwili.
 
kamilka677 - ja równiez na diecie cukrzycowej - nie przestrzegam jej tak do konca no ale...;p u mnie jest tak +12/13...i stoi w miejscu od poltora miesiąca. Dołączę rowniez do klubu "popękanych"... no, ale... rozstępy zbledną i będzie cacy;-)

trokatka-ależ malutko przytyłaś. Najwazniejsze, ze z dzieckiem wszystko w porządku...no a Ty masz mało do zrzucania.. w sumie tyle co nic.. Dziecko się urodzi a Ty będziesz cieszyła się dawną sobą;-)
 
Miałam nadzieje, że nie przytyję w ciąży więcej niż 10 kg. Jestem niska 162 i od kilku lat ważę 50 kg. Ale nie spodziewałam się, że do tej pory przytyję 3,5 kg rano waga wskazuje nawet 2,9. Jeśli do końca dobiję do 5 to będę szczęśliwa. W środę lekarz mierzył Małą i rośnie prawidłowo, ilość wód też się zgadza, ale grozi mi poród przedwczesny, wolałabym więc by ważyła troszkę więcej niż 2 kg, tak jak w tej chwili.

ciesz sie z wagi :)-wazne ze dzidzi super! i tak juz daleko zaszlas wiec nie martw sie przedwczesnym porodem-teraz to juz spokojnie:tak:
 
trokatka- to naprawde malutko przytylas, az pozazdroscic nie bedzie prawie co zrzucac :)
no ale kazda z nas jest inna i wiadomo, że nie ma się tak co sugerować, z tą dietą to ostatnio mam problem, czym dłużej trwa tym bardziej mam jej dość i marzę by zjeść coś pysznego, ale razem z tym nachodzą mnie koszmary, że cukier podskoczy i moralniak... ahhh oby czaqs szybko minał :))
 
Ja nie mam cukrzy, ale na pocieszenie powiem, że też musiałam ograniczyć spożycie słodkiego-ze względu na straszne zaparcia, nawet czekolady zjeść nie mogę ani żółtego sera, bo cierpię na migreny, na które apap nie pomaga, ketonal niedozwolony. staram się jeść troszkę więcej i mam nadzieje, że Mała urodzi się z wagą nie mniejszą niż 2,5 kg. Ja mogę tyć :)
 
Dziewczyny,

Damy radę z tymi kilogramami, ja przy wzroście 178cm startowałm z 55kg, a dziś już 70,5kg więc plus 15kg, a tu jeszcze 2 m-ce przedemną, dobrze, że wiosna będzie to mąż z wózkiem a ja pobiegam, już się nie moge doczekać, uwielbiam biegać.
A niunia rośnie i ma już 1900g.
 
reklama
Do góry