reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
Kasiulka mi się wydaję,że nie tyjesz przez tą cukrzycę a dokładnie przez dietę
Manta od kąd jest na tej diecie też nie tyje
Ja od ostatniej wizyty ( msc temu) co pokrywa się z początkiem diety też nie przybrałam, a nawet nie wiem czy nie schudłam trochę
Dokładnie zweryfikuję to na nast wizycie za tydzień
 
Ostatnio w DDtvn ginekolog wypowiadał się na temat diety w ciąży i mówił że do połowy ciąży kobieta powinna jeść to co chce - słuchać swojego organizmu a potem stosować dietę cukrzycową - tak by było wg niego idealne
 
Ja nie stosuję ściśle diety cukrzycowej, ale odstawiłam słodycze właściwie całkowicie (a wpierdzielałam ich tony) plus ograniczyłam mocno białą mąkę i od tamtej pory w sumie nic nie przytyłam.
 
no tak waga hmm....jutro sie wyrok na wizycie a szczerze to nawet nie wchodze na wage bo załamka jest tylko na wizytach ważenie :) aaa u mnie tez zawsze robie diety cud "jak schudne to będzie cud" :nerd: noo ale po porodzie jakies lepsze żywienie trzeba będzie wprowadzic. Ciekawe ile jutro będe ważyc....
 
ja w czasie ciazy nie stosowalam zadnej diety,wiadomo nie opychalam sie bo teraz mi wolno,poprostu jadlam to na co mialam ochote i w takich ilosciach by zaspokoic glod,bardzej moge powiedziec,ze jadlam malo,ale dosc czesto.Przytylam ok 15 kg.Przed ciaza wazylam 47 kg,obecnie waze 53,tak do 50 musze schudnac,dla wlasnej satysfakcji i samopoczucia:)
 
reklama
Do góry