reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

Bozienka kurcze Tobie to dobrze. ja się czuje jak wielorybek. fajnie by było jechac juz wagą w dól i móc np spokojnie załozyc buty:-D
 
reklama
Mini kochana ile Ty miałaś w pasie przed ciążą?? :-) Ja nie wiem ile ja miałam, ale na pewno nie mniej niż 92, a Ty 8 mcu ciąży masz tyle co ja przed :baffled:

na szczęście wciąż kg nie przybyło, czyli ważę dokładnie tyle samo co przed ciążą :happy2: (na diecie schudłam 4 kg, które mam nadrobione)
 
ja już nie zwracam uwagi na kilogramy,mam ich już sporo na plusie teraz doszło 3,5 a gdzie jeszcze 5 tygodni normalnie jak słoń :-(
 
:) a ja mam już +12kg i 104cm w brzuszku, na szczęście wysuwa się tylko do przodu, nie tyją mi nogi, ani ręce, po buzi też bez zmian, więc narazie ok, ale pewnie do końca jeszcze z 2kg przybędzie, tym bardziej, że ostatnio ciężko mi idzie z dietą :(( ile można ;//
 
widze, ze watek odzyła na nowo..no ale co się dziwić, teraz znowu troszke zaczynamy przybierac, dzidzia rosnie gwaltownie, lozysko zwieksza swoja objetosc. Ja od ostatniej wizyty (2 tyg temu) mam kolejny kg na koncie. +9 i 92 w pasie. zobaczymy jak bedzie dalej..
 
Kasiulka nie wiem ile miałam przed ciążą , ale w sumie nie mam dużego brzuszka więc może nie tak dużo mniej :-D
Za to Ty szalejesz z kilogramami :-) Być w ciąży i nie przytyć ... no wiesz co :evil:
 
reklama
Do góry