reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
bo kobietki w ciąży są sexi,a co :-D:-D
bo taka nasza natura że zawsze martwimy sie zbędnymi kologramami,ale w końcu w ciąży się tyje i czasami nie mamy na to wpływu,po prostu trzeba przyjąć do wiadomości że jesteśmy piękne bez względu na to ile mamy kilo na +
 
:-):-):-):-):-)

Kindzia jaki Ty szczuplak jesteś - pewnie granicy 70 kg nie przekroczysz :tak: do której ja się zbliżam :-D
 
Ostatnia edycja:
ja to dzis prawie z krzesła spadłam;o
przez ostatni tydzien przytyłam ze 3 kg!! - no ale to moja wina , bo szalałam po pizzeriach i nie oszczędzałam pochłaniania słodyczy. - moja wina, moja wina...moja baaardzo wielka wina.
Ciekawe co mi doktorka powie jak ją uswiadomie , ze przez miesiac przybyło nam 4 i pol kg.
masakra. Czlowiek dobrze wie, ze ma tendencje do szybkiego skoku wagi a i tak daje się poniesc... ojojojoj. No nic;p
10,5 kg na plusie ogólnie. -:baffled: ...
koniec ulegania kazdej zachciance;p koniec pochlaniania kazdej napotkanej słodyczy :p
 
Jeszcze 2 tyg temu miałam 2/3 kg na plusie, długo długo też nie tyłam. Jednak półtora tygodnia temu zaliczyłam wesele brata (jedzenie było pyszne :p) i tak w zasadzie przez kilka dni zyskalam dodatkowe 2 kilo. Ogólnie mam prawie 5 kg na plusie i jedyny tego pozytyw jest taki, ze wyskoczył mi brzuszek ciążowy wreszcie :) dziś postaram się dodać jakąs fotkę. Z drugiej strony nie będę z powodu 5 kilo płakać, w koncu jestem w ciazy! :-p Jakbym miała 10 to też byloby uzasadnione i całkiem normalne. To co po prostu mnie zaskoczyło, to to że przez 4 miesiące nie widać było po mnie w ogole, ze jestem w ciazy a przez 2 tygodnie wszystko zmieniło się diametralnie. Jednym słowem wszystko jest możliwe :) Dziewczyny, które przytyły już ok 10 kilo mogą teraz znacznie wolniej przybierac na wadze, te "szczuplejsze" natomiast mogą gwałtownie przyjąc na klatę kilka kilo i ostatecznie skonczyć z wieksza iloscia 'bagazu' niz kobitki, ktore zyskaly go na poczatku ciazy. Takze uszy do gory! Wiekszosc z nas 20 kilo i tak zobaczy na wadze :) A podobno te z niedowaga (przed ciaza oczywiscie) maja na to jeszcze wieksze szanse.
 
Ja dziś ma wizytę więc pielęgniara mnie zważy, ale mam wrażenie,że w końcu coś przybrałam
Co prawda co ciuchach nie widzę tego ale wydaję mi się,że w końcu chociaż z kilogram będzie na plusie
Bo to już połowa a waga ani rusz więc chyba najwyższa pora
 
Ja mam na razie +3kg, ale też właśnie ostatnio zaczęłam szybciej przybierać, a wcale dużo nie jem. W poprzedniej ciąży na tym etapie miałam +5, więc nie jest źle. Przez całą ciążę przytyłam 14,5 kg, a jeszcze na pocieszenie dodam, że po powrocie ze szpitala po porodzie od razu było 8,5 kg mniej! Tyle ważyła Emilka (3050), łożysko i płyn owodniowy. Reszty kg pozbyłam się później z nawiązką.
 
reklama
u mnie 8kg+ :( ehhh myślałam że do 15ikg dojde ale wydaje mi sie ze wiecej bedzie niby tez duzo nie jem a jadnak waga rosnie :( co zrobic pozniej bedziemy sie martwic jak zbic te kg :)
 
Do góry