reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

Ewcia bo umsyl dziecka jest jak gabka,szybko wszystko wchlania..jakby twoj syn ogladal bajki w innym jezyku,to gwarantuje ci,ze tez by sie nauczyl i to szybko..
 
reklama
hej

alex witaj ;-)

madlen moj Oskar ma za soba 3kl w pl, wiec zna sie chłop na rzeczy ;-)

Ewcia ale twoj Mati dużżżżżżżżżżży!!!! jejku jak trafiłam na bb miał chyba zaledwie 3 lata.....:szok::szok::szok: starzeje ci sie dzieciak....:-D

a u nas tak spr. wyglada.
potrzebuja do pracy ale 20 minut od nas na 1 godz dziennie- wiec odpada bo co zarobie wydam na bilet....:-D poki co musze siedziec doma do 4 roku zycia Klaudiuszka....:-D
w pazdz/list jade do pl i wynajme nasze mieszkanko, wiec troche grosza wpadnie....:-D:-D:-D
 
hejki

Becia mowisz ze szaleje..

MOje dwa juz sa za dlugo razem,bo sie kłócą co chwile o byle *****...

Jutro do mnie ma przyjechac rodzinka moja,ciotka,kuzynka z mezem i dowjka dizeci,nie widzialam ich 15 lat jakoś,,masakra..a kazde wakacje za młodu tam spędzałam...

MOje juz na dworzu,bo nie pada,ale zimno,,
 
reklama
ja sie tylko witam i znikam,mam meza w domu i na kompa teraz bedzie malo czasu.jutro jedzie na ryby,to pewnie wpadne rano z kawka,ale pozniej to juz bede zagladala z doskoku..
Becia co ci mlody wywija?
Ewcia to szykuje sie spotkanie rodzinne...15 lat,to kopa czasu..
pozdrawiam i milego dnia !!
 
Do góry