reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Być Mamą po raz drugi (i trzeci...i czwarty)

Kasiulka, Michasia jak była pierwsze dni w przedszkolu to tez płakała, ale potem jej przeszło i juz chętnie chodziła..
A mówiłam, trzeba było prasowac wczoraj hehe ja mam poprasowane:):)
 
reklama
Paulinka do przedszkola poszła bez płaczu. Troszkę rano się buntowała, ale ja ją umiem przekonać. Przez 2 dni tylko do 12 ją zostawiałam. W poniedziałek już pełny etat. Mam nadzieję że dalej też będzie tak dobrze.
Kasia jak Majeczka miał problemy z brzuszkiem to ograniczyłam bardzo mocno moją skromną dietę i powiem ci że żadnych efektów nie było. Brzuszek nadal ją bolał. Poszłam więc w drugą stronę i dietę rozszerzyłam i małej się zdecydowanie polepszyło. Przestała mieć kolki, kupki robi codziennie i to bez żadnego wysiłku. Jem teraz więcej owoców, nawet śliwki.
 
witam
kksiulka mam nadzieję że mała szybko się zaklimatyzuje i wszystko będzie dobrze . na pocieszenie moja ma 6 i pochlipiwała w pierwszy dzień za to nie mogłam jej później z sali wyciągnąć do domu
elżbietko ;-)

a ja dziś mam taką furę prasowania że nie wiem kiedy zdążę

wisienko wyprawka szkolna w naszym kraju potrafi nieźle namieszać w budżecie domowym :wściekła/y:

miłego dnia życzę
 
Madzia no niestety,ale na razie nie kupowalismy książek. Na szczęście w szkole ma byc kiermasz uzywanych podręczników i na pewno będzie taniej. Jedno odpada a drugie wpada. Maciek znów powyrastał z jesiennych rzeczy i czekaja nas grubsze zakupy. Potem chrzciny i wesele znajomych. jak się uczepiły te wydatki to cisną i cisną:-D
 
Madzia no niestety,ale na razie nie kupowalismy książek. Na szczęście w szkole ma byc kiermasz uzywanych podręczników i na pewno będzie taniej. Jedno odpada a drugie wpada. Maciek znów powyrastał z jesiennych rzeczy i czekaja nas grubsze zakupy. Potem chrzciny i wesele znajomych. jak się uczepiły te wydatki to cisną i cisną:-D
:-D:-Doj tak
 
Kasiulko jak wlecisz to napisz mi prosze jesli byś była łaskawa jak to teraz z powrotem do pracy jakie mam prawa i czy i na ile muszą mnie zatrudnić. U mnie w firmie jakaś klęska aż się boję co to będzie i nie wiem czy juz pracy szukac czy jak.
 
Dobry wieczorek:-)
Jestem tu nowa mamy 3 wspaniałych dzieciaczków i staramy się o kolejne.Niestety jednego aniołeczka straciliśmy i trochę się boję.Ale mimo wszystko jestem pełna wiary i nadziei.
 
Zajrzałam, to wielu dniach nieobecności......
Co u Was Mamuśki? Jak dzieciaczki? Milenka śpi, na szczęście, ostatnie kilka dni budzi się tylko raz w nocy, a potem wstaje ok 7. Nawet mi pasuje, bo muszę wstać, żeby Majkę zaprowadzić do przedszkola, które moja starsza córcia uwieeeelbia.
Jak u Was z karmieniem? Przeszłyście już na butlę?

Wisieńka - dowiedziałaś się już coś, czy mam Ci co-nie-co napisać?
 
reklama
Do góry