reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Być Mamą po raz drugi (i trzeci...i czwarty)

reklama
Tez zamierzałam do końca roku..ale jak bedzie to nie wiem, może się przedłuzy:):)

No Biancia dziś dostała ostatnia dawke antybiotyku, bo kaszelek ma i na oskrzelach jej siedział, pewnie złapala od Misi... Michasia zadowolona z zerowki, tylko wstawac jej się nie chce tak wcześnie:) ale dajemy radę,.. a jak twoje niunie?
 
No w koncu ktos to ożył:angry: pipki jedne :-p kkasiulka ja tez nadal karmie mała zdrowa ,pięknie spi ,oby tak dalej.

silene hej trzymam kciuki za następną dzidzie ;-) i zarazem podziwiam ,że nadal macie chęci.
 
Ostatnia edycja:
Jak miło ;-)
Mila dziwnie jakoś tak, ale po kąpieli absolutnie odmawia piersi. Nie mam pojęcia dlaczego, ale skoro tak chce, trudno, ściągam więc pokarm (dziś na jutro wieczór) i podaję jej butlę. A przez cały dzień pięknie je z piersi...Taki sobie kompromis wymyśliła. :-D:-D Ona mocno smoczkowa, więc nie wiem czy uda mi się do końca roku. No zobaczymy, każdy dzień to sukces, bo Maję skończyłam karmić właśnie w tym czasie, przed skończeniem 3 miesiąca.
Moje dziewczyny na szczęście zdrowe, choć Maja od 3 tygodni ma katar. Mila też miała, ale już jej przeszło.
Maja śpiewa mnóstwo piosenek, mówi wierszyki, powtarza co się nauczyli na angielskim...jest cudna. Zrobiłam jej testy, może jeść mleko - z czego niezmiernie się cieszymy, aż skakałyśmy z radości ;-) Milenka fantastyczna, śmieje się na potęgę, gaduła z niej malutka, 2 szczepienie zaliczone, waży 5700 i ma 61cm - Majunia wazyła i mierzyła tyle samo!
 
Kasiulka Witaj:-)
U nas cyc. Cyc jest dobry na wszystko - na smutki i radości:-D Chorowaliśmy już 2 razy. Na szczęście 2 dawka na rota i hexa zaliczona. Zostały pneumokoki. Łukaszek też uwielbia angielski. Powiedział, że mógłby chodzić codziennie:-D
 
witajcie kobitki :)
kkasiulka strasznie się cieszę że znalazłaś czas i chęci dla nas:tak:

dodi, margerita, wisienko - ;-)
 
reklama
Kkasiulka super ze wrocilas, myslalam ze juz tu nie zawitasz... Dobrze ze sie mylilam ;-)
Pochwal sie Milenka, pokaz zdjecie :-)

Ewa jest mocno cycusiowa, tez planowalam karmic do grudnia, ale juz teraz lenistwo przeze mnie przemawia i chyba pokarmimy sie do wiosny. Jakos nie chce mi sie latac w nocy i szykowac butli ;-)
 
Do góry