reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe mamy

reklama
wlasnie calineczko mialam o to samo pytac, bo moj maly mial juz tak unormowane jakis czas temu ze wypijal 6 x na dobe po 150 ml .. teraz od jakiegos tygodnia,moze dluzej pije tez 6 x na dobe ale 120/130 ml albo czasem nawet 100.. w ciagu dnia pije do tego dwa razy herbatke od 60 do 80 ml. a jak u Was?
 
Moja Nadia zjada 6 x po 70-130, rzadko się zdarza, że zje 180ml po nocy (jeżeli już) i ze 3-4 razy dziennie herbatka od 20 - 60ml. Boję się, że za mało je, bo lekarka mówiła, że powinna jeść teraz 6 x 130ml ;/
 
Magdzik sory że tak pytam, ale nie mogę nigdzie znaleźć - jak przyrządzasz ten kleik na mleku czy na wodzie?

i ile ma twój maluszek - bo z suwaczków nie umiem odczytać , mój skończył dwa miesiące - myślisz że już bym mu mogła podawać?:-)
 
wlasnie calineczko mialam o to samo pytac, bo moj maly mial juz tak unormowane jakis czas temu ze wypijal 6 x na dobe po 150 ml .. teraz od jakiegos tygodnia,moze dluzej pije tez 6 x na dobe ale 120/130 ml albo czasem nawet 100.. w ciagu dnia pije do tego dwa razy herbatke od 60 do 80 ml. a jak u Was?

mój Kubuś je 6 - 7 razy po 80 -90 , a herbatke mu na siłe łyzeczką daje bo nie chce pić z butelki herbatki - więc koło 30 ml tylko wypija, a widzę ze wy juz kleik podajecie:)
 
reklama
Michaś zjada 6-7 razy w granicach 100/130. A zjadał już więcej. Jutro idę do lekarza to właśnie o to zapytam. Czy wtedy się przejadał czy teraz za mało je. Problem zaczął się w momencie jak chciałam mu zmienić mleko na Bebilon.
Do tego herbatka między posiłkami.
 
Do góry